iç çamaşırımda oluşan lekeler

tuuubi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2014
2
0
37
iyi geceler kızlar
valla haftalardır arıyorum bir çare bulamadım derdime
doktor da da
öncelikle yeni üyeyim
yasım 29 bir çocuk annesi :emir_bebek: 9 senelik evli jinekolojik muayeneden korkan doğumunu bile zorla yapmış birisiyim:KK53:
doğumdan sonra agır bir koku gelmeye başlamıştı ve doktora gittim miko penotran fitil verdi ve o koku problemi ortadan kalmıştı
aradan 8 sene geçti:KK43: aylardır bende bitmek bilmeyen agır bir koku mevcut ilişki sırasında eşimin hissettiği benim yerin dibine girdiğim :KK43:
ne jeller ne antibiyotikler kullandıysam geçmedi günde iki kez çamaşır değiştiriyorum
akıntım yok iç çamaşırımda nasıl anlatsam bilemedim :KK57:
mesela çamaşırım siyahsa ag kısmında yıkandıktan sonra sanki çamasır suyu değmiş gibi beyazlama bordolaşma
renkliyse beyazlama oluyor
atıyorum pembeyse ucuk pembe oluyor ag kısımları
çamaşırımı alıp doktora gitmeyi düşünüyorum pazartesi sırf muayeneden kaçabilmek için deli gözüyle bakabilirler bana biliyorum ama utanıyorum
bu sorunu yaşayan varmı aranızda

Geçmiş olsun. Bir kadin için en önemli seydir kadinsal sorunlar. Bunun icin kesinlikle doktora gidin. Benim bir bilgim yok. Ayrica hic de korkmayin jinekolojik muayeneden. Hicbir sey hissetmiyorsunuz ki..
Hem doğum da yapmissiniz. Daha rahat olmaniz lazim..

Geçmiş olsun. Bir kadin için en önemli seydir kadinsal sorunlar. Bunun icin kesinlikle doktora gidin. Benim bir bilgim yok. Ayrica hic de korkmayin jinekolojik muayeneden. Hicbir sey hissetmiyorsunuz ki..
Hem doğum da yapmissiniz. Daha rahat olmaniz lazim..

dogumumu bir allah bir ben biliyorum dogumda iyice korktum
ben kendimi çok yanlız ve kurcalanmış hissediyorum ama gidicem sanırım :110:

devlet hastanesindeki doktorlar çok acımasız oluyorlar..sabırlı değiller..ben bir kere gittim..bir kaç hafta idraraımı yapamadım..maf etti beni..bir daha gitmek istemiyorum..o kadar korktumki..resmen sanki karşıdaki bir odun parçası gibi görüyorlar..insanı bunlar vajinismus yaparlar..burayı okuyan devlet hastanesindeki doktorlar..bu gibi muayneler çok hassas bir muayne..lütfen..kadınlarımızı daha iyi davranarak ve şiddet yapar gibi muayne etmeyin..:cry:

X