İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar iç çamaşırı :(

fenolftalein01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2016
15
4
39
Hangi marka hangi beden iç çamaşırı alsam da tanga halini alıyor ve çok rahatsız oluyorum :KK43: Fikri olan ya da bu sorununu çözebilmiş birileri var mı

Benim kardeşiminde öyle hatta küçüklüğünden beri.hep araya kısardı popişi açıkta kalırdı canım kardeşim.şimdide öyle.hatta bikini altı bile içe doğru sıyrılır.çözümü yok popo yapısından sanırım.bayan boxer larla rahat ettiğini söler kardeşim.deneyin isterseniz

Bedeninize uygun aldığınızdan emin misiniz? Boxer tarzı alabilirsiniz.

Can'ım kilon warmı ? Basen biraz genişse olur.
Kendimden biliyorum :KK12:
Ama sana tawsiyem dikişsiz al ama bedeninden bi büyük beden ben kullanıyorum hem iz yapmıyo hem araya kaçmıyo:KK70:

Hangi marka hangi beden iç çamaşırı alsam da tanga halini alıyor ve çok rahatsız oluyorum :KK43: Fikri olan ya da bu sorununu çözebilmiş birileri var mı

:KK70: :KK70::KK70:
Çok tatlı ifade etmişsin...
Valla aynı sıkıntıyı yaşıyorum bende...
Baksır giydim bir dönem sıkıldım ondan da...
Kilo var mı kilo....
Ona bağlı diyorum benn.
Takipteyim konuyu farklı fikirleri olann varsa beri Gelsinn. :confused::confused::confused:

Kilo yok 36 beden alıyorum hep :KK43: 38 de deniyorum ama yok inanmicaksiniz ama boxer da araya kaciyo bu defa daha büyük kumas parcasi oldugundan tam deli ediyo pacali don da günlük pedden dolayi olmuyo çıldırcam:KK43:

Boxer arya kacıosa yapck bısı yok zayıfla popn buyuktur benım kalcamda osorun vardı da bole deıldı azda kılo verdm duzeldı kac no alyosun pentı al tuku dene korselı ıc camsrı al

Can'ım ozaman popon biraz sarkık olabilir mi hani benim ki gibi spor yapmadığım Zaman'larda löp löp oluyoda dik değil yani Ondanda kayıp araya giriyo çünkü.
Ay şimdi yok sarkık değil diye Atcak poponun resmini :rolleyes:

Şuan benimkide sarkık işte diyom ya benim ki gibi spor yapmadığım Zaman şuan ki Zaman yaniii:63:
Bak atarım konun kapanır ben sana söyliiim kararını wer:confused::KK14:

X