Hurma diyeti bilmediklerim ve başlamak isteyenler :)

Sibel19901907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
94
22
Merhaba ben bir haftalık hurma diyetine başlamak istiyorum ki bugün itibari ile başladım sadece yapanlar var mı sonuç elde edenler var mı merak ediyorum? ve ben sabah erken kalkamıyorumöğlen gibi kalkıyorum acaba sabah ve öğlenkini sadece öğlen sırasında yesem olur mu bir şey fark eder mi?
Normal yoğurt olsa farkeder mi? Bir kaseye 3,4 yemek kaşığı kadar yoğurt koyuyorum yedide hurma ya da büyükse hurma dört tane falan koyuyorum 2 litre su var yeşil çay var onun dışında bir şey yok yürüyüş ve spor yapmaya özen gösteriyorum öncesinde de 9 a yakın kilo verdim ve Benimle beraber başlamak isteyenler varsa birlikte deneyeli bi grup kuralım birbirimize destek olalım:) dediğim gibi sadece takıldığım bazı konular var onun cevaplarını uygulayanlar verirse çok memnun kalırım:)

Benim de bi arkadaşım yapmıştı o da 8 kilo verdi 1 hafta da , içine tarçın da katıyordu o , sabah öğle akşam yiyordu .ben de başladım yalnızca 2 öğün dayanabildim :-)) sen daha önce başarmışsın bravo

Kızlarrr ben de başlamak istiyorum ama hurmayı nerden bulacağız? Medine hurması değil mi? Turuncu olanlardan değil. Daha önce duydum ismini ama bana da listeyi atabilir misiniz? 😬

denedim 4 gunde 3.5 kilo verdim
hangi hurma oldugu pek onemli degil ben normal olanlarla yapiyordum medine hurmasi buralarda zor bulunur, sadece ramazan ayinda.
ama suanda evimde cok guzel mis gibi hurma var, yarin tekrar baslamak istiyorum

X