Müzik Dersleri hobi edinmek istiyorum ama ne.....

dalyaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
97
3
arkadaşlar sizinde hayatınızda bir renksizlik hissi var mı? birşeylerle uğraşmak istiyorum,gitar kursuna gittim ağır bir klasik gitar eğitimi verme heveslisi bir hoca yüzünden soğudum..şimdi ise değişik, ilgimi çekebilecek nelerle uğraşabilirim, seçenekler arıyorum..aranızda hobisinden keyif duyan ve farklı birşeyle uğraştığını düşünenler varsa paylaşırsa sevinirim...

ben resim bölümü mezunuyum çok seviyorum ama biraz yeteneğe bağlı tabi
pek hobi sayılmaz ama bi arkadaş şişe bahçe diye bi topik açmıştı, vaktim olduğunda onu yapıcam sen de bak istrsen
değişik bişey istiyosan böyle küçük şeylerle ilgilen bundan sıkılınca öteki, veya klasik metodlardan sıkılınca kendin değişiklik yapabiliceğin, kendinin de yaratabiliceğin bişeyler olsun sectiğin şeyde
ben de özeniyrm bazen, bu saatten sonra alışmak zor diyorum sıkılıyrm, bu yzden minik şeylere yöneliyorum

takı tasarla hem kullanırsın hem hediye edersin sevdiklerine hemde uğraşı olur..

piyano kursu alabilirsin. Gerçekten hem çok dinlendirici hemde beyninin 2 kısmını da kullandığın için faydalı :KK75: Hem de bi bayana çok yakıştığını düşünüyorum. 2 yıldır çalıyorum :)

ben de piyanoyu tavsiye ediyorum... müthiş rahatlatıcı... ama eve piyano almak şart.

verdiğin paraya değer. resmen terapi gibi geliyor insana

X