Hıdırellez'i Unutmayalım..5 Mayısa kadar şenlensin buralarrrr:)

ayy çok güzel olmuş bu topic eline emeğine sağlıkk :KK52:

bayılıyorum hıdrelleze yaa nrdeyse her yıl istediğim kabul oldu :KK9:

bu geceyi de sabırsızlıkla bekliyorum :124:

ben de çok seviyorum istediklerim bir bir gerçek oluyo biri dışında; hala esmer yakışıklı koca dileğim duruyo ısrarla bu sene tekrar dileyeceğim :KK1::KK1:

ay bnde dılek dılemek ıstıyorum ama 19. katta otruyorum nereye dılek kyabılırım bınanın asalarıda hep otopark falan
:KK43:

annemi yeni kaybettim. onun için de dilek dileyebilir miyim acaba? ruhu için...
ne yapsam kızlar. ne zaman gitsem kabre. dileğimi nereye ne zaman yazsam. tek dileğim onun ruhunun rahat etmesi ve öte dünyada gene onun bağrında buluşabilmek.. :KK43:

sağolasın canımm:))

ben de çok seviyorum istediklerim bir bir gerçek oluyo biri dışında; hala esmer yakışıklı koca dileğim duruyo ısrarla bu sene tekrar dileyeceğim :KK1::KK1:
sanıyorum senin esmer uzun boylu yakışıklı koca adayını ben kaptım 4 yıl önce:)))

ay bnde dılek dılemek ıstıyorum ama 19. katta otruyorum nereye dılek kyabılırım bınanın asalarıda hep otopark falan
:KK43:
canım bi ot bile olur yani,bahçede kaldırım kenarlarında illaki ağaç ot vardır..

annemi yeni kaybettim. onun için de dilek dileyebilir miyim acaba? ruhu için...
ne yapsam kızlar. ne zaman gitsem kabre. dileğimi nereye ne zaman yazsam. tek dileğim onun ruhunun rahat etmesi ve öte dünyada gene onun bağrında buluşabilmek.. :KK43:

canımsın,başın sağolsun çok üzüldüm şimdi:KK43:
Allah mekanını cennet eylesin inşallah..
kabrine her zaman gidebilirsin bunun günü saati yokki,evdede olduğun her yerdede duanı edebilirsin anneciğin için...dünya dua üzerine,onların ruhlarına her daim ulaşır canımm

Maaşallah diyelim,canım sen nasıl bir yol izledin,yani çizdinmi,yazdınmı,ağacın altınamı koydun mahsuru yoksa yazarmısın?

Bu güne kadar dilediklerim hep gerçekleşti bu geceyi mutlaka değerlendirin. Hıdırellezi ilk öğrendiğim sene bahçeye toprağın üzerine tuğlala gibi taşlardan ev krokisi yapmıştık, aynı yıl evimiz oldu ve planı aynı bizim o gece çizdiğimiz gibi... sonraki sene kendi elimle araba resmi çizdim çatıda terasa koydum, kağıt uçmasın diye de yanlarına taş koydum, aynı yıl içinde araba aldım. Yani dileğinizi ister çizin ister yazın, ister maketini yapın ama gökyüzünü görebilecek bir yere koyun ve sabahın ilk ışıklarıyla geri alıp saklayın... ben çok inanıyorum, tabi öncelikle Allahtan diliyorum, kim bilir belki de Hızır Aleyhisselam da dualarımın gerçekleşmesine vesile oluyordur.

Unutmadan, dileklerinizi gece, yatsı ezanından sonra dileyin, asın, çizin vs...:KK19:

Son düzenleme:
dilekleri kabul olan arkadaşlarıma maşallah diyor devamını diliyorum.
Hızır Aleyhisselam hepimize yetişir inşallah bu gece ve sabaha karşı..
toprak bulursanız toprağa çizin,eğer sabah çizdiğiniz şekil her ne ise dağıldıysa oynadıysa hafif bozulduysa Hızır Aleyhisselam o gece oradan geçmiş dileğini görmüş der hep annem:)))

Kızlar benim yatsı ezanından sonraya kaldı bişi olur mu akşam ile yatsı arası diyen var?

her hıdırellez de cüzdadanımda ki paralrda bir çoğalma olur mu ki acaba diye bakıyorum ama yok ne bir çoğalma ne bi bişey:KK9:
işte umut yani:KK9:
ve ben gül dalına dilek asmak mış bilmem ne bu tür şeyleri saçma bulurum tövbe YARABBİM ALLAH'ıma şirk gibi geliyor
gül dalına dilek asacağıma abdest alır ALLAH'ıma açarım elimi dua ederim...

Son düzenleme:
her hıdırellez de cüzdadanımda ki paralrda bir çoğalma olur mu ki acaba diye bakıyorum ama yok ne bir çoğalma ne bi bişey:KK9:
işte umut yani:KK9:
ve ben gül dalına dilek asmak mış bilmem ne bu tür şeyleri saçma bulurum tövbe YARABBİM ALLAH'ıma şirk gibi geliyor
gül dalına dilek asacağıma abdest alır ALLAH'ıma açarım elimi dua ederim...

inanmayanların yapmamak gibi bir seçenekleri var arkadaşım:KK52:

Oncelikle Elossa topigin hayirli olsun cok guzelmis
ben malesef gec fark ettim
bu gun son gun mu?
yalnizca bir dilek mi tuta bilirim?
ya cizip ya da ismini yazip ay isigi dusen bi yere koymaliyiz dimi.mesela balkona koya bilirmiyiz?
sonra da ana sayfada yazdigin duayi okuyoruz oyle mi?
uyuyoruz sonra ne zaman aliyoruz kagidi?
biliyorum cok soru sordum ama:26:

Oncelikle Elossa topigin hayirli olsun cok guzelmis
ben malesef gec fark ettim
bu gun son gun mu?
yalnizca bir dilek mi tuta bilirim?
ya cizip ya da ismini yazip ay isigi dusen bi yere koymaliyiz dimi.mesela balkona koya bilirmiyiz?
sonra da ana sayfada yazdigin duayi okuyoruz oyle mi?
uyuyoruz sonra ne zaman aliyoruz kagidi?
biliyorum cok soru sordum ama:26:

canım bugün hıdırellez günü,dün gece yarısından bugün gece yarısına kadar sürüyor yani..
hemen yapabilirsin ve dileğini tutabilirsin bence niyet önemli..

Maaşallah diyelim,canım sen nasıl bir yol izledin,yani çizdinmi,yazdınmı,ağacın altınamı koydun mahsuru yoksa yazarmısın?

ayyy çok geç oldu sanırım ama hıdırellez ikindi vaktine kadardır hemen söyliyim yetiş yap dileklerini :KK1:

ben çizip yazıp gül ağacının altına gömüyorum besmeleyle.. çizimim çok kötü olduğundan yazdım bu yıl, önceden mesela bi bina çizip üzerine bilgi üniversitesi yazmıştım, 1 ay sonra kazandım okulu :KK9: bunun gibi örneklerim mevcut

hayırlısı olsun hakkınızdaki inşallah

aa oyle mi cok sevindim hangi dilegimi tutuyiim acaba:KK1:
bi de su ustte sordugum sorularimi cevaplarsan cok makbule gecer canim:26:

canım evet hemen cvplayım seni:)
ben balkona koydum mesela,ay ışığının vurduğu bir yere...hiras ında dediği gibi ikindi vaktine kadar daha makbul,ben toprak bulamadım bir tepsiye prinç döktüm ve prinçlere çizdim istediklerimi,balkona ay ışığı gören bir yere bıraktım:)))
evimdede ahşap beşik var onada bir oyuncak bebek koyup balkona koydum:)
hatta birazdan tekrar yapmak istiyorum hayırlısı ile..dileğinide yazdıysan eğer ertesi sabah al sakla dileğin olana kadar,oluncada akan bir suya at...
evet başlıkta eklediğim duayı okuyabilirsin..
dün gecede ççookk güzel bir rüya gördüm Allahım hayırlara çevirdsin inşlh..
inanarak yapmak önemli inşlh dileklerimiz kabul olur hepimizin:)

ayyy çok geç oldu sanırım ama hıdırellez ikindi vaktine kadardır hemen söyliyim yetiş yap dileklerini :KK1:

ben çizip yazıp gül ağacının altına gömüyorum besmeleyle.. çizimim çok kötü olduğundan yazdım bu yıl, önceden mesela bi bina çizip üzerine bilgi üniversitesi yazmıştım, 1 ay sonra kazandım okulu :KK9: bunun gibi örneklerim mevcut

hayırlısı olsun hakkınızdaki inşallah

canım hayırlı olsun seninde..benimde annem seneler önce üniversite için yapmıştı,o sene kazandım gittim:)
sonra yine yapmıştı ve ben 2 üni. mezunuyum:)

Son düzenleme:
X