Herşeyi yiyerek 75 günde 21 kilo verdim

fulin bu arada 25 kilo vermişsin çok iyi...ama ben bir yıl dayanırmıyım bilmem, çünkü tam iyi gidiyorum derken, yorgunluk sters bazen ipin ucunu kaçırıyorum, sonra kendime kızıyorum ve acısını tatlılardan çıkarıyorum..ikinci bebek düşünüyoruz ama hamile olmadan önce, fazla kilolarımı vermek istiyorum. çünkü hem kilo hem üstüne gebelik balon gibi olurum heralde, birde artık etrafımdaki insanlarda beni zayıf görsün istiyorum :KK43: şuan 69,5 kilo ve 1,58 boydayım. yaşım 31) hiç 70 üstüne çıkmadı kilom ama boyum uzun olmadığı için hemen kilo belli oluyor...ya kimilerine hayret ediyorum, yiyorlar ama tık yok :))))

akşamki menüm belli, ev yapımı tarhana çorbası, salata, belki 1 kasede yoğurt....bu arada 2 gün önce markette, proformatik yorğurt mayasıydı galiba adı, onu aldım. 5 yaşında oğlum var hem o sağlıklı yesin, hemde benim bağırsak sistemimi çalıştırır heralde, çünkü bir diğer problemimde, bağırsaklar tembel, gerçi o da benim hatam, çünkü hep katı yiyordum ve aşırıııı tatlı

cerende bende bir ara ikinci bebeği düşündüm ama 90 kiloyla asla zayıflayıp yapmayı düşünüdüm sonra erteledim çalıştığım için sakın zayıflamadan ikinci bebeği düşünme evet 1 yıl oldukça uzun bir süreç ciddi anlamda yorulduğum bıktığım hatta o kadar spora karşılık kilo bile veremediğim anlar oldu ama bırakmadım hırs yaptım inanırmısın eşim bile inanmadı bu kadar kilo vereceğime

o senin tatlışlığın ve pozitif enerjin:KK19: bir şey soracağım "Ya Samed" çekerken jüpiter saatinde çekmek daha mı etkili oluyor,sen öyle mi yapıyorsun? bide açık günlerde başlamak daha kalıcı olmasını mı sağlıyor canım? dün merak ettim biraz araştırma yaptım nette neler varmış neler,tabi ben ilk kez senden duydum.bide abdest alıp öyle mi çekiyorsun,regl günlerinde nasıl yapıyorsun?
çok sordum dimi:olamaz:

aynen ya ne çabuk bitti koca bir tatilo_O 1 eylül aklıma geldikçe tatil daha çabuk bitiyor sanki:işsiz::skandal:
bir yandan da özlemişim,tatilden sonra başlaması zor ama çalışmak güzel:KK28:
Sorun değil şekerim sor tabii:KK66: istersen jüpiter saatinde çekebilirsin ama ben her fırsatta bi aklıma gelen esmayı çekiyorum, önemli olan o atmosfere girebilmek anlamını bilerek zikir yapsan ve Allah'ın huzuruna çıktığını bilerek yapsan yeter. Düşünsene ben ya Samed demişim Allah beni huzuruna buyur etmiş ama benim konudan haberim yok:oops: abdest Alsan elbette daha güzel ama her türlü zikredebilirsin, reglken de abdest alabilir ve çekebilirsin :dua: abdestin amacı temizlenmek temiz olmak zaten:temizlik: insanlarla buluşacakken bile ne kadar özen gösteriyoruz bi de düşün Allah'ın huzuruna çıkarken nasıl olmak istersin :super: dualar Allah ile buluşma aracımızdır :sampiyon:

merhaba kızlar, dün başladım bende....az yiyorum, bol hareket, bugün ikinci günüm, kendimi gayet iyi hissediyorum, çünkü yasaklar yok, herşeyden yiyorum ama az...bugün sabah bir bardak su, bir bardak sade nescafe, bir domates, bir dilim tam buğday ekmek, biber, birkaç salam yedim...çalıştığım için yürümeye fırsatım olmadı, ama akşam yürüyüşe çıkacağım, bir hafta sonra bakalım neler olacak, yine yazacağım
Supersin :KK9:yasak yok artık bu bizim hayat tarzımız, sağlıklı beslenip fırsat buldukça spor yapıyoruz hareket ediyoruz serbest stil dans ediyoruz :KK71:

fulin bu arada 25 kilo vermişsin çok iyi...ama ben bir yıl dayanırmıyım bilmem, çünkü tam iyi gidiyorum derken, yorgunluk sters bazen ipin ucunu kaçırıyorum, sonra kendime kızıyorum ve acısını tatlılardan çıkarıyorum..ikinci bebek düşünüyoruz ama hamile olmadan önce, fazla kilolarımı vermek istiyorum. çünkü hem kilo hem üstüne gebelik balon gibi olurum heralde, birde artık etrafımdaki insanlarda beni zayıf görsün istiyorum :KK43: şuan 69,5 kilo ve 1,58 boydayım. yaşım 31) hiç 70 üstüne çıkmadı kilom ama boyum uzun olmadığı için hemen kilo belli oluyor...ya kimilerine hayret ediyorum, yiyorlar ama tık yok :))))
Canım ishal yapan çaylardan sakının derim hemoroit yapıyor bir de bağarsakları tembelleştiriyor ama herkesin kendi seçimi tabii :KK66:
Kabızlık sorunun varsa tarçınlı su içmeni öneririm
Kilo alıyorum tatlılara saldırıyorum diyosunuz ya biz burada diyet yapmıyoruz güzeller
Sağlıklı besleniyoruz ve vücutları hantallıktan hareketsizlikten kurtarıyoruz
Çikolata çektiyse canın çikolata yiyeceksin, ekmek çektiyse ekmek
Diyelim 50 kiloya geldiniz idrarınızı ya da büyük abdestinizi tutamıyorsunuz, gastrit ya da ülser olmuşsunuz, belki şeker hastalığı çıktı ya da anoreksi oldunuz belki böbrekler iflas etti bunlar olabilecek ilk aklıma gelenler
Yapmayın

Yeşil çay çok sağlıklı, hem beyin için hem beden için fakat yasak olanlar onu da içmesin
Tarçınlı su çok faydalı fakat emziren arkadaşlar bebeğinize alerji yapıyor mu dikkat edin
Yoğurt kesinlikle yiyin, ister cacık ister boş ister ayran ister tarçınlı, hem şekerli kaçamaklarınızı yoğurtla örtebilirsiniz
Yürüyüş herkesin yapabileceği bir spor fıtık da olsan ameliyatlı da ne olursan ol yürüyebilirsin
Yapabilen plates, squat, mekik yapsin:KK49:
Ya samed 520 tane:dua:
Dans :KK71:
Yediklerinizin miktarını kontrol edin yok öyle 3 tabak :sopa:
3 litre su :KK51:
Gitsin kilolar :skandal:

Yeşil çay çok sağlıklı, hem beyin için hem beden için fakat yasak olanlar onu da içmesin
Tarçınlı su çok faydalı fakat emziren arkadaşlar bebeğinize alerji yapıyor mu dikkat edin
Yoğurt kesinlikle yiyin, ister cacık ister boş ister ayran ister tarçınlı, hem şekerli kaçamaklarınızı yoğurtla örtebilirsiniz
Yürüyüş herkesin yapabileceği bir spor fıtık da olsan ameliyatlı da ne olursan ol yürüyebilirsin
Yapabilen plates, squat, mekik yapsin:KK49:
Ya samed 520 tane:dua:
Dans :KK71:
Yediklerinizin miktarını kontrol edin yok öyle 3 tabak :sopa:
3 litre su :KK51:
Gitsin kilolar :skandal:
Canim ben de esime öglen yemegi haxirlarken 50 squat yaptm.mutfakta kocaman bir aynam var bi 5 dk. Da dans ettim kendimi izleyerek.bu arada yemek pisiriyorum tabi.:KK49:selülitleri gördkce salladim bacaklari.
Bundan sonra mutfakta dans var.
Bebek görme isi 3bucuga ertelendi.
Sabahtan yumurta biraz peynir ekmek yok.kurtaricim tarcinli su ve 1 bardak elmali tarcinli kür ictm.bir sürü isim olunca yemek aklima bile gelmedi.simdi esimin yanindayim okulda.birazdan yogurdumu yiyip tarcinli suyumu icecegim.arkadasina da gittigim de sistim diyerek az :KK12:yiyecegim.

Canım ishal yapan çaylardan sakının derim hemoroit yapıyor bir de bağarsakları tembelleştiriyor ama herkesin kendi seçimi tabii :KK66:
Kabızlık sorunun varsa tarçınlı su içmeni öneririm
Kilo alıyorum tatlılara saldırıyorum diyosunuz ya biz burada diyet yapmıyoruz güzeller
Sağlıklı besleniyoruz ve vücutları hantallıktan hareketsizlikten kurtarıyoruz
Çikolata çektiyse canın çikolata yiyeceksin, ekmek çektiyse ekmek
Diyelim 50 kiloya geldiniz idrarınızı ya da büyük abdestinizi tutamıyorsunuz, gastrit ya da ülser olmuşsunuz, belki şeker hastalığı çıktı ya da anoreksi oldunuz belki böbrekler iflas etti bunlar olabilecek ilk aklıma gelenler
Yapmayın
Bağırsak çalıstıran sinameki tarzi caylar bagirsak florasini bozarak sisitemi alt üst ediyormus.o sistem bozulunca da devamli bi siskinlik kabizlik kronik hale geliyor.

Canim ben de esime öglen yemegi haxirlarken 50 squat yaptm.mutfakta kocaman bir aynam var bi 5 dk. Da dans ettim kendimi izleyerek.bu arada yemek pisiriyorum tabi.:KK49:selülitleri gördkce salladim bacaklari.
Bundan sonra mutfakta dans var.
Bebek görme isi 3bucuga ertelendi.
Sabahtan yumurta biraz peynir ekmek yok.kurtaricim tarcinli su ve 1 bardak elmali tarcinli kür ictm.bir sürü isim olunca yemek aklima bile gelmedi.simdi esimin yanindayim okulda.birazdan yogurdumu yiyip tarcinli suyumu icecegim.arkadasina da gittigim de sistim diyerek az :KK12:yiyecegim.
:KK70: ayy çok şiştim, biraz biraz tadına bak canım :kk77: aralara sebze meyve de ekle ya da salata canım benim :KK54:

Bağırsak çalıstıran sinameki tarzi caylar bagirsak florasini bozarak sisitemi alt üst ediyormus.o sistem bozulunca da devamli bi siskinlik kabizlik kronik hale geliyor.
O yüzden diyorum tatlım hemoroid e sebep oluyor ve dönüşü yok, hem sağlıklı olalım hem yemeklerden sebze meyveden yiyelim hem hareket edelim :süslü:

yaaaa biraz önce canım çokkkkkkkkkkkk tatlı istedi bir tane browni kek, 3 adet bisküvi yedim....çok pişmanım

Sorun değil şekerim sor tabii:KK66: istersen jüpiter saatinde çekebilirsin ama ben her fırsatta bi aklıma gelen esmayı çekiyorum, önemli olan o atmosfere girebilmek anlamını bilerek zikir yapsan ve Allah'ın huzuruna çıktığını bilerek yapsan yeter. Düşünsene ben ya Samed demişim Allah beni huzuruna buyur etmiş ama benim konudan haberim yok:oops: abdest Alsan elbette daha güzel ama her türlü zikredebilirsin, reglken de abdest alabilir ve çekebilirsin :dua: abdestin amacı temizlenmek temiz olmak zaten:temizlik: insanlarla buluşacakken bile ne kadar özen gösteriyoruz bi de düşün Allah'ın huzuruna çıkarken nasıl olmak istersin :super: dualar Allah ile buluşma aracımızdır :sampiyon:
Kesinlikle canım çok haklısın.çok sağol

X