Herşeyi yiyerek 75 günde 21 kilo verdim

Kuru kara üzüm alın arada atıstırın. Yogurt her akşam olsun ve salata zaten lkisi dolduruyor mideyi, bide corba mesela oohh ekmek yemeye yer kalmadı :KK70: ama bi dilimden bişey olmaz :KK66:
Mide bi süre sonra küçülüyor bu da iyi haber
Aksam yemeğinde yogurt yemek istemezsen gece yatmadan bir kase tarçınlı yoğurt ye. Karın yağlarını eritiyor
canim senin kilolarin basende mi toplanmisti karinda mi

Samed, Allah ın 99 isminden biri tatlım :KK66: aynen 520 defa ya samed ' diyeceksin. Sonra mesela istersen su damacanasına ya da yemeğe mutfağa üfleyebilirsin ..zayıflatma etkisi var
Kiloları verince sizlere bir mucize esma daha söyleyeceğim o da vücut şeklinizi güzelleştirecek:KK30:, çok güzel olduğumuzda da size aşk esması vericem :KK37:
Yok artık:KK57:ilk defa duyuyorum:KK57:

canim senin kilolarin basende mi toplanmisti karinda mi
Canım benim vücudum orantılı olarak alıyor bildiğin kütük gibiydim :skandal: koşu bandında her öğlen 1 saate yakın koştum yürüdüm ve başka hareketlerde yaptım:KK49: bel için hulihop yani halka yoksa varmış gibi çevirin belleri :KK76::spor: ip atlamak en çok kalori harcatan eylemlerden biri,vee dans :KK75::ıslık::skandal::eğlence:soda için meyveli soda da olur

beni de alır mısınız aranıza 68 kg çıktım 58 olmak istiyorum boyum 1.72 kpss2016 ya samed esmasını duydum sonuçta yer gök dua üzerineymiş deneyeceğim inş ben de başarabilirim çok teşekkürler sana bi umut ışığı oldun bana:KK5:

beni de alır mısınız aranıza 68 kg çıktım 58 olmak istiyorum boyum 1.72 kpss2016 ya samed esmasını duydum sonuçta yer gök dua üzerineymiş deneyeceğim inş ben de başarabilirim çok teşekkürler sana bi umut ışığı oldun bana:KK5:
Hoş geldin aramıza canım, elvada fazla kilolara:KK76:

ya samed esmasını hergün çekelim arkadaşlar şöyle düşünelim: etkisi olacağına inanalım olmasa bile sevap sonuçta zikir çekmiş oluyoruz :KK66:

Sayısını nasıl tutturucaz ?ben is yaparken de okuyorum.
Canım isimlerin ebced değeri var harflerine göre belirleniyor Samed esmasının değeri 520 ,istediğin kadar okuyabilirsin sorun olmaz da bence başka esma çek iş yaparken:KK66: sevgi rızık bereket şans istediğin konuda ben sana söyleyim, ya samed i de 520 tane sabah kalkınca çek mesela. Tabi sen bilirsin içinden geldiği gibi yap tercih senin :KK52:

Canım isimlerin ebced değeri var harflerine göre belirleniyor Samed esmasının değeri 520 ,istediğin kadar okuyabilirsin sorun olmaz da bence başka esma çek iş yaparken:KK66: sevgi rızık bereket şans istediğin konuda ben sana söyleyim, ya samed i de 520 tane sabah kalkınca çek mesela. Tabi sen bilirsin içinden geldiği gibi yap tercih senin :KK52:
Bilgilendirme için teşekkür ederim canım.bende eksik olan sabır ve azim(istek).bunlar olmadiği için ne zayiflamak için çaba sarfediyorum ne de oğluma ders çalıştırırken sabrediyorum.veya ona karşı tavirlarımda sakin kalabiliyorum.bunlara yönelik tavsiye alabilirim senden.:KK200:

Bilgilendirme için teşekkür ederim canım.bende eksik olan sabır ve azim(istek).bunlar olmadiği için ne zayiflamak için çaba sarfediyorum ne de oğluma ders çalıştırırken sabrediyorum.veya ona karşı tavirlarımda sakin kalabiliyorum.bunlara yönelik tavsiye alabilirim senden.:KK200:
Estafurullah canım' ya azim' esmasını istediğin kadar çekebilirsin , ya sabur " esmasını çekebilirsin, bir de çok sinirlendiğin zaman tepki vermeden 20 tane "ya halim" çek, istediğin kadar çekebilirsin onu da :KK66:

Estafurullah canım' ya azim' esmasını istediğin kadar çekebilirsin , ya sabur " esmasını çekebilirsin, bir de çok sinirlendiğin zaman tepki vermeden 20 tane "ya halim" çek, istediğin kadar çekebilirsin onu da :KK66:
Çok teşekkür ederim canım.allah razı olsun.
Bu esmaları istediğim kadar çekmek çok daha keyifli:KK49:

X