Herkes çift, ben neden tekim diyenler...

Ahahhajsjs harika konu :KK53:
Ama benim manitam var ya.
Yokmuş gibi şey ederim olur mu ansnsndn
Aslında arkadaşlarım benim saf ve iyi niyetli olduğumu söyler, erkekler saf sevmezmiş ama... iltifat da alırım halbuki.. nerede tanışabilirim???
Geyik yapmak maksat 😂 nerde tanısabılırsın hemen ogrenelım😂

Aslında arkadaşlarım benim saf ve iyi niyetli olduğumu söyler, erkekler saf sevmezmiş ama... iltifat da alırım halbuki.. nerede tanışabilirim???
ay cidden ama ya amma türedi bu klasik cümle slfnelksf benim kimsenin göz zevkine de güvenim kalmadığı için oraları bızzttt diye okuyup geçiyorum :KK70: :KK70:

Sen de nasil bulduğunu anlat bak bulamayanlar var😀

İnternete de müsade etmiyorlar anam.
Duvarları tırmıklıycaz mecbur erkekliksizlikten
Ben genelde totem yapıyorum, sımdı sigaramın kulu yere duser halıyı mahvederse yakısıklı bir beyle karsılasıcam diyorum mesela😂

ay cidden ama ya amma türedi bu klasik cümle slfnelksf benim kimsenin göz zevkine de güvenim kalmadığı için oraları bızzttt diye okuyup geçiyorum :KK70: :KK70:
Ben kendi zevkime bile güvenmem. Aynada bir gün çok güzelim bir gün töbe estağfirullah bir şey akskd
Sen de nasil bulduğunu anlat bak bulamayanlar var😀
Kınamazsınız umarım... internetten.. kınayacaklar yazmasın

yalnız mısın, tum yakısıklılar baskaları tarafından kapılmış, herkes cift sen tek mısın!?
Gel ozaman dök içini😂
Aaa konuyu merak edip girdim içeri şimdi ışık hızıyla çıkıyorum :KK55: çünkü benim burda yerim yok size iyi çiftleşmeler :KK70::KK70:

Ben kendi zevkime bile güvenmem. Aynada bir gün çok güzelim bir gün töbe estağfirullah bir şey akskd

Kınamazsınız umarım... internetten.. kınayacaklar yazmasın
adnfkjNEF yaşamayan bilemezciler 1 , evli misiniz? değilsiniz sanırım empati yapamıyosunuz cular 2

X