Her türlü dilek için 11 adım duası

Her zaman danistigim sitelerde böyle bir duaya rastlamadim, benim için şu anda şüpheli.
Allah niyetinizi kabul etsin ❤️
Araştırdığınız ve bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim ayrıca duanız için de teşekkür ederim Allah hepimizin güzel niyetlerini kabul etsin inşallah 🥰

Açıkçası ben de sizin gibi düşünüyorum ama internetteki bazı yorumlar birazcık korkutmuştu ben içimizdeki niyetin çok önemli olduğunu düşünüyorum burda Abdülkadir hzlerinden istemiyoruz onun vesile olmasını bizim için dua etmesini istiyoruz gibi düşündüm kıldıpımız namazı yine Allah için kılıp sevabını ona bağışladık sonuçta yanş bu benim şahsi fikrim kendim denedim Rabbimin izniyle tez vakitte duam kabul olur inşAllah
Allah kabul etsin inşallah ben şuan malum sebepten ötürü henüz yapamadım :) ama heyecanla bekliyorum yapacağım günü inşallah dileklerimiz olunca da yazalim tez vakitte buraya yapmak isteyen arkadaşlar için vesile olalım ben çok inanıyorum bu duaya ve bence olacak :)

Allah kabul etsin inşallah ben şuan malum sebepten ötürü henüz yapamadım :) ama heyecanla bekliyorum yapacağım günü inşallah dileklerimiz olunca da yazalim tez vakitte buraya yapmak isteyen arkadaşlar için vesile olalım ben çok inanıyorum bu duaya ve bence olacak :)
Merhabalar kızlar yeni keşf etmiş olduğum bu dualı tertibi yapıda faydasını gören varmıdır ben çok inanıyorum böyle şeylere çok zamn geçmiş ama umarım görüp yazan olur

X