Her gün yüzüne sperm sürüyor

Millet sperm azlığından şikayetçi, bu bol bulmuş yüzüne sürüyor... :KK20:

Vitamin içeren bi spermi mi kalmış dünyada. Ne yapacaklarını şaşırdılar.

Sorması ayıp, ünv de kimden buluyordu spermi :KK57:
Düşünsenize bu kizla arkadasiniz ve her karşılaşmada yuzune opuyorsunuz..igrenc

Düşünsenize bu kizla arkadasiniz ve her karşılaşmada yuzune opuyorsunuz..igrenc

:KK70: :KK70: :KK70:

Hiç o açıdan düşünmedim.

Sare Lavinya Sare Lavinya öpmüyordun dimi kızı :rolleyes:

Burada takıntılı bir üye vardı, eniştesi tuvaletini yaptıktan sonra tuvalete girince hamile kalırım diye korkan. Çok var gerçi böyle ama düşünsene bu kızla arkadaş olsa kızın yanında otursam hamile kalır mıyım diye korkabilirdi :KK53:

:KK70: :KK70: :KK70:

Hiç o açıdan düşünmedim.

Sare Lavinya Sare Lavinya öpmüyordun dimi kızı :rolleyes:

Burada takıntılı bir üye vardı, eniştesi tuvaletini yaptıktan sonra tuvalete girince hamile kalırım diye korkan. Çok var gerçi böyle ama düşünsene bu kızla arkadaş olsa kızın yanında otursam hamile kalır mıyım diye korkabilirdi :KK53:
öpmüşlüğüm vardı bilmeden önce :)

Ya hadi bu güzellik pahasına sürüyor tamam da , öteki bunu görev edinmiş her gün yolluyor ya , bu nasıl bir görev aşkı :rolleyes:

Sonra evlenince kocam beni çekici bulmuyor sürekli kendi kendini tatmin ediyor, geçen banyoda yakaladım diye BDVye koşar.

Gün aşırı hmm,enişte ev işlerinde baya yardımcı demek :KK48:
ya şimdi şöyle, eşim gerçekten çok yardımcı, anlatsam şaşar kalırsın :) izinli gününde perde yıkıyor falan :) bunu o konuda a yazdımdı, ama gün aşırı kısmı çocuk istediğimizden, hani kaçırmayalım fırsatı diye :KK48:

Konulara bak yahu:KK70:
Bu eskiden beri var, yani en azından ben duyalı çok oldu, güzellik uğruna neler sürüyor kadınlar yüzüne.
Bir ara salyangozlar çekiyordu elimizden, şimdi de spermlerin kaçışı yok:KK70:
ben yeni duydum bu yöntemi bilmiyordum her geçen gün şaşırma eşiğim biraz daha düşüyo ama yok olmuyo insanoğlu saalsun :cool:
yani munecim sayın müdürüm afedersin de p.kumuzu inceletsek ondanda çıkar bi sürü vitamin falan napalım hergün kafamızı foseptik çukuruna mı sokalım:KK70:güzellik için bence bu kadar saçma ötesi bişey insana yakışmayan bi durum.
:stop:

ben yeni duydum bu yöntemi bilmiyordum her geçen gün şaşırma eşiğim biraz daha düşüyo ama yok olmuyo insanoğlu saalsun :cool:
yani munecim sayın müdürüm afedersin de p.kumuzu inceletsek ondanda çıkar bi sürü vitamin falan napalım hergün kafamızı foseptik çukuruna mı sokalım:KK70:güzellik için bence bu kadar saçma ötesi bişey insana yakışmayan bi durum.
:stop:
Valla efide benim kozmetik dünyasıyla pek aram yok zaten, zeytinyağ içine yatırılmış kantaronla görüyorum işimi:KK70:
Ama işte herşeyi deniyor insanoğlu, sonuç yinede vücudumuz yer çekimine yenik düşüp aşağı doğru meyilleniyor, en iyisi durumu kabullenip göz altı torbalarımız ve kaz ayaklarımızla mutlu mesut yaşamak:KK70:

Valla efide benim kozmetik dünyasıyla pek aram yok zaten, zeytinyağ içine yatırılmış kantaronla görüyorum işimi:KK70:
Ama işte herşeyi deniyor insanoğlu, sonuç yinede vücudumuz yer çekimine yenil düşüp aşağı doğru meyilleniyor, en iyisi durumu kabullenip göz altı torbalarımız ve kaz ayaklarımızla mutlu mesut yaşamak:KK70:

Boşuna dünya para verdim estetiklere bak millet beleşe getiriyor güzelleşmeyiii müdür :KK70:

Ama işte herşeyi deniyor insanoğlu, sonuç yinede vücudumuz yer çekimine yenik düşüp aşağı doğru meyilleniyor, en iyisi durumu kabullenip göz altı torbalarımız ve kaz ayaklarımızla mutlu mesut yaşamak:KK70:
öğrenilmiş çaresizliğin ,çaresiz kadınlarına güzel bir öneri sevgili müdürümden.aynen katılıyorum:)

X