Gelinlik Modelleri Hem diktirip hem kiralayabilir miyiz?

siyah-dxuxxsx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
477
0
kızlar gelinliği hem özel diktirip hem kiralıyabilir miyiz,avrupa yakasında bildiğiniz güzel ve uygun bi yer war mı:uhm:

Son düzenleme:
tatlım tabiki diktirip kiralayabiliyosun bütün gelinlikçilerde yapıyolar bildiğim kadarıyla ama avrupa yakasında isim veremeyeceğim malesef :KK43:

canım tşkr ederim bende öyle biliyodum ama bazı arkadaşlarım olmuyo falan dedi bi yandan hatıra olsun diye almak istiyorum bi yandanda bi kaç sene snra ordan oraya atarım koycak yer bulamam diye almak istemiyorum napsam sizce:?

canım tşkr ederim bende öyle biliyodum ama bazı arkadaşlarım olmuyo falan dedi bi yandan hatıra olsun diye almak istiyorum bi yandanda bi kaç sene snra ordan oraya atarım koycak yer bulamam diye almak istemiyorum napsam sizce:?

simdiden hayirli olsuna.s.,bence en mantiklisi kiralamak biz satin almistik 8 yildir dolap bekliyor

canım benim hiç boşuna kiralama bazanın altında yada gardropta bekliyo senelerce kimselere de veremiyomusun malum herkesin fiziği farklı

kiralamak mantıklıda ne bilim hem kiralamakla almanın arasında bi fiyat farkı kalmıyo gibi alıp bakıp bakıp o günü hatırlamakta güzle olabilir.. emsela kızıma bak bu benim gelinliğimdi demek ay ne hoş olur bide ilerd ekilo aldıkça hiiih ben ne kadar inceymişim yine ince olabilirim diye hayıflanabilirim :) yinede piyasaya bakmak lazım ..

mutluluklar şekercim

gönlüne göre bi gelik bulursun ( buluruz) inşallah a.s.

daha hiç araştırma yapmadım sadece netten bakıorum artık o anki durum ne gstrirse onu yapcam bu gidişle gelinliksiz kalcam zatetatlicadiarzu

hüsniye modaevi var canım nişantaşında. fiyatlar pahalı ama çok kaliteli bir yer. onun dışında mahmutpaşada hem bol çeşit hem de uygun fiyat bulabliirsin. fatihde de çok çeşit var ama fiyatlar hakkında bilgim yok. aslına bakarsan mahmutpaşayı tavsiye ederim. gerçekten güzel modeller var.

daha hiç araştırma yapmadım sadece netten bakıorum artık o anki durum ne gstrirse onu yapcam bu gidişle gelinliksiz kalcam zatetatlicadiarzu

ne tarz bi gelinlik istiyorsun az çok aklına vardır birşeyler. biz de sana model gösterelim olmaz mı.bir de vücut ölçülerini kilonu falan yaz elimizden geldiğince yardımcı olalım.sonuçta beğenmek sana kalsın

begendiğim bi kaç model war ama ben yakışmıycağını düşünüyorum boyum kısa çnkü:S 158 boyum 48de kilom fasla açık bişe giyemem hem rahat edemem hemde üst taraf kçük:eek:

arkadaşı benim boyumda 163 ne var yani çok da kısa sayılmazsın. hem kilon az olduğu için avantajın da var. dantelli mi boncuk işlemeli mi istiyorsun iki parça mı tek parça mı ve de

bana kalırsa tek parça bir gelinik düşünmelisin daha uzun gösterir ve saçının da yüksek bir topuz yaptırırsın. dolgulu sütyen kullanırsın ayrıca. onun dışında straplez veya dantelden bi askı olabilir.yine fransız dnteli duvakla da sırt ve omuz dekolteni biraz kapatırsın. ve kabarık bi gelinlik tercih et bence. benim tavsiyem bu anlattığım gibi bir gelinlik bulursam resmini koyarım

bu modeli beğendim etek kısmını özellikle ama biraz da kabarık olabilir de işte bu modele boy lasım diilmi şimdi arkadaşımsenağlama

bence çok güzel bir model arkadaşım. boy konusunu da fazla takıyorsun sonuçta bu sensin.ve emin ol sana yakşıacaktır çünkü zayıf olduğuna göre karın problemin yok. bu gleinlikte bence önemli olan boy değil karın problemin olmaması. bu arada mankenin de üst tarafı nerdeyse yok ama çok da hoş dumuş.bence model güzel daha kabarık olabilir de olmayabilir de. yüksek bir topuz yaptırırsın bir de topuklu bi ayakkabı tamam işte.

bana kalırsa tek parça bir gelinik düşünmelisin daha uzun gösterir ve saçının da yüksek bir topuz yaptırırsın. dolgulu sütyen kullanırsın ayrıca. onun dışında straplez veya dantelden bi askı olabilir.yine fransız dnteli duvakla da sırt ve omuz dekolteni biraz kapatırsın. ve kabarık bi gelinlik tercih et bence. benim tavsiyem bu anlattığım gibi bir gelinlik bulursam resmini koyarım
tşkr ederim canım en iyisi herelde deneyip üstümde beğendiğim olcak böle netten bakmakla olmuo ama gelinlik bakmayada waktım yok bi pazar günlerim var onlardada eşya o bu gelinlik aceleye gelcek gibi napcam bilmiyorum çok sıkıldım walla:bbo:

gelinlik20080941qc2.jpg
bu nasıl aynı modelin biras daa kabarığı:):)

X