Hem de bu fiyata sitesine yaklaşmayın....

KaRaLaHaNa

YaLNıZLıK YoRaR iNSaNı...
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
6.102
1
lütfen baştan belirtiyorum konumu silmeyin.herkes bu sitde kendine bir çıkış yolu bulmaya,arkadaşlardan yardım almaya çabalıyor.bende zor durumdayım.
lütfen silmeyin.

daha öncede konu açmıştım. hatırlarsınız belki.bu siteden 11 kasım 2008 detelefon aldım.hemde 2 ad.1000 ytl civarında taksitle ödeme yaptım .ellerinde olmadığı için bekleyeceğimi söylediler.tam olarakta bir tarih veremediler.bende acil lazım olduğ için iptalini istedim.hemen yapabilecekleri,ellerinde olan bişeyi kaç zamndır uzatıyorlar.daha o zamn bildirdiğimde on gün içinde yapılacağı sölendi.tabi bu arada benim hesap kesim tarihim geldi.sabrettim ama iş artık çığırından çıktı.bir çok siteden alışveriş yapıyorum ben böyle rezalet görmedim.düşünsenize elimde olmayan bir ürünün ödemesini yapıyorum.çok sıkıştım,daraldım.az bir miktar olsa unutup sileceğim.beni çok zorluoyr ama bu durum.

şimdi sizden yardım istiyorum.kızlar avukat arkadaşlar falan var aranızda bana bir yol gösterin ne yapabilirim.senağlamasenağlamasenağlama

her denilen sölenen bir umut benim için.lütfenn.....

ben internetten asla alışveriş yapmam çünkü güvenmem..bu sizin yaptığınız aynı kapıya gelen satıcıdan bişi almak gibi..alırsınız sonrada vayyy ben niye aldım,başka yerde ucuzmuş diye hayıflanırsınız..azıcık dolaşıp almak zor gelir..2 kuruş eksik ödeyip görerek almak zor gelir..görerek aldığınızda bile bir sürü sorunla karşılaşıyorsunuz ,gereksiz olayların içinde buluyorsunuz kendinizi..internetten alınan bir malda hayli hayli olur bunlar..

cnm ya çok üzüldüm geçmiş olsun.allah yardımcın olsun.burada ki avukat arkadaşlar var,yardımcı olurlar sana.şikayetim vardan şikayet etsen

reklamın iyisi kötüsü olmaz.
bu da bir sitenin kötü reklamı oluyor.
bu tarz konular siliniyor arkadaşım :nazar:

herkes herşeyden bi ders alır işte.ne yapayım oldu bi defa.çarem kalmadı ne yapayım.bütün çaldığım kapılar kapanıyor.

silindi diye açtım zaten.ayrıca tüketici şikayetlerindede bir çok site adı verilmiş

sanırım kaçınılmaz sona bir daha hazır olman lazım
umarım paranı geri alırsın ve bir daha internetten alışveriş yapmazsın
gerçi paranı da alman çok zor gibi
Allah sabır versin...

Konunun açılmasında sorun yoktur, lakin şu notu vermeyi atlamış arkadaş ben konuyu yakinen takip ediyordum ve kendisini arayacaklardı aramadılarsa bu dakikadan sonra yapabileceğim birşey yok. Konu açık kalabilir.

Konunun açılmasında sorun yoktur, lakin şu notu vermeyi atlamış arkadaş ben konuyu yakinen takip ediyordum ve kendisini arayacaklardı aramadılarsa bu dakikadan sonra yapabileceğim birşey yok. Konu açık kalabilir.

kazen evet senin ilgilenip bilgi verdiğini özellikle ve bir soruna ortam olmaması açısından ortaya koymamaıştım.ilk defa buraya açtığımda konuyu senin onlarla irtibata geçmen ve bana bilgi vermen grçekten umut olmuştu benim için.ama konum burdan silinince yaptıklarını hatanın iyice kapatılması onların iyice işine gelecekti.site içinde numaraları bile yok.mesaj atıyorum cevap bile atmıoyrlar.googleden buldum numaralarını teli açmıyorlar bile.ürünü ilk aldığımda yönetici kişi hemen aramıştı beni oysa ki.demek istediklerinde ulaşabiliyorlar.ürün ellerinde olmaz beklememi isterler bunu anlayabilirim.ama iptal ettiğim bir ürünün ödemesini yapmak zorunda bırakılmak son derece madur edici bişiy.
sakın seni gözardı ettiğimi düşünme.inan seni bu konuda rahatsız etmek son derece rahatsızlık verdi bana.sonucunda onların hatasını çekecek bir konumda olduğunu sanmıyorum.
biliyorum böylede yapabileceğim birşey yok ama öyle arkadaşların dediği gibi üstüne su iç geçsin gibi bir durumum yok ve bu sözleri çok ince bulmuyorum.
ben burada sizlerden yardım almak için konu açtım.böyle düşünenler konuyu okuyup geçebilir.

ya sorma benim eşimde burdan kamera siparişi verdi ne ürün geldi nede parayı iade ettiler,yasal yollara başvurucaz.

ya sorma benim eşimde burdan kamera siparişi verdi ne ürün geldi nede parayı iade ettiler,yasal yollara başvurucaz.
.
gerçekten mi ya?Allahım kimlerin eline düştük.zaten internette bir çok yorum okudum bu siteyle ilgili.ne yapabiliriz ki acaba.

şikayetim varda o kadar çok şikayet okudum ki bu siteyle ilgili midem bulandı gerçekten.son çare bankaya itiraz dilekçesi gönderdim bakalım inş ilgilenirler.işin en kötü yanıda sitede hala ürünümün iptal edilecek olarak gözükmesi.banka iptal edildi denildiği halde ödeme yapılmamışsa devreye girebiliriz diyebilir.

ayrıca kazene tüm yardımlarından dolayı tekrar teşekkür ederim

canım benzer bişi başka sitede benim başıma geldi bayabi uğraştık paramızı geri aldk sana geçmiş olsun canım..biz önce kredi kartımızın bankasına itira dilekçesi faxladık . banka 40 veya 45 dün geçmesini belirtiyo seni sonra o arada tüketici mahkemesine başvurduk orayla görüşmelerimiz oldu bizim admıza mahkeme açıldı ve bi kaç ay sonunda paramızı geri aldık..

Son düzenleme:
canım benzer bişi başka sitede benim başıma geldi bayabi uğraştık paramızı geri aldk sana geçmiş olsun canım..biz önce kredi kartımızın bankasına itira dilekçesi faxladık . banka 40 veya 45 dün geçmesini belirtiyo seni sonra o arada tüketici mahkemesine başvurduk orayla görüşmelerimiz oldu bizim admıza mahkeme açıldı ve bi kaç ay sonunda paramızı geri aldık..

bankadan itiraz dilekçeri istediler geçen hafta faksladım.bugün görüştüm bayan dedi bir hafta falan sonra arayıp durumunu takip edin.inşaallah olumlu bir sonuç çıkar kızlar.bankadanda bişiy çıkmazsa hönk diye koyacak bu durum ve avcumu yalayacağım.bir gün bi açsam hesabımıda param orda olsa olmaz mı ki.....

bankadan itiraz dilekçeri istediler geçen hafta faksladım.bugün görüştüm bayan dedi bir hafta falan sonra arayıp durumunu takip edin.inşaallah olumlu bir sonuç çıkar kızlar.bankadanda bişiy çıkmazsa hönk diye koyacak bu durum ve avcumu yalayacağım.bir gün bi açsam hesabımıda param orda olsa olmaz mı ki.....

canım bak onlar tek başına bişi yapmıyo yani bankalar biz valiliğin içinde tüketici hakem heyetine gittik sende bulunduğun ilin heyetine git .. zaten onlar sana napıcanı söğlüyo sağolsunlar bizimkini hallettiler mutlaka git yoksa banka bişi yapmıyo canım..

bankadan hala cevap gelmedi.bugün site içinde gezinirken tüketici haklarını okuyordum .içerisinde firma adı aslında lidya elektronik diye geçiyor başka bir firma ismiyle dğiştiği tarzı bişiy yazıyordu.altınada telefon vermişlerdi.bu defa telefn hemen bağlandı.çıkan bayana söyledim 11.11 den beri ödemelerimin iade edilmediğini.çok uzun zamn olmuş bankaya başvurmanız gerekiyor,nlar iade etmedikten sonra biz bişiy yapamayız dediler.firma değişikliği oldu dedi.bankaya başvurun başka bizimde yapabileceğimiz bişiy yok dedi kız.gayette düzgün ve mantıklı konuştu.ben şimdi bankadan haber bekliyorum.kafam karıştı.sizce mantıklımı söyledikleri

şimdi bankayla konuştum itirazımı kabul etmişler.kız burada olumlu gözüküyor elinize bilgi ulaşır dedi.
ya rabbime hamdolsun ,şükürler olsun,bir daha mı bilmediğim siteden alışveriş ellerimi ateşlerde yakacağım.
resmen düzenli giden mali hayatımın sonu oluyordu.
kızalr benden tavsiye internetten alışveriş yapmayan biri değilim ama araştırıp öle yapın ne olur.arayın sorun sakın fiyata aldanmayın.ben yandım siz yanmayın canlarım.

X