Hedef 55

İyi beslenmenin temelleri:

İşlenmemiş gıdalarla beslenmek
Şekerden kaçınmak
Rafine tahıllardan kaçınmak
Doğal yağlardan zengin bir beslenme biçimi edinmek
Beslenmeyi aralıklı oruçla dengelemek.

Ve aralıklı orucun faydaları
Beşten sonra neden bir şey yemiyorum ?

En belirgin yararlari kilo vermeye ve tip2 diyabete yardımcı olması, yağ yakma, yağlanma karşıtı etkileri ve nörolojik yararları gibi pek çok faydası vardır. Hem beynimizin hem bedenimizin genç kalmasına yardımcı olur.

Zihin açıklığını ve konsantrasyonu artırır.
Kilo ve vücut yağ kaybını saglar.
Kan şekeri düzeyini düşürür.
İnsülin hassasiyetin iyileştirir.
Enerji düzeyini artırır.
Yağ yakmayı kolaylaştırır.
Kandaki kolesterol düzeyini düşürür.
Alzheimer hastalığını önler.
Yaşam süreni uzatır.
Yaşlanma sürecini tersine çevirir.
İnflamasyonu azaltır.
(Alıntıdır. Kendime notlar)

Son öğünüm olan ikinci öğün saat 14’te yapıldı
Güzelce karnım doydu çok şükür
Şimdi bol boş limonlu su içme zamanı

Günaydın
Hava çok güzel bugün dışarda bolca yürüyüş yaparım 👍🏻

Eklentiler

• IMG_2818.jpeg
    IMG_2818.jpeg
    106 KB · Görüntüleme: 10
şuan 10 haftalık hamileyim 63 kiloyum ama hayalım 55 kilo olmak . evlenmeden önce 50-55 arasındaydım ama evlilik çocuk vs derken şimdi 60-63 arasına demir atmış gibiyim. geçen sene aralıklı oruç spor derken 57 kiloyu gördüm ama sonra tekrar salmış bulundum. seneye bu zamalar bebek doğmuş ben 5-6 aylık anne olmuşken spora başlama ve diyete başlayıp hayalım olan 55 kiloya ulaşmak istiyorum. seni çok destekliyorum. umarım kısa zamanda hayallere kavuşursun. bol su içmeyi ihmal etme. sevgiler ve başarılar.

şuan 10 haftalık hamileyim 63 kiloyum ama hayalım 55 kilo olmak . evlenmeden önce 50-55 arasındaydım ama evlilik çocuk vs derken şimdi 60-63 arasına demir atmış gibiyim. geçen sene aralıklı oruç spor derken 57 kiloyu gördüm ama sonra tekrar salmış bulundum. seneye bu zamalar bebek doğmuş ben 5-6 aylık anne olmuşken spora başlama ve diyete başlayıp hayalım olan 55 kiloya ulaşmak istiyorum. seni çok destekliyorum. umarım kısa zamanda hayallere kavuşursun. bol su içmeyi ihmal etme. sevgiler ve başarılar.
Öncelikle sağlıkla mutlulukla bebeğinizi kucağınıza almanızı diliyorum . Daha sonradan inşallah istediğiniz kiloya inmek nasip olsun . Çok da fazla verilecek kilonuz yok sağlıcakla hedefinize ulaşırsınız
Desteğiniz için çok teşekkürler bol su içmeye devam 👍🏻💐

Yürüyüşümü yaptım altı bin adım atmışım
Birazdan salata ve etle öğünümü yaparım
Sonrasında yarına kadar su çay kahve

Öncelikle sağlıkla mutlulukla bebeğinizi kucağınıza almanızı diliyorum . Daha sonradan inşallah istediğiniz kiloya inmek nasip olsun . Çok da fazla verilecek kilonuz yok sağlıcakla hedefinize ulaşırsınız
Desteğiniz için çok teşekkürler bol su içmeye devam 👍🏻💐
sorun ideal kilomda olmam. ama istediğim kilo değil. ideal kilomda olduğum için vucudum çok zorlanıyor kilo verirken. gerçekten yoğun bir tempo ile spor yapmamı ve gunlük kalori alımı yarı yarıya düşürmemi bekliyor ki kilo kaybım başlasın. seneye görüşmek üzere. azminiz daim olsun.

Seneye yine burdayım nasipse 😃
Tekrardan görüşmek üzere
Bu süreçte tatlış bebişinizle bol bol zamanınızı en güzel şekilde geçirin 😍 çok güzel zamanlar
Benimkiler büyüdüler çok şükür en küçüğü 14 yaşında

Merhaba benimde hedefim 55 kilo 70kiloyla başladıydım ara ara bırakıp geri yapıyordum 59kiloya düştüydüm ama daha da düşemedim biraz ara verim dedim bir hafta sonra 60kilo olmuşum geri yarın bende geri başlicam eski azmim yok ama inşallah geri motive olurum bende ☺️

Merhaba benimde hedefim 55 kilo 70kiloyla başladıydım ara ara bırakıp geri yapıyordum 59kiloya düştüydüm ama daha da düşemedim biraz ara verim dedim bir hafta sonra 60kilo olmuşum geri yarın bende geri başlicam eski azmim yok ama inşallah geri motive olurum bende ☺️
Merhabalar çok az kalmış aslında hedefinize
Yine yeniden başlayın ara ara motivasyon düşecek bu çok normal. Önemli olan kaldığımız yerden devam etmek sağlıkla güzellikle olsun 💐

X