❤️Hedef 53..

Az önce bitirdiğim program;
Daha ince bel
Slim legs
30 günde ince kol
Dik duruş egzersizi
🥰🥰🥰
17. Günü de yaptım düne göre daha iyiyim.Diyet yapamıyorum aksilik iştahımda çok açık halâ yerimde sayıyorum, şu kilo konusunu kapatsaydım iyi olurdu korumaya geçerdim ne güzel🤲🏻 bunada şükür tabi görüntümden memnunum fakat kilo takıntımı yenemiyorum illaki vereceğim 3-5 kilo ama nasıl 🥺

Eveet 18. Günde bitti.sabah yaptım sporumu ancak oturup yazabiliyorum.kahvemi içiyorum hurma topu eşliğinde 🥰

Az önce bitirdiğim program;
Daha ince bel
Slim legs
30 günde ince kol
Dik duruş egzersizi
🥰🥰🥰
20. Günde yapıldı ama ben çikolatayı bugünlerde sık yediğimi farkettim başa dönmek istemiyorum kendime çeki düzen vermeliyim.güncel kilom 56.3 resmen kazık çakmışım yok gitmiyor 😔😔😔

20. Günde yapıldı ama ben çikolatayı bugünlerde sık yediğimi farkettim başa dönmek istemiyorum kendime çeki düzen vermeliyim.güncel kilom 56.3 resmen kazık çakmışım yok gitmiyor 😔😔😔
Diyet yaptığım dönemde benimde böyle olmuştu. Bir türlü 57den aşağıya düşemiyordum resmen. Hem yürüyüş hem aletli pilates yaptığım halde gram gitmemişti. Gitse bile 3 gün sonra yine eski haline geliyordu sonra araya yaz tatili girdi tabi hiç dikkat etmedim. Dönünce baktım hala 57 kiloyum. Bazen takılıp kalkıyor canınızı sıkmayın yavaş gitsin ama kalıcı gitsin 🙏

Diyet yaptığım dönemde benimde böyle olmuştu. Bir türlü 57den aşağıya düşemiyordum resmen. Hem yürüyüş hem aletli pilates yaptığım halde gram gitmemişti. Gitse bile 3 gün sonra yine eski haline geliyordu sonra araya yaz tatili girdi tabi hiç dikkat etmedim. Dönünce baktım hala 57 kiloyum. Bazen takılıp kalkıyor canınızı sıkmayın yavaş gitsin ama kalıcı gitsin 🙏
Motive yorumunuz için teşekkür ederim 🤲🏻 bugünlerde saldım herşeyi öyle de gitmiyor böylede gitmiyor kafasındayım 🥺 en kısa sürede toparlanmak istiyorum bunun için çaba göstereceğim 🥰

Güncel kilom.herhangi bir çaba göstermiyorum en kısa sürede toparlanacağımı umuyorum 🤲🏻

Eklentiler

• DB3AB551-511F-4CC3-8444-FE0665DD6F2A.jpeg
    DB3AB551-511F-4CC3-8444-FE0665DD6F2A.jpeg
    56,9 KB · Görüntüleme: 37
X