Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu mucize!

Yok canim onun için çabalıyorum hayıt tohumu sayesinde erken yumurtladim genellikle ben çok geç yumurtlarim adetin 35 günü felan bu sefer 20. Gününde oldum bu benim için mucize yani
Adetin düzenli olması çok iyi oluyor işe yarıyorsa kullancanım elinden geldiğince her günü nü değerlendir o zaman

Yok canim ben adet bitiminden sonra başladım günde iki kere havanda ezmeden 10 dk demliyerek içiyorum bilmiyor um doğru mu değil mi
Canım inşallah hamile kalırsın ama olmazsa benim dediğim gibi dene olur mu ez ki özü çıksın adetin 1inci günü başla ve 11 gün devam et güzel haberlerini bekliyoruz inşallah

Çörek otu yağı bende işe yaramadı hayıt tohumubu nasıl kullanıyorsunuz[/QUOTEbir kupa kaynar suyun icine bir cay kasigi kadar koyup 5 dk demliyorum oyle iciyorum. gunde bir bardak. bazen aklima geldikce de serbetci otu iciyorum. ama en etkili buz masajiyla beraber yapmak bence

Tamam canim yaparım pe

Tamam canım yaparım peki 11 gün ara verince tekrar ne zaman başlıyorsun
Adetin 1. Günü başlıyosun 11 gün içiyosun 11 gün sonra bırakıyosun ve yumurtlama dönemlerini değerlendiriyodun canım sonra umarım adet olmaz hamiş olursun hamile değilsen adetin 1. Günü tekrar başlarsın ben ikinci denememde hamile kaldım kuzenimle arkadaşım ilkte hamile kaldı

Adetin 1. Günü başlıyosun 11 gün içiyosun 11 gün sonra bırakıyosun ve yumurtlama dönemlerini değerlendiriyodun canım sonra umarım adet olmaz hamiş olursun hamile değilsen adetin 1. Günü tekrar başlarsın ben ikinci denememde hamile kaldım kuzenimle arkadaşım ilkte hamile kaldı
Sağol canim bu ay hamilelik olmazsa denerim peki sen bu tarifi nerden aldın

Sağol canim bu ay hamilelik olmazsa denerim peki sen bu tarifi nerden aldın
Rica ederim canım ben bunu burda özbekistanlı bi aktar var orda ki abi verdi saolsun şuan oğlum 4 kızım 2.5 yaşında bende herkeze tavsiye ediyorum ergenliğimden beri pko hastasıyım sürekli doğum kontrol ikaçları kullanıyodum evlenince bıraktım ve bu abinin kürü sayesinde hamile kaldım Allah razı olsun ondan bende herkese tavsiye ediyorum

Rica ederim canım ben bunu burda özbekistanlı bi aktar var orda ki abi verdi saolsun şuan oğlum 4 kızım 2.5 yaşında bende herkeze tavsiye ediyorum ergenliğimden beri pko hastasıyım sürekli doğum kontrol ikaçları kullanıyodum evlenince bıraktım ve bu abinin kürü sayesinde hamile kaldım Allah razı olsun ondan bende herkese tavsiye ediyorum
Bende de var ilk adetim den beri bak şimdi daha da çok umutlandim

X