Hayıt suyu

Hamile kalmak için kullanmıştım kist de vardı bir ay kullandım kist tamamen geçmişti ama ondan mi bilmiyorum

Bendede çikolata kisti var 5 cm oyuzden aldm birde hacamat deniyorum umarm etkisi olur yalnız benm adetm 1 gn sürüyor ve çamursu bisey gelio 2. Gün kistten galiba bu belirtiler eskiden bukadar kısa olmuyordum hayıt düzenlermi bunları

Çay mı tentürü mü aldnız markası nedir acaba ben günde 2 kere 2 tatlı kaşığı tentür içiyorum 🥺
Doktor hayıt otu tohumu al demişti.hayıt otu tohumu aldım yıkayıp bir yemek kaşığı kaynamış suyun içine attım demleyip içtim ama çok kötü bir tadı var bir ay yapabildim

Aynen ben meyvesuyu ile içiyorm ve bikaç gndür adet olckmşm gbi kasık ağrım karn ağrısı gbi bseym var baskı yapıo yumurtalık sanki sizdede oldumu acaba yan etkimi ediyor yoksa iyi bseymi bilemedm birde akşamları civanperçemi içmeye basladım

Aynen ben meyvesuyu ile içiyorm ve bikaç gndür adet olckmşm gbi kasık ağrım karn ağrısı gbi bseym var baskı yapıo yumurtalık sanki sizdede oldumu acaba yan etkimi ediyor yoksa iyi bseymi bilemedm birde akşamları civanperçemi içmeye basladım
Evet olmuştu bendede benim çok aşırı ağrımda oluyordu adette dayanılmayacak kadar.ondan sonra hafifledi ağrı kesiciyle geçiyor

O ağrının sebebi kötü biseymi acaba sopan suyu içierkende kasık ağrıısı yapıyordu adetme daha varken bazı yerlerde bazı kişilern hormonlarnı yükseltmiş hamile kalamamş oyuzden biraz tırsarak içiyorm Allah büyük

O ağrının sebebi kötü biseymi acaba sopan suyu içierkende kasık ağrıısı yapıyordu adetme daha varken bazı yerlerde bazı kişilern hormonlarnı yükseltmiş hamile kalamamş oyuzden biraz tırsarak içiyorm Allah büyük
O nu bilmiyorum cnm hiç ben doktor söylediği için kullanmıştım

Canımm sen hayıt suyunun ekstresini mi aldın bende günde 2 ölçek şurup kaşığı ile içiyordum. Yani daha çok etkili adete yakın biraz kasık ağrısı oldu ama onun haricinde bende öyle ağrı yapmadı

Tentür diyor sıvı bişey Kilon kDar damla seklinde içiysun gnlük bnmde adetme 15 gn feln var soğan suyundaki gbi kasık ağrıdı yapıyor ara ara kist içinmi kullndnız gctmi acaba

Tentür diyor sıvı bişey Kilon kDar damla seklinde içiysun gnlük bnmde adetme 15 gn feln var soğan suyundaki gbi kasık ağrıdı yapıyor ara ara kist içinmi kullndnız gctmi acaba
Yok canım öylesine hamile kalmama yardımcı olur diye içmiştim. Ben immunat marka alışmıştım

X