Hayatla ilgili sohbetler ..

ChocolateCookie

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
2.406
20.797
Merhaba arkadaslar ..
Buraya iyiki üye olmusum diyorum gercekten bir derdim oldugunda her zaman destek verdiniz fikirlerinizi sundunuz ..

Simdide aslinda öylesine bi konu aciyorum ..

Nerelisiniz .. mesleginiz ne .. hayatta ki hedefleriniz neler .. böyle bunlar hakkinda hayat hakkinda konusalim sohbet edelim istedim ..

🙈🙈

Aranıza Bursa'dan katılıyorum, görev yerimiz :KK53: Öğretmenim. Evliyim 4 yıllık. Yaş kabullenemesem de 26'ya yeni girdim :skandal:Hayattaki hedefim kocama kavuşmak :KK70: Sen?
Hahah yarismamiza hos geldin brunellooo 😂 ben hukukcuyum evliyim 😄😄 sen daha yeni 26 olmussun ben 27 yasindayim ben ne diyim giii 😂😂🙈🤭

Hahah yarismamiza hos geldin brunellooo 😂 ben hukukcuyum evliyim 😄😄 sen daha yeni 26 olmussun ben 27 yasindayim ben ne diyim giii 😂😂🙈🤭
Kız madem hukukçusun, profilinde niden öğretmen yazıyor :KK70: Hello meslektaş yazacaktım az kaldı :KK53:

Hahaha kiz beni buraya kayit eden esimdi o yapmis olmali öyle rastgele basmis bir meslege 😂😂😂🙈🤭
Kuzum gelmelerini istediğin kişileri etiketle. Yoksa müşteri bekleyen esnaf gibi sinek avlarsın demedi deme :KK45: Etiketle çalışıyor bu vefasız üyeler :KK70:

Kuzum gelmelerini istediğin kişileri etiketle. Yoksa müşteri bekleyen esnaf gibi sinek avlarsın demedi deme :KK45: Etiketle çalışıyor bu vefasız üyeler :KK70:
Sen geldin ya brunellomm etiketlemeden canlandi burasi ne varsa brunelloda varmis kizlar gusra galman bakam 😂😂😂😘❤️

Şimdi gördüm burayı, çok güzel olmuş 😊
Ben 24 yaşındayım, bekarım ve hatta da ilişkim yok 😅 ben de öğretmen adayıyım, inşallah atanmak hedefim sonra daaa birsüre daha yalnızlığın keyfini çıkarıp gezeyim yapmak istediklerimi yapayım diyorum 😊😊 daa işte bir atanabilseeemm 😕
Hosgeldin Kuzummm Sende :) Allah gönlüne göre versin Canimm 😘

Hoşbulduuum 😍 çok teşekkür ederiim 😊 siteye kısa zaman önce üye olmuş, sonra da müptelası olmuş biri olarak başlığı çok sevdim, devamı gelsin dee tanışalım herkeslee 😍😊😊
Aynen canimm burasi brunello sayesinde canlandi ben unutmus gitmistim coktan sinek avliyordum burda sinekli bakkal olmustu burasi 😂😂😂❤️🙈

Aynen canimm burasi brunello sayesinde canlandi ben unutmus gitmistim coktan sinek avliyordum burda sinekli bakkal olmustu burasi 😂😂😂🙈

Herkesler tatillerdeee, iş güüç, ben de ders çalışcaam dayan biraz daha dayan diyee bi bakıyorum burdayım 😅 oy 8 gün kaldı amaa sınavıma sonra rahat etcem inşallah 😎😎

X