hayatımızdaki tesadüfler

• Konu Sahibi gökkuşağı
  • Başlangıç Tarihi
G

gökkuşağı

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gökkuşağı
hepimiz zaman zaman düşünürüz tesadüf diye birşey var mı diye...bu sabah yaşadığım bir olayı paylaşmak istiyorum sizlerle..sabah evden çıkınca dolmuşa bindim benden sonra yaşlı bir teyze bindi 2 yıl önce vefat eden babaanneme çok benziyordu hele parayı uzattığında ellerini görünce çok kötü oldum tıpkı babaannemin elleriydi...sabah hüzün dolmuşu ve yüreğimi sardı ...sonra indim ve 2. minübüse bindim ve bu seferde radyoda uzun zamandır çalmayan babaannemi kaybettiğim günlerde dinlediğim candan erçetin in SENSİZLİK şarkısı çaldı küt diye.inanamadım sanki ardı ardına bişeyler oluyordu ve o an düşündüm bu nedir diye? hayatımızın her anında olan bu tesadüfler aslında tesadüf değilmi?bazen tesadüf denen şeylerin aslında birer vesile olduğuna inanıyorum...peki hayat ne kadar tesadüf ve biz hayatı bir tesadüf mü yaşıyoruz...işin içinden çıkanlar varsa yazın arkadaşlar :)

• Konu Sahibi gökkuşağı
yazdıklarını okuyunca çok duygulandım ..
Hayat ta hiç bir şey tesadüfler üzerine kurulmamıştır.Takdir-i İlah i :)

Allah rahmet eylesin Nur içinde yatsın İnşallah ...

• Konu Sahibi gökkuşağı
tesadüf değil takdir figonun dediği gibi zira, tesadüf inançsızların kadere taktığı isimdir....... dualarını eksik etme diye belkide
allan nur içinde yatırsın

• Konu Sahibi gökkuşağı
cano ve deryam yürekten teşekkür ediyorum cevaplarınız için...çok kişi bu konuyu dikkate almadı aslında hayatımızda önemli bir yeri var çoğumuz bunun farkında değiliz...tekrar yüreğinize sağlık

X