🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Selam kızlar mutlu pazarlar❤️❤️❤️nerelerdesiniz yine
Kahvaltı sonrası yine uyumuşum uyandım hamur mayaladım akşama binerli acılı ekmek yaparım dedim yanına çay filan hemen kızı hazırladım jimnastiğe gittik
Eşim aradı dışardaydı akşama mangal yakacam dedi 👏👏👏👏
Neyse eve geldik yine de hamuru pişirim dedim 1 tepsi simit yaptım 1 tepsi poğaça atıştırdık biraz
Büyük kız dershaneden gelince yemeği yapar yeriz

Selam kızlar.Temizlik yaptık az önce bitti 😅Akşam balık salata menü 🥳Haftaiçi 2 gün yemek içinde kıymalı karnabahar ve tavuk suyu çorba yaptım.Pazartesi akşam çocuğun yüzmesi var hemen yemek yiyip çıkıyoruz yemek olunca rahat oluyor.

Canım benim arada yaz merak ediyoruz❤️❤️
İnşallah sınavı güzel geçer oğluşun🤲🤲🤲

Herkes yorgun canım ya hem fiziksel hem pskolojik🧐🧐🧐
Amin inşallah canım 🤲Gercekten öyle hayat her geçen gün dahada zorlasiyor maddi yükle beraber manevi yükümüzde artiyor.Rabbim can sagligi versin Evlatlarımızı ailelerimizi korusun gerisine bir şekilde alisiyoruz.

Selam şekerler ❣️
Herkes iyidir umarım .
Avm ye giitim Polo dan kendime 38 beren etek aldım 😁😁yaza kadar zayıflatacağımi düşünerekten 😁😁
Güzel indirimler vardı ama bisey almadım .
Eşime kazak aldım .

Bu hafta yoğun geçti , yoruldum yarında kurs var pazar günü dinlenirim artık .
Ramazan a az kaldı , hafta içi büyük bir alışverişe gideriz .

Selam şekerler ❣️
Herkes iyidir umarım .
Avm ye giitim Polo dan kendime 38 beren etek aldım 😁😁yaza kadar zayıflatacağımi düşünerekten 😁😁
Güzel indirimler vardı ama bisey almadım .
Eşime kazak aldım .

Bu hafta yoğun geçti , yoruldum yarında kurs var pazar günü dinlenirim artık .
Ramazan a az kaldı , hafta içi büyük bir alışverişe gideriz .
Ayyyy alındıysa kesin giyilir 👏👏👏

Eşimde bikaç parça kıyafet aldı kendine anam lavoste be kadar uçmuş öyle Allah ım 😱😱😱

Kızlar kurutma makinam geldi ilk makinayı kuruttum çok güzel inşallah hep memnun kalırım böyle🤲🤲👏

Selam canlar , nöbetçiydim çok çok yoruldum .
akşama yemeğim yok kızlar kısır istiyor , hemen onu yaparım . Eşimde hiç sevmez o da başka bisey yesin .
Bu Ajda küpe yüzükler çıkmış çok güzel onlardan alacağım .

Günaydın hanımlar ❣️❣️
Bugün iki saat dersim var , 8.20 de gidip 10 da çıkacağım 🎊🎉🩷
Evi toparlamam lazım , akşama domates çorbası ve ıspanak yapacağım . Belki akşama doğru boya için çıkarım , dipler gelmiş yine 🙄🙄🙄

Yakın olsak şöyle bir sabah kahvesi içsek ne güzel olurdu 💕💕

X