Hay Day oyunu oynayan hatunlar... burayaaaaaa !!!!

Evet siz eklimisiniz bende

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba arkadaslr. Bnde hayday oynuyorm guzel de level yaptm 48 m su ve s4 android telimden oynuyorum . Ancak telimi degstrmek istiorum . Iphone alsam onun girisi de gmail den midr . Oyunu kaybedermiyim ?? Bilgisi olan

Aynı gmail ya da facebook adresiyle girerseniz bir sey olmaz

Game centerden Cerenn61 yazıp ekleyebilir siniz .

Kızlar kadınlar klübü diye mahalle olusturdum arka plan yeşil renkli mor renkte kadın amblemi var logosu haydi kavusalım yardımlasalım :)) sizin actıgnZ varsa bende gelebilirim sizee

Arkadaşlar forumda yeniyim.
Android telefondan hayday oynuyorum. 42.leveldeyim. Ancak arkadaşım olmayan kullanicilari takibe alamıyorum. Tüm takip yuvalari dolu uyarısı veriyor. Yardımcı olur musunuz lütfen ?

Arkadaşlar forumda yeniyim.
Android telefondan hayday oynuyorum. 42.leveldeyim. Ancak arkadaşım olmayan kullanicilari takibe alamıyorum. Tüm takip yuvalari dolu uyarısı veriyor. Yardımcı olur musunuz lütfen ?

Canm takip edebilecegimizin bir siniri var yeni birini takibe alabilmen icin suan takip ettiklerinden birinin takibini birakman lazim yani totalde 5 kisi falan takip edebiliyorsun

Evet dediğin gibi 5 kişi takip edebiliyorum 😯 ben daha fazla edilebilir belki diye düşünmüştüm. İlgilendiğin için teşekkür ederim 😇

Gamecenterde adım ceylan112 ekleyebilirsniz 😊 bi süre sonra skılıor insan 54 teyim su an ve hep aynı en başta daha heyecanlıydı .😒 ama şimdi hele ki su mahalle her açtığımda +99 ne cok konuşuyorlar yaw brn bakmaktan bıktım onlar yazmaktan be karşılıklı bişiler almaktan bıkmadılar😃

Aynen canm bende 52deym 5-6 gundur hic acip bakmadm bile skldm epey bir zaman sonra skiyo oyun

Bu oyuna bende yeni basladim sayilir. 29 levelim şuan. İsteyen mahalleme katılabilir birbirimize yardimci oluruz. Mahalle adim -M@vi Oky@nus- bu şekilde yazarsaniz cikar isteyen katılabilir :)

Slmm kızlarr bayanlar köyü diye bi mahalle açtım içinde şuanlık sadece annem ve eltimin kız kardeşi var mahalleme kayılma isteğiyle girebiliyosunuz ve sadece bayanları alıyoruz yardımlaşmayı ve sohbeti çok seviyoruz aile gibi oluyoruz sizide beklerim.mahalle bayanlar köyü,oyundaki ismin duru.hadi geliinnnn:)

arkiler telde sol üst köşede ayarlar düğmesine tıklayıp facebooka giriş yapın sonra herhangi bir telden yine aynısını yapın oyununuz geri gelecektir ben şuan hayday oynuyorum bir arkadaşım mahalle kurmuş adı ORTAK DEĞERLER bu mahalle tam bize göre buluşma noktası

Oyunu oynayan ve kendine ait bir mahallesi olan arkadaş varsa lütfen yazsın, sormam gereken bir şey var :KK66:

Oyunu oynayan ve kendine ait bir mahallesi olan arkadaş varsa lütfen yazsın, sormam gereken bir şey var :KK66:

X