Elektrikli Süpürgeler Hangisini alayim ?

Simal0401

Unutulacak dunler var ..
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2020
1.200
2.299
Iyi akşamlar herkese .Dikey elektirikli süpürge alacağım 2 marka arasında kararsız kaldım. Birincisi arnica çekiş gücü 850W ,diğeri stilevs onun çekiş gücü 1000W . Her iki markadan da daha önce urun almadım. Kullanan varsa öneride bulunabilir mi ? Yarin sipariş vereceğim. Şimdiden teşekkürler 🙏

Iyi akşamlar herkese .Dikey elektirikli süpürge alacağım 2 marka arasında kararsız kaldım. Birincisi arnica çekiş gücü 850W ,diğeri stilevs onun çekiş gücü 1000W . Her iki markadan da daha önce urun almadım. Kullanan varsa öneride bulunabilir mi ? Yarin sipariş vereceğim. Şimdiden teşekkürler 🙏
Söylediğiniz markalar için bir bilgim bir yorumum yok ama ben korkmazın dikey Süpürgesini aldım çok memnunum normal süpürge gibi çekim gücü var

Tabii ki
Çok güzel görünüyor korkmazın kalitesi zaten tartışılmaz:) benim 2 şehirde evim var şuan oturdugumev için alacağım ama burda kısa süre kalacağım o yüzden daha uygun bisey bakıyorum. Gideceğim evde daha iyi olanı var.Buraya basit günlük toz çekmek amacıyla bakıyorum. Yine de teşekkür ederim🙏😍

X