Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Birine Nagor Diğerinede Mentor Takdırdıysan Aradaki farki Biliyosun Demektir :KK9: Bu Kıyaslama ANCAK Böyle Yapılır Gizem Haklı Üstelik NAGORUN Sitesi Bile Yok Giriyorum Çıkmıyor Bile NasıL Bir Marka Hiç Bir Bilgi Yok getiren Firma Nedir ne değildir Tıklayamıyosun Bile Ne Olduğu Belirsiz ..

evet sonuna kadar katılıyorum.herkes KENDİ memnuniyetini yazsın.ya da memnuniyetsizliğini.Ben kalkıp burda bana kullanılan maddeyi övüp,diğerlerine " rahatsızlık verici,öyle böyle şöyle" dersem bu cok ayıp bişey olur.bizim yazdığımız hangi yazıda nagor öyle,arion böyle,bunlar kaka çirkin diye bi tabir var.karalama yapmasın kimse burda.ben memnunum.ama memnunum diye de başka markalara dil uzatmam.

Son düzenleme:
ahahaa :KK70: cok komiksiniz ya. kim kimin üstüne geliyor ne alaka ? burda mentoru çekemeyen sizsiniz.kalkıp laf söyleyen de sizsiniz.eeeeee kıskanılmak güzel bi duygu :KK70: dünyanın en kaliteli en iyi silikonu kullanıldı bize.dokusu ve herseyiyle mükemmel.mentor yerine başka bi marka iyi olsa,doktorumuz hiç cekinmeden onu kullanırdı.babasının hayrına yapmıyo heralde ameliyatı.parasını veren biziz.biraz mantıklı konuşun.kalkıp mentoru karalamayın.kendi memnuniyetinizi anlatırken , dünyaca ünlü güvenilir bi markaya yok sertmiş,yok dokusu belliymiş,yok rahatsızlık verirmiş gibi saçma sapan şeyler yazmayın.sadece kendi memnuniyetinizi anlatın.mentora sataşmaktan vazgeçin.

bu sitede 2007 den beri üye olan ve ameliyat öncesi süreci 5 sene gibi uzun bir süreç araştıran ve birçok doktor ile görüşen bir insan olarak protez markaları konusunda söz söylemeye ihtiyaç duydum.. Tartışmanın boyut değiştirip,karşılıklı polemiğe dönüşmemesi için öncelikle 1,5 sene önce ameliyat olduğumu bende de mentor marka protez kullanıldığını söylemeliyim.Mentor marka protez Türkiye'nin neredeyse ullaşmadığı bölgesi olmayan ve her plastik cerrahın kolaylıkla ulaşabileceği yaygın bir dağıtım sistemine sahip olan ve protez profil ve cc sine göre çok fazla seçenek sunan bir marka,bana kalırsa o yüzden çok tercih edilen bir protez markası. Ama mentorun yanı sıra arion,nagor gibi daha daha yumuşak olan protezler var. arion marka protez 2ay önce ablamın ameliyatında kullanıldı. Resmen daha hızlı şekil alan ve daha çabuk yumuşayan bir protez ve kapsülenmeme garantisi veriyor. Aynı doktora ameliyat olduk ablamla,ikimizde sevgili doktorum naci çeliğe olduk ve naci bey ablama arion marka protez tavsiye etti,belki biraz daha pahalı ama gerçekten de daha yumuşak. Bunu yanı sıra nagor protez kullanılan ve aynı yönetemle ameliyat olduğum bir dostumun gögsüne dokunmduğumda,yumuşaklığının çok iyi olduğunu gördüm.Burada bazı şeyler hakkında fikir sahibi olmanın reklam olarak algılanması gerçekten çok üzücü. Kadınlar Kulubü,bence doktorlar ve hastaları hakkında bilginin elde edilebileceği geniş kapsamlı sitelerden birisi.zaten reklam yapan ve yapacak olan kişiler kendilerini belli ediyorlar. Bu noktada ameliyat sürecini en başından en sonuna kadar bütün şeffaflığı ile açığa çıkaran oraletin tek amacı protezler hakkında,çevresinden gördükleri ile ilgili fikir verebilmektir.oraletin reklam yaptığına yönelik yaklaşım gerçekten çok rahatsız edici bir yaklaşım.. Benden tavsiye eğer protez markası araştran kişler varsa,natrelle,arion,nagor gibi markalara baıtıktan sonra mentora da bakıp karar vermeleri gerektiği..Bu ameliyatı olmanın insan psikolojisini ne derecede olumlu yönde etkilediğini en iyi bilenlerden birisi olarak benden size küçücük bir tavsiye.

Son düzenleme:
Kalem çok güzel noktalara değinmişsin..
nagor mentor airon o bu şu ne olursa olsun herkes konuşsun fikrini beyan etsin ama herkese yardımcı olmaya çalışan birisine de lütfen haksızlık edilmesin... katılıyorum..

bu sitede 2007 den beri üye olan ve ameliyat öncesi süreci 5 sene gibi uzun bir süreç araştıran ve birçok doktor ile görüşen bir insan olarak protez markaları konusunda söz söylemeye ihtiyaç duydum.. Tartışmanın boyut değiştirip,karşılıklı polemiğe dönüşmemesi için öncelikle 1,5 sene önce ameliyat olduğumu bende de mentor marka protez kullanıldığını söylemeliyim.Mentor marka protez Türkiye'nin neredeyse ullaşmadığı bölgesi olmayan ve her plastik cerrahın kolaylıkla ulaşabileceği yaygın bir dağıtım sistemine sahip olan ve protez profil ve cc sine göre çok fazla seçenek sunan bir marka,bana kalırsa o yüzden çok tercih edilen bir protez markası. Ama mentorun yanı sıra arion,nagor gibi daha daha yumuşak olan protezler var. arion marka protez 2ay önce ablamın ameliyatında kullanıldı. Resmen daha hızlı şekil alan ve daha çabuk yumuşayan bir protez ve kapsülenmeme garantisi veriyor. Aynı doktora ameliyat olduk ablamla,ikimizde sevgili doktorum naci çeliğe olduk ve naci bey ablama arion marka protez tavsiye etti,belki biraz daha pahalı ama gerçekten de daha yumuşak. Bunu yanı sıra nagor protez kullanılan ve aynı yönetemle ameliyat olduğum bir dostumun gögsüne dokunmduğumda,yumuşaklığının çok iyi olduğunu gördüm.Burada bazı şeyler hakkında fikir sahibi olmanın reklam olarak algılanması gerçekten çok üzücü. Kadınlar Kulubü,bence doktorlar ve hastaları hakkında bilginin elde edilebileceği geniş kapsamlı sitelerden birisi.zaten reklam yapan ve yapacak olan kişiler kendilerini belli ediyorlar. Bu noktada ameliyat sürecini en başından en sonuna kadar bütün şeffaflığı ile açığa çıkaran oraletin tek amacı protezler hakkında,çevresinden gördükleri ile ilgili fikir verebilmektir.oraletin reklam yaptığına yönelik yaklaşım gerçekten çok rahatsız edici bir yaklaşım.. Benden tavsiye eğer protez markası araştran kişler varsa,natrelle,arion,nagor gibi markalara baıtıktan sonra mentora da bakıp karar vermeleri gerektiği..Bu ameliyatı olmanın insan psikolojisini ne derecede olumlu yönde etkilediğini en iyi bilenlerden birisi olarak benden size küçücük bir tavsiye.
Bu GüzeL Anlatımın İçin Teşekküredeyirum Kendi Adıma Kendnle ver ve etrafında ki Şahıslarla verdiğin Örnekler Güzeldi En Azından Yanlı Olmadığını Aktardın Sağol..

merhaba arkadaşlar.başlık tartışmaya dönmüş,okuyunca şaşırdım.paylaşamadığınız ne hiç anlamıyorum.oraletçim düşüncelerini yazmış ne var bunda?bu sitede amaç zaten düşünceleri ve deneyimleri paylaşmak değil mi???kimse burada reklam falan yapmaz,çünkü o yada bu babamızın oğlu değilki.dimi ama?çocukça yazışmalara hiç gerek yok ve ben okudukça cidden üüzüldüm:KK43:

amaç evet deneyımlerı paylasmak...kendınde olan protezı ovup goklere cıkararak , dıgerını dıbe ındırmek degıll..kullanan ve memnun olan ınsanlar var..bu kullanılan mentor kalıtesız cok kotu bı protez olsaydı bızlerde kullanılmazdı..
ayrıca bazı ısıne gelınmeyen konularda senın uykun gelmıs , canın sıkkın demek yada fıkırlerını sen kendıne sakla demekte hos degıl..sonucta burası bır forum ve her uyenın kendı deneyım ve tecrubelerını aktarma hakkı var...sıte yonetımı varken 3. kısıler bu gıbı yorumlarda bulunmasın lutfen..

Birine Nagor Diğerinede Mentor Takdırdıysan Aradaki farki Biliyosun Demektir :KK9: Bu Kıyaslama ANCAK Böyle Yapılır Gizem Haklı Üstelik NAGORUN Sitesi Bile Yok Giriyorum Çıkmıyor Bile NasıL Bir Marka Hiç Bir Bilgi Yok getiren Firma Nedir ne değildir Tıklayamıyosun Bile Ne Olduğu Belirsiz ..

arkadaşlar iyice araştırmadan yanlış bilgi vermeyelim lütfen. nagor marka protezin Türkiyedeki genel dağıtıcısı ENDOMEK isimli firmadır. arama motorundan endomek yazarsanız hemen çıkıyor. hatta ürün kataloğuna da ulaşabilirsiniz. sevgiler...

Bana arion takıldı. Garanti belgesi kitapçığı falan da verildi. eğer protezden kaynaklı herhangi bir sorun olursa firma tüm masrafları karşılayacağına dair garanti veriyor. Bu kadar güveniyorlar demek ki ürünlerineç. Umarım o belgeleri kullanmaya ihtiyacım olmaz:26:

Benim protez markam NAGOR tam göğüs kıvamında yumuşaklığı var. Protezi hissetmek söz konusu bile değil. :))

Benim gibi Nagor takılanlarda da durum aynı güzellikte. Mentor çevremden gelen hoşnutsuzluklar sebebiyle benimde beğenmediğim bir marka. Yakın bir arkadaşım bu yaz Mentor protezlerini Arion ile değiştirecek. Nagor'u kullanan çok doktor var. Kalitesini kendimden biliyorum. Arion ise yeni duymaya başladığım çok çok çok yumuşak bir protez imiş. İlerleyen zamanda başka neler duyarız, bir göğüse göre ne kadar uygun kıvamı vardır bilmiyorum ama benim ameliyat olacaklara tavsiye edeceğim protez markaları doktorları tercih ediyorsa eğer Nagor veya Arion.

Peki hangisinde dokunulduğunda tamamen doğal gibi hissedilebiliyor, fikrin var mı oralet? Ben damla şeklinde protez taktırmak istiyorum, Nagorun yuvarlak olanları tavsiye ediliyor bildiğim kadarıyla, o yüzden Arionu düşünüyorum. Seninkiler Nagorun Impleo serisi mi?

Peki hangisinde dokunulduğunda tamamen doğal gibi hissedilebiliyor, fikrin var mı oralet? Ben damla şeklinde protez taktırmak istiyorum, Nagorun yuvarlak olanları tavsiye ediliyor bildiğim kadarıyla, o yüzden Arionu düşünüyorum. Seninkiler Nagorun Impleo serisi mi?

Ben dokunduğumda veya bir başkası dokunduğunda TAMAMEN doğal hissedilebiliyor. Siteden (isimde verebilirim) bu konuda yazdığım gibi doğallık kontrolü yaptılar ve ameliyat olanlar hatta eleştirenler dahi tasdik etmiş oldu. :) Benim damla protezdi. Yuvarlakları neden tavsiye ediliyor onu biraz daha açabilirsen daha net yazabilirim sana. Sonuç olarak protezlerin içeriği ve dış yüzeyi değişkenlik gösteriyor. Buna karşılık yuvarlak, damla olarak şekil değişikliği oluyor sadece. Benim protezim Koheziv Jel içerikli, üzeri küçük pütürlü yüzeyli, doktorumun değimiyle iyi bir protez. Ameliyattan sonra "en kaliteli silikonu kullandık size" demişti.

Protez sert ise bu sert hissi verecektir. Nagor tam kıvamında bir protez. Arion daha yumuşak diyor yaptıranlar.
Hani bu yemek yapmak gibi aslında. Kıvamı katı olur, veya fazla sıvı olur. Bunun ortasıdır makul olan. Hepsi bir şekilde yenir..

Ben kıvamından dolayı Nagor diyorum. :)

:KK9:konuyu baştan sona okudum bir solukta
gülüyorum yanlış anlamayın
biz yaptırmayanlar yada yaptıramayanlar şahsen benn
yaaa ne güzel yaptırmışlar ciciklerine kavuşmuşlar üstüne marka tartışmasına girmişler :KK9: süpersiniz
darısı başımıza :)

evet katılıyorum kalem1981 sana bendede 9 gün önce arion kullanıldı şuan yumuşacık:KK16:kendi göğüsümden farksız canım:KK1:

evet katılıyorum kalem1981 sana bendede 9 gün önce arion kullanıldı şuan yumuşacık:KK16:kendi göğüsümden farksız canım:KK1:
bu sorum aslında herkese barış çakırla görüşmem var ve yumuşaklık benim için şekilden de önce geliyor..bildiğiniz gibi barış hoca nagor kullanıyor..sizce arion da ısrar ediyim mi yumuşaklık açısından az da olsa fark var mı kk nin güzel bayanları??..

bu sorum aslında herkese barış çakırla görüşmem var ve yumuşaklık benim için şekilden de önce geliyor..bildiğiniz gibi barış hoca nagor kullanıyor..sizce arion da ısrar ediyim mi yumuşaklık açısından az da olsa fark var mı kk nin güzel bayanları??..

Canım yumuşaklık önemli konu :) Nagor yumuşak, kaliteli, göğüs kıvamında bir protez rahat ol Barış Bey her yaptığı işte doğallığı ön planda tutar. Protez seçiminde de güvenebilirsin.

Benim Şubat sonunda 1.senem doluyor. Ne görüntüde ne dokunuşta bir yapaylık söz konusu. Her şey cuk anacığımdan böyle doğmuş gibiyim muazzam doğallıktalar :)

Son düzenleme:
Yeni nesil protezlerden kullanmak lazım. Doktorunuz yumuşaklığı konusunda sizi ikna edebiliyorsa nagormuş arionmuş fark etmez bence:KK34:

X