Hangi parfüm

Strawberry95

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2014
726
192
29
Kızlar kokusu kadınsı güzel ve KALICI bir parfüm arıyorum fiyatı fark etmez sizce hangi markanın hangi parfümünü tercih etmeliyim yardımcı olursanız sevinirm ❤️

Bu konuda fikir vermek çok zor çünkü her kadının tenine yakışan bir parfüm vardır bunu senin deneyerek bulman gerekir diye düşünüyorum..

Bu konuda fikir vermek çok zor çünkü her kadının tenine yakışan bir parfüm vardır bunu senin deneyerek bulman gerekir diye düşünüyorum..
Belki bir başkasının beğendiği kokuyu bende beğenirim diye düşünmüştüm şimdi nereye bakcam nerdem alcam hiçbi fikrim yok o yğzden burda sordum

ben meselaaa avon wish love vee zara orchid parfümlerini kullanıyorum....

Kızlar kokusu kadınsı güzel ve KALICI bir parfüm arıyorum fiyatı fark etmez sizce hangi markanın hangi parfümünü tercih etmeliyim yardımcı olursanız sevinirm ❤
Merhaba. Benim tercih ettiğim uzun süre kalıcı olan parfümler; Chanel coco mademoiselle, Tom ford noir pour femme, Thierry mugler alien essence absolue, Thierry mugler angel muse, Thierry mugler alien, Chloe love, Lancome hypnose, Lancome la vie est belle’dir. Çiçeksi koku olarak tercih ettiğim kokular; Tom ford orchid soleil, Guerlain Terracotta Le Parfum, Gucci bloom , Bvlgari Omnia Paraiba’dır. Parfümlerin vücut losyonlarıda kullanılırsanız sürdüğünüz parfüm daha fazla kalıcı olur.

X