Hangi meslek bana en uygun?

falwlessone1

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
914
-9
İnsanları önemli ve karıştırılan konularla ve kavramlarla ilgili aydinlatmayi seviyorum.
Farklı fikirler ortaya koymayı seviyorum.
Toplumda bu niye böyle değişebilir dediğim şeyler görüyorum.
Bu yönlerimle hangi meslek bana en uygun?

İnsanları önemli ve karıştırılan konularla ve kavramlarla ilgili aydinlatmayi seviyorum.
Farklı fikirler ortaya koymayı seviyorum.
Toplumda bu niye böyle değişebilir dediğim şeyler görüyorum.
Bu yönlerimle hangi meslek bana en uygun?
Ev hanımı olabilirsiniz. Kv, görümce ve eltiyle münakaşa edip kocanizin sizi desteklemesini bekleyebilirsiniz.

Ev h
Ev hanimlarina saygı duymakla beraber sizin bu yorumu olumlu düşüncelerle yapmadığınız kanısındayım.Dogru mudur?🤨
Yanlıştır. Gayet iyi niyetle söyledim bunu zira siz astronot da olsanız evlendiğinde başınıza gelecek olan bu... meslek seçimini de rehber ogretmeninize danışırsanız daha anlamlı olur.

Yanlıştır. Gayet iyi niyetle söyledim bunu zira siz astronot da olsanız evlendiğinde başınıza gelecek olan bu... meslek seçimini de rehber ogretmeninize danışırsanız daha anlamlı olur.
Öyle bir şansım olmadığı için bir fikir de almak adına burda aklı başında daha olgun insanlar olacağını düşündüğüm için buraya da danışmak istedim.Ama psikiyatristime danisacagim bu konuyu.Ilerde doğru insanların yanında olmak istiyorum.

X