hangi çamaşır yumuşatıcıyı kullanıyorsunuz

duygutekin1336

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2023
143
17
26
yumoş lilyum kullanıyordum fiyatından dolayı birde camasirlar yıkandiktan sonra fazla koku bırakmıyordu bende baya bi araştırdım peros yumuşatıcılsri güzel ve kalıcıymış sarısı çok konuşuluyodu ilk deneyimledim güzel begendim çok. perosun diger renklerini deneyimleyenler varmı başka hangisi daha güzel onla devam edeyim

Eklentiler

• IMG_20231020_171858.jpg
    IMG_20231020_171858.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 47
Mavi ve mor olan çok güzel kokuyor ama kokusu o kadar kalıcı değil:KK12: ABC kullnıyorum bn genelde birde vatanın komşu çatlatan diye bir yumuşatıcısı çok güzel kalıcı kokusuda güzel
perosun hepsi güzelmiş özellikle sarı ve kırmızıyı tavsiye ettiler bir turlü a101'e gelmiyor ki alayım her zaman olsa gelirdi

Perosun yumuşatıcılarının kokusu kalıcı değil. Ben hiç memnun kalmadım.

Ben perostan memnun kalmadım bana göre kalıcıligi yok kokusu cabuk gidiyor
Bimden alıyorum bulut konsantre parfüm serisi çok güzel kokuyor tavsiye ederim

yumoş lilyum kullanıyordum fiyatından dolayı birde camasirlar yıkandiktan sonra fazla koku bırakmıyordu bende baya bi araştırdım peros yumuşatıcılsri güzel ve kalıcıymış sarısı çok konuşuluyodu ilk deneyimledim güzel begendim çok. perosun diger renklerini deneyimleyenler varmı başka hangisi daha güzel onla devam edeyim
Lenor yumusatici tavsiye ederim cok guzel kokusu kalicida. Makineim kokutmamisindan sikayetci oldugum icin Cok yumusatici deneyen birisi olarak lenor diyorum.

ama büyükleri konsantre olmuyor ki küçük olan 1440 ml olanlar konsantre oluyor ben perosun kırmızısını çok merak ettim ama a101'e gelmiyor
Valla 1 kapak koyuyorum, hiçbir fark göremedim diğer konsantrelerle ☺️ peros'u denemedim galiba geçen bi tane aldım çok sıvıydı sinir etti beni daha da almam

Bebek kanı olan İsrail ürünü yumuş vernel alma. Hemde bir kalıcı kokusu yok. Bingo konsantre tüm yumuşatıcıları kalıcı ve güzel kokuyor. Gül etkisi son beğendiğim.

X