Hamur yoğurma makinesi ? Yardımcı olur musunuz

redappleee

Seni bekliyorum meleğim 🤱🏼👼🏻💕
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2021
1.950
4.509
Kızlar merhaba
Geçtiğimiz günlerde Homend marka hamur yoğurma makinesi aldım
Çevremdekiler ne gerek vardı elinde de zaten yoğuruyorsun vs dediler
Ama ben gerekli birşey olduğunu düşünüyorum
Aldım ama kullanmadım gerek görmedim ya da köşede duruyor diyen var mı ?
Bu arada evde çok yapan biriyim hamur işi kek börek pasta

Kızlar merhaba
Geçtiğimiz günlerde Homend marka hamur yoğurma makinesi aldım
Çevremdekiler ne gerek vardı elinde de zaten yoğuruyorsun vs dediler
Ama ben gerekli birşey olduğunu düşünüyorum
Aldım ama kullanmadım gerek görmedim ya da köşede duruyor diyen var mı ?
Bu arada evde çok yapan biriyim hamur işi kek börek pasta
Evde cok hamur isi yapiyorsaniz gercekten ise yarar birsey bence. Takmayin baskalarini onlar elinde yogurmaya devam etsinler.

Çok yapıyorsanız evet harika bir şey
Ben yıllar önce almıştım o zaman kitchenaid olanlar çok modaydı ben de çok yapıyordum börek çörek. Çok memnundum kullanıyordum da mutfağımdaki görüntüsü bile yetiyordu sonra beslenme tarzım değişti gluten vs tüketmemeye başladım öyle olunca bu tarz şeyler de misafirden misafire yapılmaya başlandı bizim evde o yüzden bir kenarda toz tutmaya başladı makine de
Ben de çocuklarına bu tarz şeyler çok yapan bir akrabamıza verdim dua ediyor elim ayağım oldu, artık yoğurmaktan bileklerim ağrıyordu diye. Tamamen sizin kullanımınıza bağlı yani

Evde cok hamur isi yapiyorsaniz gercekten ise yarar birsey bence. Takmayin baskalarini onlar elinde yogurmaya devam etsinler.
Evet çok yapıyorum
Onda uğraşana kadar iki dk elimde yoğurur atarım diyo sinir etti beni 😄

Çok yapıyorsanız evet harika bir şey
Ben yıllar önce almıştım o zaman kitchenaid olanlar çok modaydı ben de çok yapıyordum börek çörek. Çok memnundum kullanıyordum da mutfağımdaki görüntüsü bile yetiyordu sonra beslenme tarzım değişti gluten vs tüketmemeye başladım öyle olunca bu tarz şeyler de misafirden misafire yapılmaya başlandı bizim evde o yüzden bir kenarda toz tutmaya başladı makine de
Ben de çocuklarına bu tarz şeyler çok yapan bir akrabamıza verdim dua ediyor elim ayağım oldu, artık yoğurmaktan bileklerim ağrıyordu diye. Tamamen sizin kullanımınıza bağlı yani
Kesinlikle katılıyorum 👍

Eklentiler

• 6A23060B-512D-447B-9DAA-9464708CD8AD.png
    6A23060B-512D-447B-9DAA-9464708CD8AD.png
    379,4 KB · Görüntüleme: 1.723
Model bu kızlar
Ben de kitchenaid istiyordum ama 19 bin tl görünce vazgeçtim 🙈
Çok güzelmiş bence 🥰
Kitchenaid in o kült olmuş görseli dışında inanın diğer makinelerden farkı yok zaten. Benimle aynı dönemde başka bir arkadaşım da cook plus mı ne öyle bir marka almıştı o da çok memnundu aynı işi yapıyorlardı.
Kitchenaid in motoru sanırım bir tık güçlü ama biz satın alırken aldığımız yer başka profesyonel kullanım yapmayacaksanız evde kullanacaksanız zaten farkı anlamazsınız bile demişti. Ben sadece görseline takıldığım için illa o olsun diye gidip onu almıştım 😃😃

Çok güzelmiş bence 🥰
Kitchenaid in o kült olmuş görseli dışında inanın diğer makinelerden farkı yok zaten. Benimle aynı dönemde başka bir arkadaşım da cook plus mı ne öyle bir marka almıştı o da çok memnundu aynı işi yapıyorlardı.
Kitchenaid in motoru sanırım bir tık güçlü ama biz satın alırken aldığımız yer başka profesyonel kullanım yapmayacaksanız evde kullanacaksanız zaten farkı anlamazsınız bile demişti. Ben sadece görseline takıldığım için illa o olsun diye gidip onu almıştım 😃😃
Bunun görüntüsü de bi tık onu andırıyor gibi geldi bana 😄
Aynen canım evde yapacağım için iş görür
Yarın gelecek bakayım deneyeceğim 🙃

Herkes her şeyi ne kadar çok biliyor öyle 😂

Sana lazım olup olmayacak şeyi anlayabilirsin bence. Bunlar kişisel şeyler. Ben de aldım bozulsa tekrar almam. Çok fazla hamur işi yapmadığım için gerekli görmüyorum. Mutfakta vakit geçirmeyi seven pasta börek ile uğraşan insanlar için gereklidir. Benim için de mesela airfryer gerekli iken iki kişi olduğum için 4 kişilik bir aile için gereksizdir. Bunlar tamamen senin kendi alışkanlıkların ve zaman harcadığın şeye göre değişir. Takma çok insanları boşver

Tezgahımda yerim olsa kesinlikle alırdım.

Aynı güruh, robot süpürgeye de gereksiz diyor ama hayatı kolaylaştıran şeyler bunlar.

Güle güle kullanın

Evim arabam olsa böyle şeylere ayıracak bütçem olsa alırdım önceliklerim farklı alamıyorum güle güle kullan bence ihtiyaç

Bunun görüntüsü de bi tık onu andırıyor gibi geldi bana 😄
Aynen canım evde yapacağım için iş görür
Yarın gelecek bakayım deneyeceğim 🙃
Merhaba makinanızdan memnun musunuz ? Bende homend hamur yoğurma makinesi almayı düşünüyorum sizin aldığınız modelle homend profashion prof 3003h modeli arasında karasız kaldım kullanan birisi olarak artı ve eksi yönleri neler

Tezgahımda yerim olsa kesinlikle alırdım.

Aynı güruh, robot süpürgeye de gereksiz diyor ama hayatı kolaylaştıran şeyler bunlar.

Güle güle kullanın
Teşekkürler 🙏
Merhaba makinanızdan memnun musunuz ? Bende homend hamur yoğurma makinesi almayı düşünüyorum sizin aldığınız modelle homend profashion prof 3003h modeli arasında karasız kaldım kullanan birisi olarak artı ve eksi yönleri neler
bence benim aldığım modeli almalısınız
Ben gerçekten çok memnunum elim ayağım oldu keşke daha önce alsaymışız
İçli köfte çiğ köfte hamur kurabiye hepsi harika oldu yaptım denedim
Eksi yönü göremedim şimdiye kadar 😉

3020 modeli benimki
Mutfakta görünüş olarak da çok şık duruyor
Gövdesi döküm olduğu için sallanma olmuyor fazla

Bizim evde kitchenaid pro modeli var kocaman bir haznesi var çok kullanmıyoruz olmasa da olurdu kenar süsü gibi ama bu ara ekmek yapmaya başladık ayda 1 kullanıyoruz

X