Hamur yoğurma makinası almak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

Kchtckc88

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2021
4
10
36
Merhaba kızlar Acill yardıma ihtiyacım var, Hamur yoğurma makinası almak istiyorum 2 haftadır araştırıyorum ama acayip kararsız kaldım,aranızda kullanan bilgisi olan var mı lütfen yardımcı olun 🥺🥺🥺 schafer, Karaca, emsan arasında kaldım bütçem maxsimum 4000 TL Karaca'nın 1750 wat olanını kullanan varmı mastermaid chef pro yu

Ben de alacağım merak ediyorum bu başlıkta yazılacakları. Yui yi duydum ben de fiyat performans olarak. Kullanan var mı?

Merhaba kızlar Acill yardıma ihtiyacım var, Hamur yoğurma makinası almak istiyorum 2 haftadır araştırıyorum ama acayip kararsız kaldım,aranızda kullanan bilgisi olan var mı lütfen yardımcı olun 🥺🥺🥺 schafer, Karaca, emsan arasında kaldım bütçem maxsimum 4000 TL Karaca'nın 1750 wat olanını kullanan varmı mastermaid chef pro yu
Ben Karaca' nin 1750 wat olanını kullanıyorum. Gayet güzel. İçli köfte, çiğ köfte yapıyorum hamur ve çırpma dışında. Dördüncü ayarda sarsıntısız çalışıyor. Üzeri döküm olanlardan istiyordum bütçemi zorladı bunu tercih ettim. Kırmızı olanı aldım.

X