hamşler yardımm lütfennn:((

sevgii35

Kuzularım❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
1.373
15
arkadaslar ben gecen ay bi gebelik gecirdim fakat sonu hüsran oldu gebelik bittikten 1 hafta sonra regl oldum ayın 4 üydü yumurtlama günlerimi takip ettim ve o dönem günaşırı ilişkiye girdik.şimdi kasılarımda hafif batmalar var belki erken ama.gecen ay ilk denediğimiz aydı ve hamile kaldım.şimdi yina aynı belirtiler var adetime 10 gün var.gerci gecen sefer göğüslerimde ates ve sişlik vardı sızı vardı ama adetime 1 hafta kala başlamıştı şimdi daha yok ne biliyim merak ediom çok istiom bebişi.kasık ağrım hiç olmazdı bi gecen hamileliğimde oldu bide şimdi oluo bide göğüslerimde dolgunluk başlarsa şüphelenebilirim sanırım.çok istemiştm gecen ay bakalım.sizizde hamilelikbelirtileriniz içinde kasık ağrısı varmıydı en başta..bide adet olcakmışım gibi karnımda tatlı tatlı bi ağrı var belimde çok ağrıo bişey sölerseniz çok sevinirim:1hug:

Canım inş hamilesindir bendede aynı belirtiler vardı kasık, bel,sırt,karın ağrısı adet olacam sandım ama değilmiş daha çok göğüslerden anlaşılıyor sanırım hakkında hayırlısı olsun inş haberlerini bekliyoruz.

rabbim hakkında hayırlısını versin canım,inşallah gönlünden geçen olur,aynı belirtiler bendede olmuştu,göğüs ağrısı,şişlik,sızlama,adet olacakmışım gibi ağrılar hatta ben üzülüyordum yine hayall kırıklığına uğrayacğm diye ama şimdi 2 aylık hamileyim,canım inşallah sende hamilesindir....sonucu bize söyle olurmua.s.a.s.

Canım inş hamilesindir bendede aynı belirtiler vardı kasık, bel,sırt,karın ağrısı adet olacam sandım ama değilmiş daha çok göğüslerden anlaşılıyor sanırım hakkında hayırlısı olsun inş haberlerini bekliyoruz.

canım peki bu belirtiler adetten ne kadar önce başladı

rabbim hakkında hayırlısını versin canım,inşallah gönlünden geçen olur,aynı belirtiler bendede olmuştu,göğüs ağrısı,şişlik,sızlama,adet olacakmışım gibi ağrılar hatta ben üzülüyordum yine hayall kırıklığına uğrayacğm diye ama şimdi 2 aylık hamileyim,canım inşallah sende hamilesindir....sonucu bize söyle olurmua.s.a.s.[/QUOTsendeki bu göğüs ağrısı sızlaması gibi belirtiler adetten ne kadar önce başladıı

arkadaslar ben gecen ay bi gebelik gecirdim fakat sonu hüsran oldu gebelik bittikten 1 hafta sonra regl oldum ayın 4 üydü yumurtlama günlerimi takip ettim ve o dönem günaşırı ilişkiye girdik.şimdi kasılarımda hafif batmalar var belki erken ama.gecen ay ilk denediğimiz aydı ve hamile kaldım.şimdi yina aynı belirtiler var adetime 10 gün var.gerci gecen sefer göğüslerimde ates ve sişlik vardı sızı vardı ama adetime 1 hafta kala başlamıştı şimdi daha yok ne biliyim merak ediom çok istiom bebişi.kasık ağrım hiç olmazdı bi gecen hamileliğimde oldu bide şimdi oluo bide göğüslerimde dolgunluk başlarsa şüphelenebilirim sanırım.çok istemiştm gecen ay bakalım.sizizde hamilelikbelirtileriniz içinde kasık ağrısı varmıydı en başta..bide adet olcakmışım gibi karnımda tatlı tatlı bi ağrı var belimde çok ağrıo bişey sölerseniz çok sevinirim:1hug:

seni çok iyi anlıyorum.ama bana sorarsan biraz ara ver derim en az 3 ay,tekrarlayan düşükler insanı daha çok yıpratır.3 ay uzun bi süre değil.yeni olan bi düşüğün hemen ardından gebe kalmak çokta sağlıklı değil gibi geliyor bana.allah gönlüne göre versin.umarım isteklerin gerçekleşir.ama sağlıkla...a.s.

eğer düşük yaptıysan en az 3 ay hamile kalmamalısın benim bildiğim

eğer hamile olduğunu düşünüyosan hemen bi kan test yaptır hamilelik varsa kesin çıkıyo kan testinde

eğer düşük yaptıysan en az 3 ay hamile kalmamalısın benim bildiğim

eğer hamile olduğunu düşünüyosan hemen bi kan test yaptır hamilelik varsa kesin çıkıyo kan testinde

arkadaslar benimki kimyasal gebelikti yani adetle beraber bebkte gitti tam düşük sayılamaz yanii

canim ben suan hamileyim ama hic anlamadim. belirtiler bence biraz erken birde yumurtlama doneminde ola bilirsin o zamanda kasiklarda felan agri olabiliyomus bu gunleri iyi degerlendir bence hic belli olmaz birde bakmisiz hamileyim diye yazmissinŞeniz

canim gecmis olsun bende ilk hamileligimde kimyasal gebelik yasamistim sonrasinda bendede senin dedigin belirtileri yasadim ve tekrar hamilemiyim diye sormustum ama malesef bende iki kist olusmustu dusukten sonra olabiliyor ve kasil agrisiyla kendini belli ediyor bir doktora gorun derim ama korkmani gerektirecek bisey yok cunku krndiliginden gecer yinede umarim hamilesindir tabi buda mumkun

X