Hamileyimmmmm

a.s.çok sevindim canım benim allah tamamına erdirir inşallah. çok sevindim bende gün sayıyorum 26 sında belli olacak. Yarabbim analı babalı büyütür. Kendine çok iyi bak canım kocaman öpüyorum

a.s.tesekkur ederim canim benim ins seninde guzel haberlerini burdan alirizz kendine cok dikkat et :1hug:

Kizlar Hamileyim Simdi Ogrendim Cok Mutluyum Suan Hala Goz Yaslarimi Durduramiyorum Rabbim Isteyen Herkese Bu Duyguyu Yasatsin Inssssssssssss Allahim Sana Binlerce Kere Sukurler Olsunnnnnnnnn

canım benim, allah tamamını erdirsin inşallah gözün aydın olsun çok sevindim...
birşey sorucam transferden sonra hiç moralin bozuldumu? yada canını sıkan birşeyler oldumu, öksürdünmü, hapşurdunmu, kabızlık yaşadınmı yazarsan çok memnun olurum....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

a.s.bebişlere iyi bakıyorsun demi annesi ne güzel allahım ogün gelirmi acaba çok sabırsızlnıyorum beklerken ünverecim sen neler yaptın merak ediyorum bi ara hiç belirti yok diye başlık atmıştın yanlış hatırlamıyorsam. Ağrın sancın olmuşmuydu transferden sonra benim hiç ağrım sancım yok. Kocaman öpüyorum bebişlre iyi bak kocaman öp benim yerimede canım benim:1hug::teselli:

canim transferden sonra adet sancisi gibi kasiklarimda agrim vardi hala daha devam ediyo suanda baskada belirtim yok bazen istahsizlik oluyo canimin istedigi biseyi sonra yiyemiyorum ama bulanti falan yok zaten suan belirti olmazmis doktor ole diyo bu arada arife gunu bebisimi ilk defa ultrasonda gorucem ins o yuzden cok heyecanliyim darisi sizlerin basina ins

canım benim, allah tamamını erdirsin inşallah gözün aydın olsun çok sevindim...
birşey sorucam transferden sonra hiç moralin bozuldumu? yada canını sıkan birşeyler oldumu, öksürdünmü, hapşurdunmu, kabızlık yaşadınmı yazarsan çok memnun olurum....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canim oksurmemeye dikkat ettim normalde benimde kabizligim hep vardi ama ilaclardanmi bilmem bu donem ii gecti(bide bi arkadasdan duydum mandalinayi beyaz yerlerini ayirmadan yediginde kabizliga ii geliyomus bende mandalinayi bolca tukettim belki oda ii gelmis olabilir)moral bozuklugu dersen son gunlerde hem bebisimi hissedemedigimden hemde fazla belirtim olmadigindan biraz uzuluyordum olumsuz sonuc cikarsa diye ama boyle durumlarda moralini yuksek tutman gerek olumlu dusunki hersey olumlu olsun

canim oksurmemeye dikkat ettim normalde benimde kabizligim hep vardi ama ilaclardanmi bilmem bu donem ii gecti(bide bi arkadasdan duydum mandalinayi beyaz yerlerini ayirmadan yediginde kabizliga ii geliyomus bende mandalinayi bolca tukettim belki oda ii gelmis olabilir)moral bozuklugu dersen son gunlerde hem bebisimi hissedemedigimden hemde fazla belirtim olmadigindan biraz uzuluyordum olumsuz sonuc cikarsa diye ama boyle durumlarda moralini yuksek tutman gerek olumlu dusunki hersey olumlu olsun

teşekkür edim canım, peki hareketlerin ne şekildeydi yani kaçıncı gün ayağa kalktın, sürekli yattınmı çok sorumu soruyorum :1no2: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

teşekkür edim canım, peki hareketlerin ne şekildeydi yani kaçıncı gün ayağa kalktın, sürekli yattınmı çok sorumu soruyorum :1no2: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

yok canim olur mu sor tabi ben 3 gun baya bi yattim genelde de duz (sirt ustu )yattim ,yemegimi yatakta yedim.3. gunden sonra arada bi kalkiyodum yemegi masada yedim 9. gune kadar evden hic cikmadim 10. gun doktorla gorustum o 1 hafta yatmanin yeterli oldugunu soyledi calisan bayanlari 1 hafta sonra ise gonderiyoruz dedi bende ona guvenerek kursum vardi 1 gun ona gittim diger gunlerde yine evde yattim boleeee

bende 5 gündür evdeydim dün karşı komşuya fal baktırmaya gittik annemle genelde yemeği bende yatakta yedim kahvaltılar masada :) bugünde annemde evime geldim 6. gün ama arabayla geldim 4.kata çıktım ama merdivenleri çok yavaş adımlarla herşey normal dimi :)

normal normal bu kadar da kasma kendini biraz da kısmet işi bunlar.Falcı ne dedi canım yaaaa??? merak ettim bak

bende 5 gündür evdeydim dün karşı komşuya fal baktırmaya gittik annemle genelde yemeği bende yatakta yedim kahvaltılar masada :) bugünde annemde evime geldim 6. gün ama arabayla geldim 4.kata çıktım ama merdivenleri çok yavaş adımlarla herşey normal dimi :)

EVET Yaa bende merak ettim ne dedi güzel şeyler söyleseydi bari moralin düzelirdi inşllh güzel haberler alacız arkdşm

Allh gönlüne göre versin insallah hayirlisi ile kutulur hayirli ana baba olursunuz veeeeeeeeee hayirli bir evlat nasip eder rabbim.

unvere canım hamiş olmak güzel de insan korkmaya devam ediyor değil mi "ya bir şey olursa?"diye

Rabbim korusun sizi ve diğer hamiş arkadaşları, kucağınıza sağlık la almayı nasip etsin

Rabbim bizlere de yaşatsın bu güzel duyguları inşallah

tebrikler canım
allah bizede bu gübü göstersin :)

EVET Yaa bende merak ettim ne dedi güzel şeyler söyleseydi bari moralin düzelirdi inşllh güzel haberler alacız arkdşm

CANLARIM DEDİKİ Bİ HAMİLE HABERİ ALICAKSIN YA DA SENDE OLABİLİRSİN DEDİ, UZAKTAN PARA GELİCEK DEDİ BENİ EN ÇOK İLGİLENDİREN BUNLARDI AKLIMDADA BUNLAR KALDI sırnaşık şey :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

CANLARIM DEDİKİ Bİ HAMİLE HABERİ ALICAKSIN YA DA SENDE OLABİLİRSİN DEDİ, UZAKTAN PARA GELİCEK DEDİ BENİ EN ÇOK İLGİLENDİREN BUNLARDI AKLIMDADA BUNLAR KALDI sırnaşık şey :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

oh oh ne güzel iştr moral olmuştur çok. Allahım hepimizin yüzünü güldür inşallh

X