Hamilemiyim?

ayzun

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
420
7
41
arkadaslar ya azartesi doktoruma gidicem ama en azindan deneyimli olan arkadaslarim bilgisi olan yardimci olabilir bana meraktanda catliyorum oazartesiyi nasil bekliycem onuda bilmiyorum.benim haziran 23 adet gormem gerekiyordu ama bugune kadar gormedim bende test aldim bakiyim dedim ama negatif cikti 3 defa test yaptim evde cikmadi bisey.sol gogsum cok agriyor ama adet olucagim zamanda agriridi acirdi yani.gobegimin altinda kasiklarimda ara ara agri giriyor.ama testtede cikmadi butun umutlarim kesildi.ne olabilirki buuu bu kadar gecikme hayatimda yasamadim ben.off yaa

cnm bir kan testi yaptır..bazen idrarda çikmayabilir..benim geçen ay adetim gecikti 15 gün falan,ama stresten ve hava değişikliğinden oldu

gidicem kan testi yatiricam cnm belki dedigin gibidir hava degisimi fln olabilir kan testi kesin sonucta hayirlisi bakalim.ben rahim agzi kalinlasmasi fln oluyormus bazi adinlarda adet sokturucu veriyormus doktor ondan korkuyorum b ide simdi burdaokudum bakalim pazartesi ogrenicem artik hayirlisi

inşallah hamilesın cnm.2nci çizgi silik çiksa bile hamilesın,seninki nasıl çiktı..tek çizgi mı 2nci gözükmedi hiç

2 kere tek cikti 1 tanesinde cok silik cikti anlasilmiyor gibi belkide cok bakmaktan ben yanlis gordum .

idrar testleri yanıltabiliyor canım istersen en emini kanda baktır umarım hamilesindir

sabah tekrarla istersen,belki 2ncisi gözükecek..inşallah bebiş var cnm

ben yanlış duymadım dimi 10 gün mü geçti dedin 10 gün geçtiyse sabah idrarını beklemene gerek yok hemen yap çıkar canım ya hatta evde varsa hemen yap biz bekliyoruz

yok cnm evde .ben bu sabah yaptim tek cizgi cikti moralim sifir o yuzden .onu icinm diyorum ya acaba rahim kalinlasmasi olup adetim sokulmedimi oyle olanlarda varmis yaa.

canım idrar testlerine çok fazla güvenme ben yaptım 2 gün önce hem de 4 farklı marka hepsi pozitifti 2.çizgi şak diye çıktı koştum hastaneye negatif bazen idrar testleri de yanılabiliyor en kesini kan testi eşine söylesene alıp geliversin hemen

esim evde degil cnm is yerinde ne yazikki bende kafayi yiycem istee.esim bugun git dedi doktora ben gitmedim sanki bekliyince ne olucaksa kan testi yaptirmam gerek kesin cikar onda dime .cnm sen peki ilk mi olucak seninde

evet canım ilk olacak kan testi yaptırdım negatif çıktı ama bende garip bir olay vardı üstüne gördüm sandım adet oldum ama belirtiler devam ediyordu ve ben sigara kullanan birisiyim onun için endişelerimi gidermek adına kan testi yaptırdım

canim bencede idrar testlerine fazla guvenme benim de defalarca 10 15 gun gunum gecti ama testlerde de hep cift cizgi cikmisti ama adet oldum hepsinde hatta cogu zaman testi yapiyorum cift cizgiyi goruyorum ve oglene adet goruyodum bencede kan tahlili en garantilisi yarin hemen yaptir

yaptiricam bugun gitseymisim diyorum simdi neyse artik doktoruma gidicem bakalim.alah hepimize nasip etsin en kisa zamnada insalllah

canım idrar testlerine çok fazla güvenme ben yaptım 2 gün önce hem de 4 farklı marka hepsi pozitifti 2.çizgi şak diye çıktı koştum hastaneye negatif bazen idrar testleri de yanılabiliyor en kesini kan testi eşine söylesene alıp geliversin hemen

canım sana tavsiyem sende yaptırdığın kan testine pek güvenme..ben de evde yaptığım testlerde pozitif çıkmıştı kan testnde negatif..sonra kan testini farklı bir hastanesinde yaptırdım meğer pozitifmiş...kan testini tekrarla derimm......

canım hiç zaman geçirme derim yarın hemen git ama bize de haber ver canım haaaa hazır eşim daha gelmedi diyorsun söyle gelirken alsın ya madem dışarda benimki eve girdi mi bir daha ölse dışarı çıkmaz ama dışardayken ne istersen alır

X