Hamilemiyim????

Ben yanlış bakmışım 14. Günüymüş bugün
Benim de 9. Günü yaptığım bir test vardı (çok çok silikti seninkinden daha az belliydi) dediler ki 9 gün olmuş olsa çıkardı ama adet olmayınca 15. Gün tekrar yaptım öyle çıktı geç döllenme olmuş belki senin de öyledir çünkü normal şartlarda 14 gün gecikmez kolay kolay testte de silik çizgi var bana hamilesin gibi geldi , sen iyisi mi testi tekrarla ama hemen değil ☺️

Benim de 9. Günü yaptığım bir test vardı (çok çok silikti seninkinden daha az belliydi) dediler ki 9 gün olmuş olsa çıkardı ama adet olmayınca 15. Gün tekrar yaptım öyle çıktı geç döllenme olmuş belki senin de öyledir çünkü normal şartlarda 14 gün gecikmez kolay kolay testte de silik çizgi var bana hamilesin gibi geldi , sen iyisi mi testi tekrarla ama hemen değil ☺️
İnşallah geç döllenmedir diyelim 3 ay önce bebeğimin kalbi durdugu için gebeliğimi sonlandırmıştık öyle hevesle bekliyorum ki anlatamam allah hayırlııisıyla versin hepimize inşallah☺️

Sonuc 2.5 çıktı 9 gün önce yaptırdıgımda 0.200 dü
Ya adet olucagın için yada çok yeni hamilelik böyle arada kalmak da çok can sıkıyor ben biraz daha bekliicwm maalesef
Gecikmenin kaçıncı günü yada gebelik oluşacak ilişkiden kaç gün sonrası canım

Herkese merhaba arkadaşlar dün gecikmemin 8. Günüydü erken gebelik testi vardı elimde onu yaptım uyanır uyanmaz ve 1 dk içinde böyle belirginleşti hemen kan verdim ve <5 ten yazılı bir rapor verdi doktor negatif deyip. Başına böyle bişey gelen var mı sonradan hamileliğini öğrenen ? Bugün 9. Günüm bel ağrım ve ara ara yürürken batmalarla gelen bulantım var🥺

Eklentiler

• IMG_7340.jpeg
    IMG_7340.jpeg
    60,6 KB · Görüntüleme: 80
Arkadaslar tekrar merhaba ben adet oldum ancak beta hcg değerim yükseliyor sizce gebelik olabilirmi böyle bişey yaşayan varmı etrafınızda doktora randevu aldım ama beklemek çok zor bilgisi olan varmı
Değerlerim şöyledi 2.5 bi günra sonra 3.13 2 gün sonra 4.1

Arkadaslar tekrar merhaba ben adet oldum ancak beta hcg değerim yükseliyor sizde gebelik olabilirmi böyle bişey yaşayan varmı etrafınızda doktora randevu aldım ama beklemek çok zor bilgisi olan varmı
Değerlerim şöyledi 2.5 bi günra sonra 3.13
Bugün 4.1

Merhabalar ben 29 temmuzda adet oldum ovülasyon testiyle yumurtlama takibi yaptım ağustos 7sinde pik gördüm daha sonra 8 9 10 11 12 Ağustos da pik devam etti 13 ve 14 Ağustos da silik oldu pik bu kadar süre olur mu sizce benim bildiğim en fazla 2 gün.
Şimdi adetime 5 gün kaldı bel ağrım ve karnımda biraz hareketlenme var biraz önce lavobada afedersiniz çok özür dileyerek söylüyorum sarı uzayan sümüksü bir akıntı gördüm ümitlenmek istemiyorum böyle bir durum yaşayan var mı

Canım testine iyice baktım o çizgi hafif de olsa bir pembemsilik varsa hayırlı olsun sanki ben biraz pembemsi gibi gördüm (bu arada ben de test yaptım negatifti akşamına da kahverengi akıntım geldi hala da geliyor çok minik minik Damla Damla ben adet olmaya başladım diye düşünmüştüm sen böyle deyince kafam karıştı)
Telefonum flashina tut çizgi pembeyse evet ama kuruma cizgisiyse şeffaf görünür

Arkadaslar tekrar merhaba ben adet oldum ancak beta hcg değerim yükseliyor sizde gebelik olabilirmi böyle bişey yaşayan varmı etrafınızda doktora randevu aldım ama beklemek çok zor bilgisi olan varmı
Bugün 4.1
Sonuc ne oldu merk ettim acikcasi bendede durum ayni kan sonucu 5.4 ama adet oluyorum yarin tekrar kan vericem siz umut verici birsey soylersiniz insallah

hanımlar öncelikle herkese merhaba çoğumuz aynı sebepten buradayız Allahım herkesin gönlüne göre versin 🙏🏻🙏🏻

Bende konu açtımda bi bakabilir misiniz yardımcı olursanız çok sevinirim

Bugün 4.1
Merhaba, sonradan yükseldi mi değeriniz?

X