Hamilemiyim sizce

aresim

prensesim ben !
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2008
362
3
41
kızlar bu ay beklediğim tarihte regl oldum ancak 5 gün sürerken 3 günde kesildim 5. gün sadece pembemsi akıntı geldi eşimle bebek düşünmüoruz daha yeni evliyiz gelecek bebeğe hayırda demeyiz ancak ben aşı oldum 3 ay hamile kalmamam şartmış kalırsam bebeğin sakat olma riski çok bunun için aldırmam gerekecek ve şuanda normaldende fazla istemiyorum bi cana kıymak istemem benim kendimce belirtilerim uykum cok gelio midemde sürekli geçmeyen bulantı hissi(öğürtü değil ancak heran bulanacakmıs gibi midemde bi his)asabiyet var bu sabah kahvaltı yapmak içimden gelmesi içim bişi cekmedi sizce olabilir mi umarım ayaklarımı üşütmüşümdür :kedi:
bennim gibi olan arkadaslarım oldu mu?

cnm burda kimse bilemezki bunu en önemlisi git hemen kan testi yaptır ve şüpheden kurtul
ama iğnelerin çok yan etkisi olduğunu duymuştum belki bundan olabilir
bence bi doktora görün

17 temmuzda kızamıkçık aşısı oldum 1 ay neredeyse oldu sanmıyorumki bulantının sebebi aşı olsun ama test yaptırmam gerekio dediğin gibi offf ama işte ben eczaneye gidip almak istemiorum çevremde 3 eczane var hepside tanıdık erkek utanıyorum:eek: eşime dedim o yoktur bişe regl oldun ya dio :nazar:

bence de yoktur yaa 3 gun ustune kanama cok zor birkaç damla veya lekelenme demiyorsun cunku.. gecmiş olsun iğnenin yan etkisi nedeniyle de kanaman az gelmiş olabilir.

arkadaşlar bu ay bende aynı şeyi yaşadım ama ben ilaç yada iğne kullanmıyorum normalde 7 gün sürer 1 ve 2 günüm çok yoğun olur ama sanki 4 ve5 . günlerim gibi oldum bugün 4. günüm ama sanki son günüm gibi daha önceden hiç böyle bişey olmamıştı evde test yaptım negatif çıktı hiç böyle adet olan yada hamile olan arkadaşlar varmı acaba yardımcı olurmusunuz

X