hamilelikde cinsellik..

Merak ettiğim bir şey var..
Hamilelikde cinselliği yaşıyormusunuz hamile arkadaşlarım?Biraz özel bir soru ama çok merak ettim..CADIARZU
Bize doktorum düşük tehlikesi var diye yasakladı da..
Gerçi hiç olmasa da olur,yeterki bebeğimizin sağlığı yerinde olsun..Ama bir arkadaşım biz de hiç bir şey değişmedi dedi.Kafam karıştı..
:bbo:

yazını yeni okudum.... öncelikle geç bulduğum için kusura bakma.... canım bende tecrübeli olarak şöyle diyebilirim: bizde ilk aylarda tehlike arz ediyordu. ama sonra sorun bitti... konturollü olarak abartmadan haftada 1 yada 2 kez dr. umuz müsade etti.... böyle son zamana kadar devam ettik. fakat ben yinede 22 gün erken doğum yaptım.... ama korkma hemen , bununla bi ilgisi yoktu erken doğumun.... tatlım sen dr. konturolünde bilinçli bi anne adayısın... dr. dinle , sözünden dışarı çıkma ... gerisini rabbime bırak benimde dualarım seninle... geçen akşam seni rüyamda gördüm.... televizyonunda bi sorun vardı... bende her ne hikmetse onu çözmeye uğraşıyordum ve sen işten gelmeden yapmak, düzeltmek için çabalıyordum...ne alakaysa.... seni kocaman öptüm kıymetlim.....

X