hamilelikde cinsellik..

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.358
218
Merak ettiğim bir şey var..
Hamilelikde cinselliği yaşıyormusunuz hamile arkadaşlarım?Biraz özel bir soru ama çok merak ettim..CADIARZU
Bize doktorum düşük tehlikesi var diye yasakladı da..
Gerçi hiç olmasa da olur,yeterki bebeğimizin sağlığı yerinde olsun..Ama bir arkadaşım biz de hiç bir şey değişmedi dedi.Kafam karıştı..
:bbo:

doktor bize sakınca yok dedi ama ilk baslarda acayip tedirgin olduk..simdi normale dondu..ama insanın aklı arada bir kayıyo bebisee

No Problem Cnm Ama Zaten Zamanla Istemeyevceksin Yani
Normalde 32. Haftaya Kafdar Bi Sorun Yokk Tabi Yinede Son Aylarda Bebek Gelişimini Tamamladiği Için Nasil Desem Korunmali Olarak Ilşki Olmali.bebeğin Temizlği Açisindan Bilmeme Anlatabildimmi

Cnm Ya Yazilarin çok Küçük Zor Okunuyo Biraz Büyütsennnn Gülşahçimm

yağmurun çok tatlı egemen şimdi burda olucaktı şööyyyle sıkacaktım yanaklarını ısıracaktım bi güzel :) şaka canım benim kıyarmıyım ben ona allah bağışlasın bahtıda güzel olsun inşallah.

bizede doktor daha az cinsel ilişki önerdi
zaten herhangi bi problem olmadığı sürece yasak koymuyor doktorlar

ben cts doktora gittim kızlar..doktorum düşük tehlikesinin bittiğini söyledi.2 hafta sonra ilaçlarını bırak dedi..:dance:
ilişkiyi de sordum sadece korunmalı olarak haftada en fazla 2 kere olabilir dedi.bizim için farketmiyor da erkekler böyle değil biliyorsunuz..:1closedeyes:
bu arada egemencim seni dinledim bak nasıl yazım olmuş mu
allahım şu yağmuruma bak bayılıyorum ona.Allah nazarlardan saklasın..
Şeniz

ben cts doktora gittim kızlar..doktorum düşük tehlikesinin bittiğini söyledi.2 hafta sonra ilaçlarını bırak dedi..:dance:
ilişkiyi de sordum sadece korunmalı olarak haftada en fazla 2 kere olabilir dedi.bizim için farketmiyor da erkekler böyle değil biliyorsunuz..:1closedeyes:
Şeniz

Eğer doktorunuz bir sınırlama koymuşsa buna mutlaka uymalısınız. Böyle bir soru çok genel her bünye farklıdır. Kimileri doğum yapana kadar herşeyi yaşayabilirken kimileri yatarak gebeliklerini tamalamaktadırlar. Kulaktan dolma bilgilerle değil doktorunuzun söyledikleriyle hareket etmenizi ısrarla öneririm

Eğer doktorunuz bir sınırlama koymuşsa buna mutlaka uymalısınız. Böyle bir soru çok genel her bünye farklıdır. Kimileri doğum yapana kadar herşeyi yaşayabilirken kimileri yatarak gebeliklerini tamalamaktadırlar. Kulaktan dolma bilgilerle değil doktorunuzun söyledikleriyle hareket etmenizi ısrarla öneririm

canım bu sitede kimse kulakdan duyma şeyle hareket etmiyor.bu siteye giren herkesin mutlaka alanında uzman bir doktoru var.her doktorun farklı yöntemleri olduğundan sende ona göre doktorunu seçebiliyorsun..
sadece sana verilen fırsatlarla kalmak yanlış.bu sitede bizleri tanıdıkça kimsenin boş konuşmadığını anlayacaksın sanırım..
:1closedeyes:

Şeniz

EVET CNM TATLI HAMİŞİM BENİİ ÇOK GÜZEL OLMUŞ YAZIN DRUN ZATEN DÜŞÜK TEHLİKENİN GEÇTİĞİNİ SÖLEMİŞ O 2 DİYOSA ÖYLEDİR AMA ÇOK DİKKAT YİNEDEEEE
YAĞMURUN SLMI VARR MİNİĞİNEE MALUM ABLA OLDU ARTIK a.s.

yağmurun çok tatlı egemen şimdi burda olucaktı şööyyyle sıkacaktım yanaklarını ısıracaktım bi güzel :) şaka canım benim kıyarmıyım ben ona allah bağışlasın bahtıda güzel olsun inşallah.

AMİN CNM BÜTÜN BEBİŞLERİMİZİN İNŞALLAH :nazar:a.s.

canım bu sitede kimse kulakdan duyma şeyle hareket etmiyor.bu siteye giren herkesin mutlaka alanında uzman bir doktoru var.her doktorun farklı yöntemleri olduğundan sende ona göre doktorunu seçebiliyorsun..
sadece sana verilen fırsatlarla kalmak yanlış.bu sitede bizleri tanıdıkça kimsenin boş konuşmadığını anlayacaksın sanırım..
:1closedeyes:

Bu kadar hiddete gerek yok tabiki istediğinizi yapmakta özgürsünüz. Belirtmek istediğim şu her bünye farklıdır biri için gayet normal olan diğeri için kesinlikle tehlikeli olabilir.

Benim doktorum sorun olmuyacağını söyledi ama çok şiddetli olmasın dedi..
Ben bişi deyimmi kızlar,o kadar kutsalki içimdeki varlık eşim bana yaklaştığında kaçınıyorum vallahi..Cinsellikle bebeği bagdaştıramıyorum..Halbuki yanlış yapıyorum ama olsun gerekirse o iş hiç olmasın bebeğim sağlıklı olsun...
Birde geçen nette birşey okumuştum..ilk 3 ay ve son 2 ay önemliymiş.Bu aylarda cinsel hayatınızda dikkat etmeniz gerekiyormuş..
Normal pozisyon doğru değilmiş.genelde yan olanı tavsiye ediyolar..Bilğiniz olsun..

Bu kadar hiddete gerek yok tabiki istediğinizi yapmakta özgürsünüz. Belirtmek istediğim şu her bünye farklıdır biri için gayet normal olan diğeri için kesinlikle tehlikeli olabilir.

hiddet mi?siz yazdığımı tam algılayamamışsınız sanırım..bir kere daha okumanızı tavsiye ederim..
zaten duyduğumuz şeyi hemen apar topar yapmıyoruz..bunu doktorumuza böyle bir yöntem de varmış diye hatırlatıyoruz..
ben bu site sayesinde gözümü açıp doktorumu değiştirdim..bizleri ve bu siteyi tanımanız için biraz daha zaman geçirmeniz gerk..
sevgilerimizle...
:kahve:

hiddet mi?siz yazdığımı tam algılayamamışsınız sanırım..bir kere daha okumanızı tavsiye ederim..
zaten duyduğumuz şeyi hemen apar topar yapmıyoruz..bunu doktorumuza böyle bir yöntem de varmış diye hatırlatıyoruz..
ben bu site sayesinde gözümü açıp doktorumu değiştirdim..bizleri ve bu siteyi tanımanız için biraz daha zaman geçirmeniz gerk..
sevgilerimizle...
:kahve:

Bakın bilgi alış verişi yapmak her zaman güzeldir yüce dinimiz de bunu yapmamızı istemektedir. Ama, bu konuştuğumuz konu her insana göre farklılık gösterir. Ben siteyi eleştiren bir yazı yazmadıkki bana sürekli siteyi savunuyorsunuz. Benim söylediğim şu tekrar altını çizerek söylüyorum; BU DURUM HER İNSANA GÖRE DEĞİŞİR. Benim karşıma kaç tane hasta geldi " bi akrabama doktor bu ilacı vermiş bende iyi gelir diye içtim" diyen biliyormusunuz. Ben ısrarla söylüyorum ne siteye karşı nede sizlere karşı ön yargılı değilim.

oncelikle tum hamileleri kutluyorumm .hayirlisiyla bebeklerini ellerine alirlar insallah.bu arada bendeyerimsenibenkizlar bir kere hamilelikte prazervatifsiz iliskiye asla girilmez .sakin kizlar.ilk aylarda mikrop kapmaya .son aylara dogruda erken doguma yol aciyo.dikkatli olun.sorun erkekten cikan sperm yoksa baska bi sorun yok.bu arada ben hamilelikte cinsellige sicak bakmiyorum

11rinci haftadayız bizde normal olarak hayatımıza devam ediyoruz ama aynı zamanda korkuyoruz bişey olur diye çünkü ilişkiden sonra karnımda gerilme oluyor şişiyorum neden bilmiyorum şubatı 7sinde doktorcuma gidecem bakalım sebebi neymiş..

Merak ettiğim bir şey var..
Hamilelikde cinselliği yaşıyormusunuz hamile arkadaşlarım?Biraz özel bir soru ama çok merak ettim..CADIARZU
Bize doktorum düşük tehlikesi var diye yasakladı da..
Gerçi hiç olmasa da olur,yeterki bebeğimizin sağlığı yerinde olsun..Ama bir arkadaşım biz de hiç bir şey değişmedi dedi.Kafam karıştı..
:bbo:

canım 3 ay oldu ilişkiye girmeyeli benimde rahmimde kanama alanları var diye doktorum yasakladı ve kanama alanı hala devam ediyor doktorumun dediğine göre 9 ay boyunca sürebilirmiştatlicadiarzu

Artık herşey birtanem evladım içinnn sağlıkla doğsun ellerime alayımda gerisi boş:nazar:

gulsahcım benimde dusuk tehlikem var..doktor yasakladı ilk 3 ay genelde tehlikeli olur diyorlar...

X