Gebeliğe Hazırlık HAMILELIK KÜRLERİ

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
[QOTE="Sblgnr, post: 65123406, member: 995852"]
Ovulasyon testini kesin deneyeceğim soğan kürüne de bakacağım artık o zaman karar veririm inşallah 😊🙏hem deneyen olarak da sende varsın bişey olmamış aksine gebelik olmuş daha nolsun 😉😉çörek otu bal karışımı var onu deneyecektim bende aslında sen soğan kürünü nasıl yaptın peki
[/QUOTE]
Corek otu bal karisimi cok iyi geliyor yumurtalarin buyumesine

[QOTE="Sblgnr, post: 65123406, member: 995852"]
Ovulasyon testini kesin deneyeceğim soğan kürüne de bakacağım artık o zaman karar veririm inşallah 😊🙏hem deneyen olarak da sende varsın bişey olmamış aksine gebelik olmuş daha nolsun 😉😉çörek otu bal karışımı var onu deneyecektim bende aslında sen soğan kürünü nasıl yaptın peki
[/QUOTE]
Mutlaka denemeyi düşünüyorum çörek otu bal karışımı soğan kürü ve ovulasyon testi önümüzdeki ay için bunları deneyeceğim bekliyorum daha haftaya test yapacam hafta sonundan beri ağrılarım var geç yumurtladim diye düşünüyorum bakalım inşallah hiç birine gerek kalmaz 🙏🙏

Mutlaka denemeyi düşünüyorum çörek otu bal karışımı soğan kürü ve ovulasyon testi önümüzdeki ay için bunları deneyeceğim bekliyorum daha haftaya test yapacam hafta sonundan beri ağrılarım var geç yumurtladim diye düşünüyorum bakalım inşallah hiç birine gerek kalmaz 🙏🙏
[/QUOTE]
Gebelik oluştumu acaba ne durumdasınız....

Bu tarz kürlerin bilinçsiz kullanılmasına karşıyım. Çoğu kaş yaparken göz çıkarıyor. Bu en zararsızı seçilmeli iyi araştırma yapılmalı. Herkese iyi gelen size de iyi gelecek değil.
Aynen korkumdan içmedim aksi bir tesir olur diye dr a gittim hiçbiri ne gerek bile görmedi

Teşekkürler 🥰 Evet bir kızımız olacak inşallah darısı tüm isteyenlerin başına 😊🙏🏻
Amiinnn.Ve dunyaya ugur ve temizlik getirsin bu sene dogacak butun bebekler🤲insallah.Rabbim minicik masumlarin hatirina dunyayi Corona iilletinden kurtarsin.Guzel bi dunyada yasasinlar😊🤲Hayirla kucaginiza alin buyutun insaallah 💞💝

Evet bu ay gebelik olusmazsa mecbur ilaç içip adet göreceğim ve ovulasyon testi de almayı düşünüyorum soğan kürü de işte korkuyorum dediğim gibi eğer gebelik olursa aynı anda soğan kürü de icersem istemeden zarar verirsem diye o on beş gün içinde gebelik oluşursa diye evet 15 gün içip 6 ay ara verilmesi lazım arastirdim bende napsam acaba ya kararsızım
Mrb bende pcosluyum ovulasyon testi aldım hayıt otu testere dişli aslan pençesi aldım geçen ayda 1 hafta sabah akşam soğan suyu içtim bugün de içtim baya faydası oluyor idrarla atıyorsun Perşembe günü doktora gidicem bakalım ise yaramis mi

Ben soğan suyu içiyorum adet bitince başladım sabah akşam aç karna 1 bardak içiyorum hem kiste iyi geliyor hem de hamile kalmaya yarfımcıymış bakalım olmazsa testere dişli aslan pençesi düşünüyorum daha araştırmadım 😁
Ne yaptınız var mı gebelik😊

X