Hamile olabilirmiyim

cano_21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
9
0
ayın 18de adet oluyorum ama 15sında ilişkiye girdik ve yanlışlıkla spermi içimde kaldı ertisi gün hapını bulamadık ayın 17sinde bulduk bi etkisi olurmu ve hala adet olamadım lütfen acil cevap yazın bu yüzden akli dengemi yitirebilirim

cano_21 akli dengeni kaybetmeden önce bir gebelik testi yapsan nasıl olur?? böyle acabalarla vakit kaybedeceğine öğrenmiş olursun gebelik var mı yok mu.

lafım sadece sana değil ama madem bekarsın bir bebek sahibi olmaktan korkuyorsun neden korunmuyorsun. bu kadar zor mu korunmak Allah aşkına. anlayamıyorum gerçekten!

haklısın da birden olan bir şey nasıl korunabilirim ki ama yazdıkların için teşekkür ederim

benim başıma lk defa böyle bir şey geliyo ve korkuyorum ramazandan sonra evlenicez ama o zamana hamile olmak istemiyorum ama şu bi gercek testin pozitif cıkmasından korkuyorum ve işin ilginç yanı ikimizde tecrübesiziz

ertesi gun haplari ilk 48 saat icinde alinirsa ise yarar... tabiki en sagliklisi hemen sonra almaktir. siz 48 saati gecirmismiydiniz???

bilmiyorum işte ayın 15şinda oldu 17de öyleden sonra felan içtim ertesi günü hapını

eger bi dollenme olduysa zaten ertesi gun hapinin bi olayi kalmiyor.
daha erken icmis olsaydin sansin daha yuksek olurdu.
yapacagin en mantikli sey sevgilinle gidip kan testi yaptirmak sonucu birlikte ogrenmektir.

olan olmuş artık,korunmadan girilen her ilişkide hamile kalma ihtimali az veya çok vardır,bence kan testi yaptır ve emin ol,böyle beklemekle hazır olmadığın şeyden kurtulamazsın,madem ramazandan sonra evleneceksiniz çokta korkmana gerek yok,hemen bebek sahibi olmuş olursunuz,senin için neyse hayırlısı o olsun arkadaşım.
evet haklısın galiba ama alacağım cevaba hazır değilim

benim başıma lk defa böyle bir şey geliyo ve korkuyorum ramazandan sonra evlenicez ama o zamana hamile olmak istemiyorum ama şu bi gercek testin pozitif cıkmasından korkuyorum ve işin ilginç yanı ikimizde tecrübesiziz

madem
ramazandan sonra evleniceniz kovalayanmı var azıcık daha sıksanıza dişinizi
bu tür olaylara çok kızıyorum :eek:lmaz:
ya arkadaşım ne kadar çok yöntem var birini deneseydiniz bari
burdada yakınmayın hiç naparım ben diye
aklın yolu birdir istenmeyen gebelik için
KO-RUN-MAK :eek:klava:
hamile olabilirsin hayırlı olsun

evet haklısın galiba ama alacağım cevaba hazır değilim

şekerim ister hazır ol ister olma
ilişkiye giren sensin hamile kalman yüksek ihtimal
hem korunmamışınız hemde hazır değilim diyosun
yapcak bişey yok :CüvCüv: olabilir

e canım bu kadar korkuyosun madem yapmayıverseydiniz...

yada yaptınız tutsaydınız ipin ucunu....kaydirigubbakcemile3

tam haydar dümenlik...kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim ama de bugün göğüslerim şişti karnım şişti ve ağrım ck oluyo ki ben adet olmadan önce hep böyle oluyorum sizce adet mi olacağım acaba

yahu sen iliskiye gireli 5 gun olmus daha bu kadar erken belirtilerin olmasi imkansiz bi kere.
gidip test yaptircaksin bunun baska alternatifi yok
regl olsan bu defa da ustune mi gordum acaba diceksin
icin hic rahat etmicek.

yahu sen iliskiye gireli 5 gun olmus daha bu kadar erken belirtilerin olmasi imkansiz bi kere.
gidip test yaptircaksin bunun baska alternatifi yok
regl olsan bu defa da ustune mi gordum acaba diceksin
icin hic rahat etmicek.

üstüne olmak ne demek? çünkü aynı şey bende oluyo galiiba bana bu sözü söyleyip hamile olabilirsin dikkat et diolar ama ben ne anlama geldiğini bilmiorum?????benneyaptımki

X