Hamile miyim?

yildizeylul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
21
2
25
Merhaba kızlar beklenen adetten 1 hafta evvel kahverengi akıntım oldu şuan 3. Gun bitti az az kahverengi lekelenmem oldu kan hiç gelmedi yerleşme kanaması olma ihtimali var mı?

Merhaba kızlar beklenen adetten 1 hafta evvel kahverengi akıntım oldu şuan 3. Gun bitti az az kahverengi lekelenmem oldu kan hiç gelmedi yerleşme kanaması olma ihtimali var mı?
Benim de adetten 3-4 gün önce lekelenmek başlamıştı. Erken adet olacağım sanırım dedim sonra adet de gelmeyince şüphelenip test verdim pozitif çıktı ama değer düzgün artmayıp kimyasala döndü. Dikkat edin bence.

Benim de adetten 3-4 gün önce lekelenmek başlamıştı. Erken adet olacağım sanırım dedim sonra adet de gelmeyince şüphelenip test verdim pozitif çıktı ama değer düzgün artmayıp kimyasala döndü. Dikkat edin bence.
Hala kahverengi geliyor kan gelmedi 1 hafta oldu yarın adet günüm yerleşme olabilir mi

Kızlar merhaba banada yardımcı olur musunuz ? Yumurtalama günümden beri ara ara adet gibi ağrı çekiyorum ve umutlanıp adete 4 gün kala test yaptım silik ama ikinci çizgi vardı çok umutlandım sonrasında adete 2 gün kala test yaptım negatif çıktı ve hemen ardından adet oldum . Fakat normal adet gibi değildi hem erken oldum 2 gün hemde 2 gün boyunca yoğun olmayan normalden az ve pembe renkte kan geldi bugün 3. Gün ve bugünde kahverengi leke geliyor çok az sizce bu yerleşmemi bide bende kist var ama doktor önemli değil adet ile atarsın demişti kistten kaynaklı mı böyle acaba yoksa yerleşme kanaması mıdır

Sizin ki tam olarak nasıl olmuştu acaba rengi vs kaç gün sürdü gibi detay verebilir misiniz rica etsem

Sizin ki tam olarak nasıl olmuştu acaba rengi vs kaç gün sürdü gibi detay verebilir misiniz rica etsem
Bazen açık pembe bazen kahverengi genellikle kahverengi.
Adetten 4 gün önce başladı. Dediğim gibi erken adet olacağım sandım 2 gün geçince ve adet gelmeyince gidip kan verdim beklediğim adet tarihine 3 gün vardı sanırım.
8 çıktı iki gün sonra 37 oldu.
İki gün sonra tekrar baktırdım 45 falandı. Orda doktor zaten düzgün artmadı bir haftaya adet olursun kimyasal gebelik dedi.
100e kadar çıktı değerim sonra 56 ya düştü süreçte hep lekelenmem vardı en son adetle birlikte attım.

Bazen açık pembe bazen kahverengi genellikle kahverengi.
Adetten 4 gün önce başladı. Dediğim gibi erken adet olacağım sandım 2 gün geçince ve adet gelmeyince gidip kan verdim beklediğim adet tarihine 3 gün vardı sanırım.
8 çıktı iki gün sonra 37 oldu.
İki gün sonra tekrar baktırdım 45 falandı. Orda doktor zaten düzgün artmadı bir haftaya adet olursun kimyasal gebelik dedi.
100e kadar çıktı değerim sonra 56 ya düştü süreçte hep lekelenmem vardı en son adetle birlikte attım.
Kimyasal olmasına üzüldüm Allah en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah sanada isteyen herkese de 🙏🙏

Bugün 11:23
Merhaba hanımlar ilk olarak sizden çok özür dileyerek başlıyorum benim şubat aylarında falan bi ilişkim oldu ama içe boşalma veya sıvı değmesi olmadı eminim bundan zaten sildim hemen 1 hafta falan sonra normal adet oldum tekrar bişeyler oldu yine aynı içe boşalma olmadı onda adet oldum normal ama ben çok mu stres yaptım bilmiyorum ama sonra hiç bi ilişki yaşamadım yapmadım korktum açıkçası o zaman adet olduğumda ilk 2,3 saat falan kahverengi geldi sonra kırmızı oldu benim düzensiz bi adet döngüm var gün ve miktarında da 3 gün falan geldi kesildi ben soğan kürü içtim sonra sadece kahverengi silince gelen lekelenme oluştu bende durdu diyorum acaba içerde kalan soğan kürüyle mi geldi adetim sadece o zaman oldu başka olmadı ben bu süre zarfında hep test yaptım negatif çıktı 2 normal test 2 de erken gebelik testi şuan sadece midem bulanıyor stres yaptım diye mi yada hamilelik varsa negatif çıkar mı 4 defa yaptım test hep tek çizgi silik bile olmadı toplam ilişkiden 2 buçuk 3 ay falan geçiyor muhtemelen tam hatırlamıyorum yardımcı olur musunuz rica etsem teşekkür ederim şimdiden

Merhaba hanımlar ilk olarak sizden çok özür dileyerek başlıyorum benim şubat aylarında falan bi ilişkim oldu ama içe boşalma veya sıvı değmesi olmadı eminim bundan zaten sildim hemen 1 hafta falan sonra normal adet oldum tekrar bişeyler oldu yine aynı içe boşalma olmadı onda adet oldum normal ama ben çok mu stres yaptım bilmiyorum ama sonra hiç bi ilişki yaşamadım yapmadım korktum açıkçası o zaman adet olduğumda ilk 2,3 saat falan kahverengi geldi sonra kırmızı oldu benim düzensiz bi adet döngüm var gün ve miktarında da 3 gün falan geldi kesildi ben soğan kürü içtim sonra sadece kahverengi silince gelen lekelenme oluştu bende durdu diyorum acaba içerde kalan soğan kürüyle mi geldi adetim sadece o zaman oldu başka olmadı ben bu süre zarfında hep test yaptım negatif çıktı 2 normal test 2 de erken gebelik testi şuan sadece midem bulanıyor stres yaptım diye mi yada hamilelik varsa negatif çıkar mı 4 defa yaptım test hep tek çizgi silik bile olmadı toplam ilişkiden 2 buçuk 3 ay falan geçiyor muhtemelen tam hatırlamıyorum yardımcı olur musunuz rica etsem teşekkür ederim şimdiden
Gerçekten cevap verirseniz çok mutlu olurum çok tedirginim belki bişey yok ama

Kan testi verdiniz mi hiç? Vermediyseniz muhakkak verin bence. Korunma yöntemlerinin hiçbiri maalesef %100 korumuyor. En kesin sonuç kan testinde görünür.

Benim de benzer şekilde, akıntı formunda bir kez kahverengi, bir kez de pembe leke oldu. 1 Kez diyorum çünkü çok az miktarda, ancak lavaboda tuvalet kağıdında fark edilebilecek kadar, tek seferlikti. SAT 13 Nisan'dı. Bahsettiğim lekelerin ilki 1 Mayıs, ikincisi 2 Mayıs'ta oldu. 1 Mayıs itibariyle de hala kasıklarımda, belimde regl olacakmışım gibi ağrı var ve yorgun halsiz hissediyorum, fakat BAT 12-13 Mayıs. Tüm bunların yanında, çocuk beklentimiz olmadığı için bununla ilgili bir çaba sarf etmedik ve süreç boyunca hep korunduk, temkinli davrandık. İnternetten araştırdığımda yerleşme kanaması - implantasyon kanaması olabileceğini gördüm. Yumurtlama dönemi gecikmiş olup bu belirtileri yaşamış olabilir miyim? Ya da gebelik var ise bu belirtileri bu kadar erken yaşayanlar var mı? Eğer implantasyon ise kan testinde en erken ne zaman çıkar?

X