Hala Tutmadiğina Inanmiyorum

ya bende yarın eşime aldırayım bir msn adresi yaw!ben bilgisayar konusunda biraz cahilmiyim neyim:)fisfisfis

yaaa..:KK43: bari arada buraya da bişeyler çiziktiriverinde bende nasipleneyim!!Neyse bende alınca eklerim sizi:)Size iyi sohbetlera.s

kizlar iyi aksamlar bildigim kadariyla msn adresi vermek yasak bilginizeee

selam kızlar bende sizinle aynı dertteyim 1.5 yıldır ugraşıyorum.pko hastasıyım bu arad bi tane düşük geçirdim 10 ay oldu.bu ay ilk defa aşılama olmuştum ama tutmadı dün regly oldum moralim çok bozuldu.çok umutlanmıştım.ama ümidimizi kaybetmememiz lazım.inşallah en kısa sürede allah hepimize verir diyorum.:KK43:(

selam kızlar bende sizinle aynı dertteyim 1.5 yıldır ugraşıyorum.pko hastasıyım bu arad bi tane düşük geçirdim 10 ay oldu.bu ay ilk defa aşılama olmuştum ama tutmadı dün regly oldum moralim çok bozuldu.çok umutlanmıştım.ama ümidimizi kaybetmememiz lazım.inşallah en kısa sürede allah hepimize verir diyorum.:KK43:(

İnşallah canım hepimiz aynı şey için dua ediyoruz inşallah en kısa zamanda bizde hamişler arsına katılırız...........a.s.

Canım gönlünü ferah tut!!Allahım en kısa zamanda kucaklarımızı dolduracak işallah!!!!!Belki üstüne görmüş olabilirsin?Olmadıysada darısı 2.aşılamaya...bebişimizi kucağımıza alıncaya kadar pes etmek yok:)):emir_bebek:a.s

biscuit canım hakkımızda hayırlısını versın rabbım oldumu nerden oldu dedırtmıcek evlatlar nasıp etsın hepımıze sakın bunalma bızım gıbıler bırbırının desteğiyle ayakta bıdahakı sefer insallah

Bugün daha iyiyim çok şükür ama hala inanamıyorum. Kendimi tuhaf hissediyorum

25 aralıkta bende seninle aynı kaderi paylaştım canım. Dr arayıp malesef olmadı dediğinde dünyam başıma yıkıldı 1 hafta beynim uyuştu ne yapıcağımı bilemedim ama hayat devam ediyor şimdi 2. denemeden korkuyorum ama sitede bizden önce bu durumu yaşayıp şimdi bebek müjdeleyenleri görüncede sıra bizede gelicek diyorum. Hakkımızda hayırlısı canım sıkılma demiyorum çünkü bu sözler asla içinde kopan fırtına için bir anlam ifade etmiyor. Bizler için bu farklı duygu 8 aralıkta transferim yapılmıştı tutsaydı şimdi ultrasonda kese oluşumuna bakılıcaktı diye yiyip bitiriyorum kendimi ama çare yok her şeyi allah bırakmak lazım kendini çok yıpratma canım.:teselli:

X