Saç Uzatma Yöntemleri Hala inanamıyorum! Dax supergro mucizesi. Fotoğraflı :)

Benim vitaminlerden kastım ampul haldeki vitaminleri daxin içine katip saça sürmek. Hani şu meşhur bemiks, bepanten, evin ampulleri ile yapılan saç bakımı.
Peki siz memnun musunuz? Bu söyledikleriniz işe yaradı mi?
Saç uzatıyorum (fotoğraflı) adlı konu benim okumak istersen baştan sona oku :) benim saçlar yanmış yıpranmıştı uzattım ama uzattıkça altlardan kestirdim şu an ilk haliyle boy olarak bi fark YÖK ama en azından saçlarım toparlandı:) evigen Bemiks ve bepanthene ampülde kullandım Sinameki kürünün ve yağların şampuanın içine atarak Sinameki de faydalı oldu diğerlerinde olmadı bilgin olsun canım, bu şampuan organicum ve priorinden memnunum daxtan hiç memnun değilim ve de döktü saçlarımı

Saç uzatıyorum (fotoğraflı) adlı konu benim okumak istersen baştan sona oku :) benim saçlar yanmış yıpranmıştı uzattım ama uzattıkça altlardan kestirdim şu an ilk haliyle boy olarak bi fark YÖK ama en azından saçlarım toparlandı:) evigen Bemiks ve bepanthene ampülde kullandım Sinameki kürünün ve yağların şampuanın içine atarak Sinameki de faydalı oldu diğerlerinde olmadı bilgin olsun canım, bu şampuan organicum ve priorinden memnunum daxtan hiç memnun değilim ve de döktü saçlarımı
Teşekkürler canım. Konuna biraz baktım, baya birsey denemissin. Ben o kadar sabırlı, istikrarlı devam edemem hiç birşeye :confused:. Şimdi daxa heveslendim ya, önce bir onu vitaminlerle beraber denemek istiyorum. Gerçi senin saçını dokmus, ama inşallah bana da kötü gelmez :cool:

Teşekkürler canım. Konuna biraz baktım, baya birsey denemissin. Ben o kadar sabırlı, istikrarlı devam edemem hiç birşeye :confused:. Şimdi daxa heveslendim ya, önce bir onu vitaminlerle beraber denemek istiyorum. Gerçi senin saçını dokmus, ama inşallah bana da kötü gelmez :cool:
Sen benim yerimde olsan napardın :))) baksana bu kadar çok şey denedim :KK43: saçtan saça fark ediyormuş kuzum belki Şen'de fayda eder

Sen benim yerimde olsan napardın :))) baksana bu kadar çok şey denedim :KK43: saçtan saça fark ediyormuş kuzum belki Şen'de fayda eder
Allah sana da sabır, güç kuvvet versin, gerçekten kolay değil bunlarla uğraşmak. İnşallah canım bir kullanabilsem etkisini görücem de, hala daha başlayamadım, alalı neredeyse bir hafta olacak.

Allah sana da sabır, güç kuvvet versin, gerçekten kolay değil bunlarla uğraşmak. İnşallah canım bir kullanabilsem etkisini görücem de, hala daha başlayamadım, alalı neredeyse bir hafta olacak.
Sağolasın Allah hepimize akıl fikir sabır versinler saçlarımızı uzatırken...

evet canım gidip hindistan cevizi yağı alıp kullandım. ilk izlenim iyi gibi şükür :)
Ben biraktim daxi yoruldum aynen bende okullar kaoaninca baslicam simdi sadece sampuanima cam terebentin koydum onunla yikiyorum bayadir bu sey yapmiyorum cunku ustune cok dustum uzamadi kaldi oyle hindistan cevizi yagi katimi peki :)

Onu bende farkettim. Hatta kivaminin hindistan cevizi yagindan dolayi oyle oldugunu saniyordum. Dax uzatiyor uzatmasinada artik beni yordu erit sur bide cikarmaya calismasi cabasi bilmiyorum daha nekadar daha kullanirim. Ama ise yariyor orasi kesin. Birde kuri asiri yipranmis saclar icin daha uygun gibi
Ben yoruldum biraktim simdilik samouana cam terebentin kattim onla yikiyorum sıkıldım hemen cikmiyor cunku sactan :KK43:

Ben biraktim daxi yoruldum aynen bende okullar kaoaninca baslicam simdi sadece sampuanima cam terebentin koydum onunla yikiyorum bayadir bu sey yapmiyorum cunku ustune cok dustum uzamadi kaldi oyle hindistan cevizi yagi katimi peki :)

normalde katı halde ama zaten eriterek uygulanıyor saçtan çıkışı zor değil bence :KK66:

Bende doa kozmetikten sac icin sivi yag karisimi var onu bi denemek istiyorum. Haftalik bakimla devam ederim cunku daxi gercekten cikaracagim diye kok kisimlarini surtmekten kopuyordu saclarim agir bir yag karisimi evet fayda ediyor ama ugrastirici geldi. Kirpik diplerime ve kaslarika suruyorum kirpik koklerim cok kuruydi ve dokuluyordu mesela onada cok iyi geldi aksam suruyorum sabah yikiyorum bebek sampuaniyla o sekilde bitmez bile bi on yil gidecek kadar daxik var.:)

Merhaba kızlar :) yaklasık bir haftadır sacıma kabak çekirdeği yağı ile nane yağını karıştırarak bir kür uyguladım. Bu kürü de bu forumdaki bir arkadaştan öğrenmiştim. Ancak düzenli yapamadım elimdeki yağlar bitti. Şuan da sacımda dax var. Ürünü uzun zaman önce almıştım ancak saçlarım zaten uzun olduğu için bir kere bakım amaçlı uygulamıştım. Sonra saçımın önüne kat attırdım ve pişman oldu m. Umarım dax sayesinde eski saçlarıma kavuşurum. Konuyu takip ediyorum. Bakalım ne kadar uzayacak saçlar :)

merhaba ,

uzun süredir kimse yazmamış ama ben sormak ısterım umarım gren olur , bu süpergro'dan aldım dün , kullanıcam senelerdır sacım uzamıyor , haftanın 3 günü çıtçıt kullanıyorum belki onunda etkisi var bilmiyorum ama şimdi bu DAX'a başlayacağım .
hala kullanan var mı acaba :KK37:

merhaba ,

uzun süredir kimse yazmamış ama ben sormak ısterım umarım gren olur , bu süpergro'dan aldım dün , kullanıcam senelerdır sacım uzamıyor , haftanın 3 günü çıtçıt kullanıyorum belki onunda etkisi var bilmiyorum ama şimdi bu DAX'a başlayacağım .
Hiccc bir faydasi yok.tam 4 ay kullandim.ayda 1.5 cm uzayan sacim 1 mm bile fazladan uzamadi.almışin .bir ay bi dene aklin kalmasin.uzamadigini zaten kendinde kullaninca cok net anlarsin canim.

merhaba ,

Nerden aliniyor

Yok mu şu daxı düzenli kullanan faydasını gören :KK53:

X