hadi herkes şubatın kaçında doğum yapacağını,cinsiyetini,düşündüğü ismi yazsın

ikizannesiolacaxgxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
15
0
slm kızlarrr,benim normal doğumum martın ortası gözüküyodu ama ikizolduğu için erken olacakmış! 28 şubat görünüyo.. iki tane kızım olacak allahın izniyle,lena ve sude düşünüyoruz:1hug: :nazar::nazar:,

merhabalar doktorumun soyledigine gore subatin dokuzunda allahin izniyle dogum yapicam:çok üzgünüm:korkuyorum tabiki .kizim olucak ismide sima olucak ins:emir_bebek:

merhaba kızlar,

benimde muhtemel doğumum 16.şubat ancak şuan iri bebek olduğu için doktorum sezeryan olabilir diyor o yüzden 16. şubattan daha erken olabilirmiş ama pazartesi kontrolüm bakalım dahada netleşir bu hafta. biz oğluşumun ismini "mustafa çağan" koyacağız.

beklenen doğum 28 şubat ama eğer bir terslik olmassa 18 şubatta olmasına karar verdim...kova burcu olmasını istiyorum...sezeryanla bir kızım olucak allah izin verirse....adı RAVZA HANDAN OLUCAK....

merhaba kızlar,

benimde muhtemel doğumum 16.şubat ancak şuan iri bebek olduğu için doktorum sezeryan olabilir diyor o yüzden 16. şubattan daha erken olabilirmiş ama pazartesi kontrolüm bakalım dahada netleşir bu hafta. biz oğluşumun ismini "mustafa çağan" koyacağız.

sayaz ben bebeğimin cinsiyetini bilmiyorum ama hep oğlum olucakmış gibi doguyor içime.ve bende oğlum olursa adını ÇAĞAN koymak istiyorum.ama babası biraz ırım kırım ediyo.zor işim diyo.bakalım o gün gelsin bi formülünü bulup koydurcam o ismi:)
bu arada benim muhtemel dogum tarihim 21şubat ama doktorum 2hafta önden gidiyo diyo.ultrasonda 7şubat gözüküyomuş.bakalım hayırlısı neyse o olsun hepimiz için..

benim meleğim erkek ve tarih 29 şubat dedi doktor. olursa garip bir tarih oluck. ismi ni ege murat düşünüyorum babasının adınıda taşısın diye.ama doğum için karar vermedim son zamanlara kadar nasıl doğurucam diye düşünmek istemiyorum .kısmet neyse o ..

Benim kızımın da muhtemel doğum tarihi 9 Şubat görünüyor. İsim konusunu hala netleştiremedik :KK43: :bbo: Yaw neredeyse bebişimiz doğacak bir türlü isim beğenemiyoruz. Şu son zamanlar Yağmur ve Nil gündemde bakalım, doğana kadar ne olacak kararımız. naniknanik

ilginc benimde kizim subatin dokuzunda gelicek insallah ben adini buldum sima onadi olucak ins ikinci ismine karar veremedim rabiami.ravdami.seymami bilmiyorum .kolay dogumlar insallah:emir_bebek:

benim doğumun şubat 20-5 mart arası görünüyor.. benim minik fıstığım kız olacak... adını YAĞMUR koymayı düşünüyoru<.. hayırlısı.. allah herkesi bir nefeste kurtarsın...

selam kızlar,
bizim oğluşumuz da yaklaşık 6 hafta sonra 9 şubatta doğacak, tabii malum şimdiki zaman bebişleri biraz aceleci de olabiliyorlar. normal doğum düşünüyorum ama hala kafam da çok net değil, oğlumuzun ilk ismi belli Ali olacak ama ikinci ismi ya Yiğit olacak ya da Selim... Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin hepimize inşallah....

benimde normalde 21şubat doğum tarihim. ama doktorum 2hafta önden gidiyo sizin bebiş diyo. ve ultrasonda 6-8şubat gözüküyo.ve şubatın 1inden itibaren heran gelebilir dedi doktorum. doktorun söylediğine göre 3-4hafta kaldı. miyadının dolmasına ise 6hafta kaldı. rabbim hepimize hayırlı dogumlar nasip etsin.:nazar:

Benim de şubatın ilk haftası sezeryan olacak. Haftaya kontrolüm var, nst testine gireceğim. Bir aksilik olmazsa tam tarih 19 Ocakta belli olacak.

kızlar benimde sezeryan olacak..30 ocak - 2 şubat arsı alacak doktorum..pazartesi kontrolüm var sanırım artık tarih kesinleşir.

X