Hadi "17 Gün Diyeti" yapalım :)

1. Gün
Sabah, bir bardak ılık suya sirke ve bal karıştırarak içtim
Kahvaltı; bir kase yoğurt, çeyrek ayva, yeşil çay
Öğlen, Kış salatası ve 1 büyük boy ton balığı
Akşam, Yağsız tavuk sote ve salata
Ara Öğün: 1 porsiyon meyve

2. Gün
Sabah, Yarım limon bir bardak su
Kahvaltı; 2 Haşlanmış Yumurta, 1 salatalık, yeşil çay
Öğlen, Bol salata, küçük boy ton balığı, yeşil çay
Ara Öğün, 1 yeşil elma
Akşam; şiş tavuk, salata, yoğurt, yeşil çay
Ara Öğün; 1 armut

3.Gün
Kahvaltı; 2 Haşlanmış Yumurta, 1 salatalık, 1 domates, yeşil çay
Öğlen; zeytinyağlı pırasa., yoğurt, yeşil çay
Ara öğün; 1 yeşil elma
Akşam; tavuk sote, salata, yeşil çay
Ara öğün, 1 armut, süt

4. Gün
Kahvaltı; 2 haşlanmış yumurta,bir domates bir salatalık, yeil çay
Öğlen yemeği; Zeytinyağlı pırasa, yoğurt

bugün zaten 4. günüm.. bunun dışında şekersiz çay kahve içiyorum o kadar.

1. Gün
Sabah, bir bardak ılık suya sirke ve bal karıştırarak içtim
Kahvaltı; bir kase yoğurt, çeyrek ayva, yeşil çay
Öğlen, Kış salatası ve 1 büyük boy ton balığı
Akşam, Yağsız tavuk sote ve salata
Ara Öğün: 1 porsiyon meyve

2. Gün
Kahvaltı; 2 Haşlanmış Yumurta, 1 salatalık, yeşil çay
Öğlen, Bol salata, küçük boy ton balığı, yeşil çay
Ara Öğün, 1 yeşil elma
Akşam; şiş tavuk, salata, yoğurt, yeşil çay
Ara Öğün; 1 armut

3.Gün
Kahvaltı; 2 Haşlanmış Yumurta, 1 salatalık, 1 domates, yeşil çay
Öğlen; zeytinyağlı pırasa., yoğurt, yeşil çay
Ara öğün; 1 yeşil elma
Akşam; tavuk sote, salata, yeşil çay
Ara öğün, 1 armut, süt

4. Gün
Kahvaltı; 2 haşlanmış yumurta,bir domates bir salatalık, yeil çay
Öğlen yemeği; Zeytinyağlı pırasa, yoğurt

bugün zaten 4. günüm.. bunun dışında şekersiz çay kahve içiyorum o kadar.
Canım menülerin de gayet uygun hiçbi sıkıntı yok tam diyete göre bi menü.. Bence bazen olabilir sen bırakma devam et geçici bişey muhtemelen :) :KK19:

Canım menülerin de gayet uygun hiçbi sıkıntı yok tam diyete göre bi menü.. Bence bazen olabilir sen bırakma devam et geçici bişey muhtemelen :) :KK19:
Yok motivasyonum yüksek açıkcası çevremde neler neler yeniyor :) :KK12: ben kararlıyım deneyip göreceğim. seniin gördüğün rakamları görmek istiyorum :)

aslında hep aç karnım ve karnım guruldadıkça seviniyorum saki yağ yakıyormuşum gibi sabahları bir umut tartılıyorum ama hep aynı rakamları görüyorum.

aslında hep aç karnım ve karnım guruldadıkça seviniyorum saki yağ yakıyormuşum gibi sabahları bir umut tartılıyorum ama hep aynı rakamları görüyorum.
Canım her gün de tartılma daha 6 gün olmuş ben mesela 6-7 günde bir tartılıyorum hatta şu an 2 tura döndüm ben biliyosun 10. günümde tartıldım.. 500 gr vermişim 60.3'ü gördüm bu sabah.. 2. turda biraz yavaş gidiyo çünkü spor yapamıyorum.. Bgün tekrar spora başlıyorum bakalım bişey değişecek mi ben de merak ediyorum.. Sen hiç spor yapıyomusun?

Canım her gün de tartılma daha 6 gün olmuş ben mesela 6-7 günde bir tartılıyorum hatta şu an 2 tura döndüm ben biliyosun 10. günümde tartıldım.. 500 gr vermişim 60.3'ü gördüm bu sabah.. 2. turda biraz yavaş gidiyo çünkü spor yapamıyorum.. Bgün tekrar spora başlıyorum bakalım bişey değişecek mi ben de merak ediyorum.. Sen hiç spor yapıyomusun?
Spor sıfır bende. Sanırım ondan dolayı vücudum direnç gösteriyor. Birde ben diyete başlamadan önce 9 gün boyunca çokkkkk yedim tatlı hamur işi her gün her gün yani normalde 2 kilo alırdım ama diyete başladım kilo almadan belki oda etkiliyordur diye düşünüyorum. 3. olarakta regl günüme 2-3 gün kaldı.

Spor sıfır bende. Sanırım ondan dolayı vücudum direnç gösteriyor. Birde ben diyete başlamadan önce 9 gün boyunca çokkkkk yedim tatlı hamur işi her gün her gün yani normalde 2 kilo alırdım ama diyete başladım kilo almadan belki oda etkiliyordur diye düşünüyorum. 3. olarakta regl günüme 2-3 gün kaldı.
AAA işte tamam olayı çözdük regl şişliğin var canım :) Diğerleri de etkendir ama en etkeni regl şişliği en az 1 kg ben sana diyim.. Sporu da biraz yapmaya çalış canım en azından günde bi yarım saat falan dans et hopla zıpla

AAA işte tamam olayı çözdük regl şişliğin var canım :) Diğerleri de etkendir ama en etkeni regl şişliği en az 1 kg ben sana diyim.. Sporu da biraz yapmaya çalış canım en azından günde bi yarım saat falan dans et hopla zıpla
Umarım regl dendir ve sonra veririm.... ama vermesem de 17 gün deneyeceğim. Evet bugün itibariyle evde 20 dakikada olsa spor yapacağım bir de öyle bakayım etkileyecekmi... Akşamları zorlanıyorum açıkcası yakında tavuk çıkacak içimden :) ve de ara öğünlerde ceviz, badem falan yiyemezmiyiz acaba.

Umarım regl dendir ve sonra veririm.... ama vermesem de 17 gün deneyeceğim. Evet bugün itibariyle evde 20 dakikada olsa spor yapacağım bir de öyle bakayım etkileyecekmi... Akşamları zorlanıyorum açıkcası yakında tavuk çıkacak içimden :) ve de ara öğünlerde ceviz, badem falan yiyemezmiyiz acaba.
İnşallah canım evt bırakma bence de.. Bi de çok kendini sıkma karbonhidrat yeme de ne yersen ye bence.. Ben de öyle aşırı dikkatli yapmadım yani canımın istediği şeyden 1-2 tane yedim hep.. Biraz balığa yönelmeye çalış tavuk ben de hiç sevmiyorum :KK43:

İnşallah canım evt bırakma bence de.. Bi de çok kendini sıkma karbonhidrat yeme de ne yersen ye bence.. Ben de öyle aşırı dikkatli yapmadım yani canımın istediği şeyden 1-2 tane yedim hep.. Biraz balığa yönelmeye çalış tavuk ben de hiç sevmiyorum :KK43:
Canım bugün tam bir hafta oldu tartımda sorun var galiba her çıkışımda farklı bir kilo gösteriyor. 65.5 le başlamıştım bu sabah tartıldığımda 65.5 65.0 ve 64.7 gördüm ben 64.7 yi kabul ediyorum :KK48:Bu durumda sanırım ilk hafta 800 gram vermiş oldum :) biraz az ama olsun diyet yapmamış olsaydım bunu da veremeyecektim sonuçta :)

Selam kızlar ben diyeti tamamladım istediğim kiloya ulaştım 58,5 im şu an 36 bedene rahatlıkla girebiliyorum :KK73::KK73::KK73: 4. aşamaya (koruma Evresi) devam ediyorum.. Gerçekten sağlıklı hissediyorum kendimi isteyen herkese yardımcı olabilirim :KK37:

Selam kızlar ben diyeti tamamladım istediğim kiloya ulaştım 58,5 im şu an 36 bedene rahatlıkla girebiliyorum :KK73::KK73::KK73: 4. aşamaya (koruma Evresi) devam ediyorum.. Gerçekten sağlıklı hissediyorum kendimi isteyen herkese yardımcı olabilirim :KK37:
Canım ne güzel yaaa sen verdin. Ben bıraktım malesef 11. Gümümde sadece 1 kilo vermiştim...Sanırım diyet bana uygun değildi.. bırakır bırakmazda zaten hemen 2 kilo arttı tartıda. Başka birşeyler yapmayı planlıyorum.

Canım ne güzel yaaa sen verdin. Ben bıraktım malesef 11. Gümümde sadece 1 kilo vermiştim...Sanırım diyet bana uygun değildi.. bırakır bırakmazda zaten hemen 2 kilo arttı tartıda. Başka birşeyler yapmayı planlıyorum.
Olabilir canım çünkü hiç vermemişsin demekki uygun değil ama şok diyetlerden yapmanı önermem ne kadar hızlı verirsen o kadar hızlı alıyosun çünkü.. Ben ilk defa bi diyetle bu kadar güzel kilo verdim.. sporun da mutlaka etkisi olduğuna eminim ama

Merhaba sabah sabah buldum seni 17gün diyetine başladım bugün 3günüm kitabım var sen tamamlamışsın inşallah brnde ttamamlarım ama motivasyon düştü bende arkadaşa ihtiyacım var 85 kiloyum şu anda inşallah vereceğim

Yokmu benimle beraber 17 gün diyeti yapmak isteyen
Canım benim yaptığım dönemde de pek kimse katılmadı diyet pek tutmadı gaiba :KK48::KK48: ama ben bıraktıktan sonra 1 kilo geri aldım şu anda 59,5 -60 kg civarında geziniyorum zaten bilerek istediğim kilodan bikaç kilo altına kadar devam etmiştim :) inşallah sen de güzel kilo verir istediğin kiloya ulaşırsın :KK200: Sormak istediğin şeylere yardımcı olabilirim :KK36:

Canım benim yaptığım dönemde de pek kimse katılmadı diyet pek tutmadı gaiba :KK48::KK48: ama ben bıraktıktan sonra 1 kilo geri aldım şu anda 59,5 -60 kg civarında geziniyorum zaten bilerek istediğim kilodan bikaç kilo altına kadar devam etmiştim :) inşallah sen de güzel kilo verir istediğin kiloya ulaşırsın :KK200: Sormak istediğin şeylere yardımcı olabilirim :KK36:
Ya aslında çok güzel bi diyet niye tutmadı ki çok kötü inşallah veririm yaa aslında sorcak çok şeyim var diyetde bir sürü peynir isimleri geçiyor onların yerine ne yedin , hindi deyince hep hindi mi yedin bide dediği balıkların yerine ton balığı yesem olur mu? Çok mu oldu aklımda deli sorular:rolleyes::confused::confused::rolleyes:

X