Hadi "17 Gün Diyeti" yapalım :)

Bende iciyorum ama şuan laha kurü yapiyorum o yzuden fazla yormak istemiyorum midemi. Sekerim dusuyor derken daha cok acikiyorum:) bide surekli icmek fayda saglamiyor mesela 10 gün ictin biraz birakip ole devam ediceksin herseyde bole bi sure sora vucut alisiyor tepkime verniyor sonra
Bakalım canım ben bu listeyi bi deniycem hiç böyle tam bi listeyle diyet yapmamıştım (yıllar önceki isveç diyetini saymazsak).. İlk defa böyle net bi listeyle deniycem bu da işe yaramazsa artık bilmiyorum naparım :KK70:

Benim öyle bi pogaca yapasim geldiki bugun ama kendimle savasiyorum :KK47:
Kendi pogacami ozledim resmen. :KK51:

Sabah 06:30 da limonlu su
07:00 de 1 br lahana suyum

08:30 da 1 tane küccük elma.

11:00 de ac karna 1 br laha suyu
Sonra Kahvalti salatam
Marul
Dereotu
Zeytin
Haslanmis yumurta
2 dilim sucuk
Sumak,z.yag,limon koydum sos olarak.

16:00 da 1 kücük karniyarik
2 ymk kaşigi tavuk biberli..
2 ymk kaşigi corba

18:00 de kücük diyet kurabiyem(muz elma rendesi ceviz findik tarcin h.cevizi)

2 bucuk litre su toplamda bitmistirrr

Günaydın kızlar :KK73::KK73:Haftasonum koşturmacalı geçti siteye çok takılamadım.. Ama hemen bi özet geçeyim menülerimi

C.Tesi:
Sabah Sirke+bal+ılık su

Kahvaltı:

Yeşil salata+2 haşlanmış yumurta+yeşil çay

Öğle:
Yeşil Elma+yoğurt+yeşil çay

Akşam:
Izgara levrek+roka salata+yeşil çay

Ara:1 adet muz

Not: Gün içinde 1 saat cardio+ 3 lt su+ şekersiz çay kahve

Pazar:

Sabah Sirke+bal+ılık su

Kahvaltı:

Mevsim salata+2 haşlanmış yumurta+yeşil çay

Öğle:
yarım muz+yoğurt+yeşil çay

Akşam:
Izgara levrek+rmevsim salata+yeşil çay

Ara:1 adet mandalina

Not: Gün içinde 2 saat yoga+ 3 lt su+ şekersiz çay kahve

P.tesi:
Sabah Sirke+bal+ılık su

Kahvaltı:

yeşil elma+yoğurt+yeşil çay

Öğle:
tonbalıklı mevsim salata+yeşil çay

Akşam:
haşlanmış tavuk göğsü+mevsim salata+yeşil çay

Ara:1 adet portakal

Not: Gün 3 lt su+ şekersiz çay kahve (geçtiğimiz hafta toplam 5 güncardio+1 gün yoga yaptığım için spora bugün es veriyorum kaslarım biraz kendine gelsin diye)

Bugün diyetin 6. günü ben 17 günün sonunda toplamda 3 defa tartıya çıkmayı planladım.. Birisi 7. gün sabahı birisi 13. günün sabahı ve birisi 18. günde.. Yarın ilk tartı günüm 66,7 kg la başladığım bu diyette bakalım yarın ne gibi bi sonuç alıcam oldukça heycanlıyım :halay::KK17::super::KK75::KK37::confused::KK5:

Günaydınnn :KK73::KK73::KK73: Evet kızlar 6. günün sonunda 65,5 kg olmuşumm :KK73::KK73::KK73::KK73: yani -1,2 kg la devam ediyorum bakalım 17. günün sonunda neler olucak :confused::confused: Ben ki nice diyetlere direnmişim aylarca 1 gram verememişim.. baya bi uzun zamandır ilk kez bu kadar kolay kilo verebildim yaşasın 17 gün diyeti :KK73::KK73::KK73::KK37::confused::KK31: En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Hemen bugünki listemi paylaşıyorum;

Sabah Sirke+bal+ılık su

Kahvaltı:

muz+yoğurt+yeşil çay

Öğle:
tonbalıklı mevsim salata+yeşil çay

Akşam:
haşlanmış tavuk göğsü+mevsim salata+yeşil çay

Ara:1 adet yeşil elma

Not: Gün içinde 3 lt su+ şekersiz çay kahve

Bu arada işyerimde benle birlikte bu diyete başlayan ve çok da uymayan bi arkadaşım (90 kg üstü) 6 günde 2,6 kg vermiş buna da bi parantez açayım ben az veriyorum çünkü büyük ihtimal ideal kiloma yakın olduğum için ve normalde de bundan çok farklı beslenmediğim için.. Büyük hedefleri olanların gözü korkmasın kızlar :KK66:

Günaydınnn :KK73::KK73:

Sabah Sirke+bal+ılık su

Kahvaltı:

muz+yoğurt+yeşil çay

Öğle:
4 peynirli salata+yeşil çay

Akşam:
ızgara tavuk göğsü+buharda haşlanmış brokoli kabak havuç+yeşil çay

Ara:1 adet portakal

Günaydınnn :KK73::KK73:3 gündür spor yapamadım bugün yapıcam inşallah hamlamamışımdır tekrardan..

Bu günki menüm şöyle olucak ;

Sabah Sirke+bal+ılık su

Kahvaltı:

portakal+yoğurt+yeşil çay

Öğle:
4 peynirli salata+yeşil çay

Akşam:
ıspanak yemeği +yoğurt+yeşil çay

Ara:1 adet yeşil elma

Kolay gelsin bugün bende bi diyete başladım haftalık bir diyet sırf diyet zorluğuna alışmadan önce metabolizmam bi değişsin istedim. Sonrasında bunu denemeyi düşünüyorum. yazmaya devam etmeni ve durmamanı rica ederim böylelikle 1. elden daha iyi görüp öğreniriz.

Ps: Bu diyeti seçtim çünkü tam doğum tarihimde yayınlamaya başlamışsın :)) geçen sene kedi ararkende aynını yapmıştım doğum günümde açılan bi ilanı sahiplendim hiçde pişman olmadım :))) bundada olmam inş çünkü benim hedefim yaklaşık 17 - 20 kilo kadar :/

Pss: Okudukça aslında dukanın farklı bir çeşidine benzetiyorum aşamalar ve kısıtlamalar çok benzer geldi ilk etapta.

Kolay gelsin bugün bende bi diyete başladım haftalık bir diyet sırf diyet zorluğuna alışmadan önce metabolizmam bi değişsin istedim. Sonrasında bunu denemeyi düşünüyorum. yazmaya devam etmeni ve durmamanı rica ederim böylelikle 1. elden daha iyi görüp öğreniriz.

Ps: Bu diyeti seçtim çünkü tam doğum tarihimde yayınlamaya başlamışsın :)) geçen sene kedi ararkende aynını yapmıştım doğum günümde açılan bi ilanı sahiplendim hiçde pişman olmadım :))) bundada olmam inş çünkü benim hedefim yaklaşık 17 - 20 kilo kadar :/

Pss: Okudukça aslında dukanın farklı bir çeşidine benzetiyorum aşamalar ve kısıtlamalar çok benzer geldi ilk etapta.
Günaydın canım sevindim bana katılmana inşallah çok güzel kilolar vericeksin.. Yazma konusunda gelince zaten menülerim hemen hemen aynı bu günlerde o yüzden çok yazmadım ama bundan sonra senin için yazarım :)

Evvettt 12. günün sonunda 64,5 kg olarak devam ediyorum kızlar :KK73::KK73::KK73:

Başlangıç kilom: 66,7
6 gün sonra : 65,5
12 gün sonra 64,5

Toplam 2,2 kg :KK73::KK73::KK73:

Tekrar not düşeyim ideal kiloma yakınım 38 beden giyiniyorum ve kilo vermeye çok dirençliyim (insülin direncim var) O sebeple az kilo veriyorum eminim diyete devam eden arkadaşlar benden daha hızlı kilo kaybedecekler.. İş arkadaşım aynı sürede 3,8 kg verdi birlikte yapıyoruz. Ben yinede sonucumdan çok memnunum ilk kez bu kadar hızlı kio kaybı yaşadım :KK37:

günlerden bi haberim resmen bu 5 günlük şok diyetin bugün son günüymüş :halay: yarın direk başlıyorum bakalım inş bu diyet sonunda bende ideal kiloma ulaşıcam :dua: boy ve kiloyu yarın yazıcam bizden sonrakilere örnek olsun diye. birde aklımda hep sorucam unutuyorum. bu diyette turşu varmı? biber ve lahana turşularını çok severim ben ama ne yerine yada nasıl yenir biliyormusun??

X