Hacamat ve gebelik

Nasibeyn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2020
814
332
33
Kızlar ilk defa kendime dun hacamat yaptırdım
Aman Allahım o kadar guzel bısey ki hacamat tan sonra ıcımdekı daraltı sıkıntı hepsi gectı acayip bir mutluluk geldi hacamat tan sonra gebe kalanlar olmus.
Ozellıkle rahim bolgesı İcin takılan kupadan gelen kan köpük gibiydi ustu kopurmus beyazımsıydı ben cok memnun kaldım denemek isteyenler cesareti olmayanlar korkmasın derım.

Şifa olsun inşallah. Ben de genel sağlık ve migrenim için yıllardır yaptırırım cok iyi geliyor. Çocuğa karar verdiğimizde de yaptırdım, bu ay belki yine yaptırırım, ben de tavsiye ediyorum 👍

Şifa olsun inşallah. Ben de genel sağlık ve migrenim için yıllardır yaptırırım cok iyi geliyor. Çocuğa karar verdiğimizde de yaptırdım, bu ay belki yine yaptırırım, ben de tavsiye ediyorum 👍
İmkanın varsa bugun kesin yaptır. 3 Kasım altın gün yılda 2 kez denk gelir

Kızlar ilk defa kendime dun hacamat yaptırdım
Aman Allahım o kadar guzel bısey ki hacamat tan sonra ıcımdekı daraltı sıkıntı hepsi gectı acayip bir mutluluk geldi hacamat tan sonra gebe kalanlar olmus.
Ozellıkle rahim bolgesı İcin takılan kupadan gelen kan köpük gibiydi ustu kopurmus beyazımsıydı ben cok memnun kaldım denemek isteyenler cesareti olmayanlar korkmasın derım.
nasip olmadı ama bende çok istiyorum hatta aile boyu yılda tarama hacamatı olalım istiyorum inşallah kısmet olur..şifa olsun

Benım arkadasımda yaptırdı hacamat ve aynı sızınki gibi kan köpüklü gelmiş yapan bayan hamıle olabılırsın demıs ve arkadasım 1 hafta sonra hamıle oldugunu öğrendi 😍 sizdede oyle bi ihtimal varmı acaba

Benım arkadasımda yaptırdı hacamat ve aynı sızınki gibi kan köpüklü gelmiş yapan bayan hamıle olabılırsın demıs ve arkadasım 1 hafta sonra hamıle oldugunu öğrendi 😍 sizdede oyle bi ihtimal varmı acaba
Nasıl yanı ben suan hamıle olabılırmıyım yanı

Hacamatı yaptırırken hamılemıymıs yanı kız aman Allahım ınsallah oyledır

Aynen hacamatı yapan arkadas dırek demiş sen hamile olabilirsin diye 😍ki oylede oldu köpüren kandan anlamıs
Allah Allah masallah kesin oda hamıle kalmak İcin hacamat yaptırdı.
Ve hamıle oldugunu ogrendı ayy masallah ınsallah dogurur hayırla.

İmkanın varsa bugun kesin yaptır. 3 Kasım altın gün yılda 2 kez denk gelir
Evet ya biliyorum ama adetim yakın, nolur nolmaz gebelik varsa cikmiyosa testte diye emin olamıyorum çünkü 23 ünde de bi koyulasma oldu ovulasyon testinde. Geç döllenme vs ihtimali az da olsa var

Bende düşünüyorum bakalım .. 4 seans halinde oluyormus galiba .. hersey bebek ve sağlık için 🤲☺️

Şifa olur inşallah. Hacamat gerçekten insanı hem bedenen hem ruhen çok rahatlatıyor, bende 3 seans hacamat yaptırdım son seferden sonra hamile kaldım. Çok faydası olduğuna inanıyorum. Çıkan kanın köpürmesi de vücuttan toksik gazların ve nazarın çıktığına işaret oluyor

Migren için hangi bölgeye yapılıyor?

X