Güvenebileceğim parfüm sitesi?

Bende vanilyayi pek sevmem yanılmıyorsam burberry nin oyle bir kokusu vardı classic olabilir ama belki sevebilirim ya genelde cok agir kokular seviyorum bu gueralinde oyle ama ne mumkun bulmak🤣
Bu soylediklerine bakcam. Gidip. Fiyatida normalmis
Hmmm ama o vanilya ve hindistan cevizine ragmen oyle ağır bir koku degil...hafif sicak bir koku ama yazin bile kullanilabilecek bir mist

instagramda parfumdelisiyim diye bi hesap var. Fiyatlar baya ucuz. gümrükten vergisiz ve faturasız orijinal parfüm satıyoruz diyor. Mesela Chloe 185 tl. Tanıyan bilen varmı bu siteyi

Parfüm manyaklığı başka bir şey. Her sabah işe gitmeden tüm parfümleri karşıma dizer, ruh halimi tartar ve ona göre seçerim. Ben böyle değildim ya. Dün öğle arasında koştur koştur Sephora'ya gittim ve iki tane daha aldım. Oruç vurdu, şekerim düştü herhalde.

Parfümpoint'in Avm mağazasından alınan bir parfümün sahte çıktığına şahit oldum. İnternetten hiç cesaret edemem. Sarı Shalimar ilk versiyon olduğu için mi bulunmuyor mağazalarda? Souffle formu var çünkü.

N11-Uzayexclusive/bayerkozmetik/bigparfum/kokufest bu satıcılar güvenilir..
aynı sekilde trendyolda orjinal geliyor.
Instagramda parfumevrenim orjinal ve uygun.

N11-Uzayexclusive/bayerkozmetik/bigparfum/kokufest bu satıcılar güvenilir..
aynı sekilde trendyolda orjinal geliyor.
Instagramda parfumevrenim orjinal ve uygun.
Trendyoldan da emin olamadim sahipleri değişti ya sitenin. Digerlerine bakayim. Tesekkur ederim.

X