günleri sayarken dün sabah

Zxuxmmin

RABBIMIN EMANETISINIZ
Kayıtlı Üye
16 Mart 2007
1.918
9
Dün sabah saat 9.15 de kizim zümra dünyaya geldi....80 gün erken gelen kizim suanda küvezde. Teyzeleri ben yine gelirim, suanda kisa bi internette girim size bildirim dedim....Cok güzel bir duygu. Ha bu arada kizimin sagligi cok iyi....:dance:

canım çok sevindim:dance:ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN.UMARIM BENDE VE BÜTÜN HAMİLELERDE BEBİŞLERİNE SAĞLICAKLA KAVUŞURsenağlama

Dün sabah saat 9.15 de kizim zümra dünyaya geldi....80 gün erken gelen kizim suanda küvezde. Teyzeleri ben yine gelirim, suanda kisa bi internette girim size bildirim dedim....Cok güzel bir duygu. Ha bu arada kizimin sagligi cok iyi....:dance:

sana gecmis olsun.....ve gözün aydin....ŞenizAllah bagislasin....canim.....:sm_cool:
:1hug::1hug::1hug:

Sağlıklı sıhhatlı bir ömür geçirmesi dileğiyle,Allah analı babalı büyütsün.

minecim snele benim gunum ayniydi ayyy korktum iyicene. ama bebeginin ve senin saglikli olmana cok sveindim. minik zumra hosgeldin annen seni cok bekledi sonunda da kavusdu nazli kizina.

allah sizi birbirinizde ayirmasin insallah bir an once kendi toplar ve kuvezden cikip annesinin kucagina almayi allah size nasip eder.....

minecim çok şaşırdım görünce Allah bağışlasın canım yaşı uzun,şansı bol,bahtı açık olsun minik yavrunun sanada çok geçmiş olsun normal doğum demi?anlatsana biraz nasıl oluyor?

Allah uzun, sağlıklı, başarılı ve mutlu bir ömür nasip etsin inşallah... analı babalı büyüsün bahtı da güzel olsun minik kızının, darısı bizim bebişlerin başına inşallah sağ salim gelsinler dünyaya...

canım benim çok sevindim
allah sağlıkla kavuşturdu bebişine erken olsa da
zümra nın iyi haberlerini bekliyoruz
hayırlı olsun...

ay maşallah canım allah ım kızına uzun ömür sağlık versin.buarada gözün aydın olsun:))

X