Güneş Kremleri Güneş Kremi

Güneş kremleri, bronzlaşma

nida3424

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2017
14
0
29
Merhaba önerebileceğiniz fazla kimyasal içermeyen bronzlaştırmayan ve ciltte yağlılık hissi oluşturmayan bi güneş kremi varmı?

Bu tur urunlerin dermatolog onerisiyle alinmasi taraftariyim. Gidin bir doktora cilt tipinize uygun olan bir sey versin.

Kendime la roche cocuklara trukid kullaniyorum , ikisi de doktor tavsiyesidir , kimyasal icermez

Evet aslında La Roche Possay ı arastırdım çoğu kişi menmun ama işte AVENE ile ROC u da merak ediyorum.. Bu arada tesekkur ederim yorumlarınız için :)

Ben şu an hem la roche hem de avene kullanıyorum. La roche daha sıvı, avene daha yoğun. Avenein ambalajı da daha pratik.

Roc kullanmayın arkadasım kullandı Ve hiç korumamıştı , bir arkadasım skincode kullanıyor Ve memnun , ben Solante kullanıyorum memnunum

Ben şu an hem la roche hem de avene kullanıyorum. La roche daha sıvı, avene daha yoğun. Avenein ambalajı da daha pratik.
Hangisinden daha memnunsun benim trn rengim acik ve hassas yaniklar olussun istemiyorum ya da yaglilik hissi olustursun istemiyorum

Hangisinden daha memnunsun benim trn rengim acik ve hassas yaniklar olussun istemiyorum ya da yaglilik hissi olustursun istemiyorum
Aynen ben de beyaz tenli yok.kilo kilo güneş kremi aldim:). Avene 50 faktör olanı daha çok beğendim ben la roche çok sıvı kullanması daha zor geldi bana. Ama ikisi de yağlı ve beyaz bi tabaka bırakmıyor.

Aynen ben de beyaz tenli yok.kilo kilo güneş kremi aldim:). Avene 50 faktör olanı daha çok beğendim ben la roche çok sıvı kullanması daha zor geldi bana. Ama ikisi de yağlı ve beyaz bi tabaka bırakmıyor.
Doktor mu tavsiye etti ? Once hangisine kullandin

Avene veya roc kullanan var mi
Roc u yaklasik 10 yil once kullandim ilk urunleri iyiydi, sonra ambalajini degistirdiler ve urun icerigini de cop ettiler.
La Roche, Clarins ve simdilerde Douglas' in 50 faktorlugunu kullaniyorum.
Arada marka degistirmezsem olmuyor.
Krem seklinde degil sprey olarak aliyordum onceleri kullanimi daha kolay geliyordu. Suan tup olarak kullaniyorum el, boyun bolgesi icinde kolay oluyor kullanimi.

50 faktorlusunde soyulma tarzi seylere rastladin mi yorumlari okudum ben de cildim hassas ve kuru beyaz tenliyim acaba 50 faktorlusunu kullansam soyulma tarzi bi sikayetim olur mu ? Sen ne kadar suredir kullandin ?

X