Günde tek öğün diyeti ( omad )

Evet canım, diyetisyene gitmiştim ne kadar süredir bu kiloların diye sordu. 2yila kadarsa daha kolay gidiyor kilolar. Benimki direniyor :KK70: bence senin sporla kasa dönüşmüş.sporu arttırabilirsin belki her güne çıkartabilirsin
Diyorum yani o elbise cidden ben daha hafifken olan bir elbiseydi oylesine bi deneyim dedim cok rahat oldu şoka girdim dedim aslinda zayifmisim ben😐😂 yani keske her gun soor yuruyus yapabilsem ama vaktim olmuyor ne yazik ki.. musait oldukca 20-30 dk lik spor yapiyorum.. gecen hafta 2 kez yaptim mesela.. bugun yapamam daha.. yarin yaparim insallah evdeyim. Birde spor insani felaket mutlu eden birsey.. hem yorup hemde mutlu eden cok az seylerden biri..

Merhabalar, bayadir basligi takip ediyorum ve arada Omad yapiyorum ama bir duzen yoktu malesef, hafta ici tek haftasonu 2 ogun yapmayi planliyorum. sabah tartildim 61- kiloyum. genel olarak harektliyim ve spor yapiyorum, Hedefim cok kio vermek degil aslina 59-57 aarasi oliyim 59 un ustune cikmiyim yeter. Birazda nefsim korelsin. Genelde malesef haftasonlari abartiyorum :KK43: bakalim umarim yapabilirim.
Bizi yakan haftasonu zaten..😂😐 cidden 1 hafta haftasonu gelmeden hemen p.tesiye gecsek mesela😂

missbellaa missbellaa

Merhaba o kitabı ben de aldım okudum. Tek öğün'e geçmemi o sağladı diyebilirim.
Yazar doktor olduğu için sebepleri çok mantıklı bir şekilde anlatıyor.

Dukan birasi haftada 1 yapin diyende var bilmiyorum ki.. ben vucudu birseylere alistirmama taraftariyim.. birde haftada 300-500 gram filan verince kalici oluyir.. ne zaman hizli kilo vermek istersem cabuk inio geri cabuk cikiyorum ben.. simdi diyet yapmadan kilom insin istiyorum.. kalori acigi ezelden beri uygulanan birsey.. oyle yapmak en mantiklisi yoksa acliktan geberdigimde mesela bosa kurek cekmis oluyorum..

Koruma kısmı sizde nasıl oluyor? =)

Gidenler büyük bir ihtimalle ödemden gitti ama olsun motive edici oldu benim içinde. Genelde protein ağırlıklı yemeye çalışcam çabuk kan şekerimi düşürmemek için. Seninde başlangıç kilon çok güzel. İlk gün biraz zor oluyor ama sonraki iki gün hemen miden küçülmeye başlıyor. Tartıya da yansıyınca direkt motive oluyosun :)
ben 5-7 gun yapiyorum tartida eksi goruyorum ama bir bozmada bile devami geliyor ve hemen + goruyorum tartida. Frizby gibi hep ayni dongu bakalim neler o0lucak onumuzdeki gunlerde :)

inşallah kuzum ya, aslında o çizelgeyi de değiştirmem gerek unutuyorum :)
tek öğün besleniyorum canım sadece, özel bi diyet yapmıyorum

sen de ne var ne yok ne yapıyorsun
Ayyy yeşile dayandın kızzz 😍tebriklerrr 🧿
Tek öğüne iyi dayanıyorsun canım, kolay gelsin 😉
Ben de bir düzen oturtmaya çalışıyorum bu sefer oldu gibi 😂
Mesela bu sabah uyanınca kendimi dinledim et ,baklagil , süt istemiyormuş hanfendiciğim 😀 tamam dedim programı yaptım 😂😂😂
😘😘😘

Ayyy yeşile dayandın kızzz 😍tebriklerrr 🧿
Tek öğüne iyi dayanıyorsun canım, kolay gelsin 😉
Ben de bir düzen oturtmaya çalışıyorum bu sefer oldu gibi 😂
Mesela bu sabah uyanınca kendimi dinledim et ,baklagil , süt istemiyormuş hanfendiciğim 😀 tamam dedim programı yaptım 😂😂😂
😘😘😘
Bir nevi sezgisel beslenme gibi mi yapıyorsun canımm

kuzum ben birden fazla öğün yiyince sapıtangillerdenim ki geçen cuma 66,9 görmüşken cuma cumartesi bi cozuttum yine 68i gördüm :KK14:

hadi inşallah bu sefer sonuna kadar gidelim ben kuzum

Bir nevi sezgisel beslenme gibi mi yapıyorsun canımm

kuzum ben birden fazla öğün yiyince sapıtangillerdenim ki geçen cuma 66,9 görmüşken cuma cumartesi bi cozuttum yine 68i gördüm :KK14:

hadi inşallah bu sefer sonuna kadar gidelim ben kuzum
Evet canım , evde diyet ürün de var cıslar da ❤️ kalori ve makro aralıklarıma bakıyorum hah diyorumşu aralıklar bugüne uyuyor ve öyle sınırlandırıyorum canım 😍
Ekstra bi durum olursa diye adımlara sabahtan başlıyorum 🤭

Evet canım , evde diyet ürün de var cıslar da ❤️ kalori ve makro aralıklarıma bakıyorum hah diyorumşu aralıklar bugüne uyuyor ve öyle sınırlandırıyorum canım 😍
Ekstra bi durum olursa diye adımlara sabahtan başlıyorum 🤭
çok güzel kuzum, inşallah devamı gelsin :KK28: :KK60:
zaten çok kısıtlayıcı diyetler sonrasında daha kötü oluyor
böylesi daha rahat daha güzel daha kalıcı bence

gunaydin sabah tartildim 60.2 ciktim 1 gunde - 800. ilk gunlerde odem gittigi icin daha cok gidiyor muhtemelen. cok istesemde ogunumu aksam 8-9 gibi yapabiliyorum malesef, oglen yapsam daha etkili olacak biliyorum ama genede hic yoktan iyidir :) sizde durumlar nasil

Merhabalar bugün 4. gün

11 Haziran 66.55
12 Haziran 65.75
13. haziran 65.10
14 haziran 64.80

Açlık durumum nispeten hafifledi. Ama sanırım bu diyet modu bende sinirlilik ve gerginlik yaptı. Sizde de bu tarz ruhsal değişimler oldu mu :) Bu arada bugün 13.00-14.00 arası orucu açıcam. Fit bir tatlı yaptım hurmalı onu yicem. Yanına tavuk ciğeri, bol salata ve ayran. Sonra günü kapatıcam. Kastan gitmesin diye genelde protein yiyiyorum ama kastan kaybetmekten de korkmuyor değilim.

X