GUATR İÇİN DEREOTU

GZN123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
118
160
29
Bende çocukluğumdan beri guatr var ilacın dozu gittikçe artıyor.Bende dereotu kullanmaya karar verdim.sabah öğle ve akşam 1 yemek kaşığı aç karnına çiğnenip az suyla yutulacakmış.3 ay deneyeceğim bugün başlıyorum.sonucu yazacağım.kullanan varmı aranızda etkisini gören ?:110:

Bende çocukluğumdan beri guatr var ilacın dozu gittikçe artıyor.Bende dereotu kullanmaya karar verdim.sabah öğle ve akşam 1 yemek kaşığı aç karnına çiğnenip az suyla yutulacakmış.3 ay deneyeceğim bugün başlıyorum.sonucu yazacağım.kullanan varmı aranızda etkisini gören ?:110:
Bende çok denemek istedim hiç fırsatım olmadı sizde umarım işe yarar buraya mutlaka yazın merak ettim

Bende çok denemek istedim hiç fırsatım olmadı sizde umarım işe yarar buraya mutlaka yazın merak ettim
tamam 3 ay sonra doktor kontrolüm var ilac dozunu dusururse ise yaramis oluyormus yazarim mutlaka

merhaba dereotunu düzenli şekilde kullandım doktora kontrole gittim ve hiç bir işe yaramadığını gözlemlemiş oldum aksine ilacımın dozu bir tık daha arttı ne yazıkki yani boşuna kullanmayın :KK43:

merhaba dereotunu düzenli şekilde kullandım doktora kontrole gittim ve hiç bir işe yaramadığını gözlemlemiş oldum aksine ilacımın dozu bir tık daha arttı ne yazıkki yani boşuna kullanmayın :KK43:
Anladım çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için bende daha kontrolle gidemedim

Merhaba, bende de guatr var. Ama ben ilaç kullanmıyorum çok şükür. Sinirlendiğimde, üzüldüğümde şişip boğazıma baskı yaptığı oluyor. Ben çareyi bol su içmede (günde 3 litre) , düzenli d vitaminiyle beraber zeytinyağı kullanmada ve gluten ve mayadan uzak durmada buldum. Dereotunu ayda 3-4 defa detox suyu hazırladığımda içinde kullanıyorum. Bunların içinde en önemlisi glutenden ve mayadan uzak durmak. Sadece haftasonları kendi yaptığım ekmeği yerim. O da çok az. Öğünlerimde asla makarna, ekmek, hazır gıda yoktur. Bir de bunları deneyin. D vitamini için ama kesinlikle dahiliyeye gidin.

X