Gratis,watsons,rossman indirimleri:))

prenses7

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2016
1.537
964
41
Arkadaşlar hepinize merhaba;buradan indirimleri takip edelim istedim.herkez denk geldiği indirimi paylaşıcak ve hangi mağzalarda indirim varmış öğrenicez.ben mesela bugün gratiste inecto marka şampuanı 6 90TL gibi uygun bir fiyata aldım.sizlerde paylaşabilirsiniz nerelerde hangi ürüne rastladıysanız indirimleri paylaşalım teşekkürler....:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Arkadaşlar hepinize merhaba;buradan indirimleri takip edelim istedim.herkez denk geldiği indirimi paylaşıcak ve hangi mağzalarda indirim varmış öğrenicez.ben mesela bugün gratiste inecto marka şampuanı 6 90TL gibi uygun bir fiyata aldım.sizlerde paylaşabilirsiniz nerelerde hangi ürüne rastladıysanız indirimleri paylaşalım teşekkürler....:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Evet gratis te 9-14 şubatta indirim vaaarrrr duyurulurr

Oooo, burası benim topigim olmuş :KK6:

Şimdi 14 şubat indirimi geliyor.

Almam gerekenleri o güne istiyorum.

Neler var alacağınız? Neler almayi plana eklediniz bakalım :)

2 şubat 1 mart tarihleri arasında gratiste saç,vücut,kozmetik gibi ürünlerde indirimler var duyurulur arkadaşlar.ben bugün gratisten,pantene 3 dakikada mucize kremi 11 90 tl gibi bir fiyata aldım gayet uygun bi fiyat:KK69:

2 şubat 1 mart tarihleri arasında gratiste saç,vücut,kozmetik gibi ürünlerde indirimler var duyurulur arkadaşlar.ben bugün gratisten,pantene 3 dakikada mucize kremi 11 90 tl gibi bir fiyata aldım gayet uygun bi fiyat:KK69:

Bende kullanıyorum onu, hangi türünü aldın

Rossmann da 2-28 şubat arasında seçili ürünlerde indirimler var.duyurulur arkadaşlar.:KK69:

Şuanda şampuan olarak inecto hindistan cevizli,saç kremi 3 dakikada onarıcı mucize krem,pantene onarıcı keratinli ve e vitaminli saç serumu,şampuanım bitince onuda pantene alıcam takım olsun diye:-)
Inecto nün vücut yağı harika bilgin olsun :)

1 şubat-8 mart arasında,kozmetik,saç,kişisel bakım ürünlerinde indirim.duyurulur arkadaşlar:KK69:

Yağlı değil,kuruda değil orta halli yumuşak, boyasız,dalgalı:KK69:
Saçların kirik değilse doğal sentez kullanmanı oneririm. Onarim ve koruma isini zaten serumla tamamlıyoruz. Şampuanlar içeriği ne olursa olsun ancak arındırma işlemi saglar, koruma ve onarma işlemi kremlerin maskelerin ve serumlarin görevidir. Tsvsiye ederim :)

X