Gözümde batma ve kanlanma oldu geçmiyor bir kaç gündür

mariposa23

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2022
15
7
39
Perşembe gününden beri sol gözüm de batma oluyor sanki toz kaçmış gibi ve gözüm kanlandı canım çok yanıyor sizde de böyle birşey oldu mu bilgi verirmisiniz pazartesi doktora çıkacagım fakat öncesinde öğrenmek isterim thanks..

Perşembe gününden beri sol gözüm de batma oluyor sanki toz kaçmış gibi ve gözüm kanlandı canım çok yanıyor sizde de böyle birşey oldu mu bilgi verirmisiniz pazartesi doktora çıkacagım fakat öncesinde öğrenmek isterim thanks..
Retinayı çizmiştim o zaman buna benzer olmuştu

Gozyasi damlatin ilk etapta kurumus olabilir. Ben de korneami cizmistim. Ama sabah gozumu acamiyordum uyaninca o kadar aciyordu. En belirgin ozellik debuymus. Oyle bise var mi? Ve isik hassasiyeti. Isiga bakaiyirdum. Zaten dunya goz acilengittim. Benimki aylar onceden belirti vermsiti ben sallamamistim. En son gun dayanamayacak kadar cok acidi artik.

Pazartesi doktora çıkmayı bekle. Burdan yazı üzerinden tavsiye verip kör mü bırakalım? Yarın öğreneceksin işte

kızımda aynı şikayetler vardı. kirpik kökünde iltihap olmuş, bebe şampuanı ile yıkayıp damla damlattık geçti. geçmiş olsun

Nasıl olsa yarın doktora gideceksiniz korneanızı çizdirmiş de olabilirsiniz bende de olmuştu ışığa hiç bakamıyordum damla tedavisi vermişti sonrasında bir hafta kadar terapötik lens önermişti kullandım geçti .Kahve fincanı içine su koyun bir gözünüzü saldırın ve açıp açıp kapatın aynı işlemi diğer gözünüz içinde yapın tabi yeni suyla.Bebe şampuanıyla kirpik diplerinizi yıkayın sizi rahatlatır yarına kadar

Merhaba,
bende pazartesiden beri böyleyim yanma, sulanma, kızarıklık uyku hali gibi ülkemizde bir kaç gündür etkili olan çöl tozundan kaynaklandığını düşünüyorum
Alerjim tetiklendi
Size alerji yoksa bile çöl tozundan etkilenmiş mikrop vs kapmış olabilirsiniz
Sıcak çay ile kompres yapın basit alerji ilaçları kullanılabilirsiniz geçmiş olsun

Merhaba, bende de sanki gözüme kirpik kaçmış gibi bir acı ve his oluyordu anlık ve kaşıntı kızarıklık. Eczaneye sordum bir salgın olduğunu söyledi. 2 adet damla verdi. Geçti şuan.

Retınanız cızılmıştir
N harfiyle baslayan bı antibiyotik damla verecek doktor
Hemen gecırır

X